بحرین جایزه بزرگ فوتبال جهان در میان حوادث برخورد با کروناویروس

SAKHIR بحرین >> فرمول یک جایزه بزرگ بحرین بسته شده به تماشاگران با توجه به جهانی شیوع ویروس اما نمی توان به تعویق افتاد مانند چینی دور از مسابقات قهرمانی.

بحرین سازمان’ تصمیم می آید را به عنوان گسترده ورزشی جهان جنگ و آشفتگی ناشی از کروناویروس جدید. فوتبال, گلف, اسکی ماراتن المپیک و مسابقات مقدماتی تمام شده است مختل شود.

ژاپن در بهار گرند سومو مسابقات آغاز شده و امروز بدون تماشاگر و با ورود کشتی گیران در صورت ماسک. یکی از ایتالیایی فوتبال بزرگترین بازی — پتانسیل عنوان جام بین یوونتوس و اینتر میلان برگزار خواهد شد یکشنبه در خالی ورزشگاه.

بحرین سازمان گفت: داشتن جمعیت در راهپیمایی 22 مسابقه را تضعیف “تهاجمی اجتماعی فاصله اقدامات” استفاده می شود برای جلوگیری از گسترش این ویروس باعث می شود که COVID-19 بیماری است. منع مردم از تجمع در جمعیت های بزرگ می تواند به جلوگیری از گسترش ویروس.

“با توجه به ادامه گسترش COVID-19 جهانی برگزاری یک رویداد بزرگ ورزشی است که به عموم مردم باز است و اجازه می دهد تا هزاران نفر از مسافران بین المللی و طرفداران محلی برای تعامل در نزدیکی نمی خواهد کار درست را انجام دهید در حال حاضر” سازمان در بیانیه ای گفت.

F1 فصل تنظیم شده است برای شروع با جایزه بزرگ استرالیا در ملبورن در روز 15 مارس. چین برنامه ریزی شده بود به برگزاری چهارمین مسابقه این فصل در آوریل 19, اما به تعویق افتاد با توجه به شیوع ویروس و هیچ تاریخ جدید تعیین شده است.

سری بازی های فوتبال از سر گرفته شد روز شنبه در خالی استادیوم میان سخت anti-virus اقدامات در ایتالیا — با وجود این وزیر ورزش خواستار تیم به بازی — در حالی که در یک بازی لیگ بین استراسبورگ و پاریس سنت ژرمن به تعویق افتاد از آن برنامه ریزی شده در تاریخ شنبه.

مدیر عامل شرکت آلمانی در لیگ فوتبال که نظارت بر بالای دو بخش به نام در باشگاه به کار با مقامات محلی کرد و آن را “بدون سوال” که تمام بازی های باقی مانده باید در این فصل با هیچ تاخیر فراتر از اواسط ماه مه.

“این است که تنها راه برای باشگاه و (لیگ) به امنیت از برنامه ریزی برای آینده دوره از رقابت ها با وجود شرایط دشوار” مسیحی Seifert در بیانیه ای گفت.

که به دنبال یک تماس از وزیر بهداشت ینس Spahn برای سازمان به تجدید نظر در میزبانی رویدادهای با توجه به جذب بیش از 1000 نفر از جمله مسابقات ورزشی.

در مجموع 550 طرفداران بوندسلیگا باشگاه Borussia Mönchengladbach از یک ویروس-منطقه آسیب دیده در زمان استفاده از یک پیشنهاد برای بازپرداخت بلیط خود را برای بازی روز شنبه برابر بوروسیا دورتموند dpa خبر داد.

این پیشنهاد به طرفداران از نزدیک هاینزبرگ که یک خوشه از ویروس موارد و آنها را ارائه بلیط رایگان برای یک اروپایی بازی فصل آینده است.

این اسکی آلپاین جام جهانی, ایتالیایی, مسابقات دوچرخه سواری و هاکی روی یخ قهرمانی جهان تمام شده است لغو شد.

در یونان تمام رویدادهای ورزشی برگزار خواهد شد بدون تماشاگر برای دو هفته در این کشور وزارت بهداشت اعلام کرد.

انگلیسی, رویدادهای ورزشی می تواند به زودی نیز برگزار می شود بدون تماشاگران با یک جلسه بین ورزش بدن پخش و دولت را در روز دوشنبه.

هنگامی که حوادث را پیش بروید طرفداران و ورزشکاران مصرف جدید احتیاطی. بازیکنان فوتبال در لیگ برتر باید اوراق سنتی خود را قبل از بازی handshakes در حالی که پیشرو کریکت بازیکنان باید با استفاده از مشت دست انداز با سلام و صادر شده است با ضد عفونی کننده دست. ماسک صورت به طور فزاینده ای رایج در جمعیت در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de