Back-to-back Wagin پشم گوسفند وجانوران دیگر افتخارات برای Rintouls

باب Garnantمیهن

Landmark agent Warren Miller, centre, with Tilba Tilba stud co-principals Stuart and Andrew Rintoul, of Williams, who were awarded the grand champion sash for their superfine ram's fleece entry in the Wagin Woolorama fleece section.
آیکون دوربیننقطه عطفی عامل Warren Miller centre با Tilba Tilba گل میخ co-اصول استوارت و اندرو Rintoul از ویلیامز بودند که موفق به دریافت جایزه قهرمان ارسی برای خود دانه رم را پشم گوسفند وجانوران دیگر ورود در Wagin Woolorama پشم گوسفند وجانوران دیگر بخش. اعتبار: باب Garnant/میهن

این Rintoul خانواده Tilba Tilba گوسفند مرینوس و نظرسنجی مرینوس, گل میخ در Williams اند تا حمایت خود را همانند قهرمان پشم گوسفند وجانوران دیگر برنده با در نظر گرفتن Wagin Woolorama جایزه دوباره این سال است.

این Tilba Tilba پشم گوسفند وجانوران دیگر در نظر گرفته شد grand champion از 140 نوشته پس از قرار دادن در یک پشم قوچ’ پشم العاده کلاس.

این دومین سال در یک ردیف خانواده تا به حال برنده جایزه.

این Rintoul خانواده خوشحال بودند خود را سبز-برچسب خانواده-تربیت رم بود که در نظر گرفته grand champion رم در سال 2019 پرت سلطنتی نشان می دهد در حال تولید یک پیروزی دیگر برای گل میخ.

گل میخ شرکت اصلی اندرو Rintoul گفت: این رام یکی از غنی پشم خانواده که تولید واقعی دانه های خیلی ریز که نوع ایتالیایی ریسندگی تابیده است.

“این سال را به پشم بسیار نرم و خوبی تعریف شده با عالی یافت نشد و بسیار سنگین برش,” او گفت:. “او سنگین برش پشم از سر تا پا است که به خوبی پر شده است.”

آقای Rintoul گفت: ram, و کامل خود را برادر تا به حال فقط به پایان رسید دور با 140 میش و هر دو در شرایط خوبی بودند.

“ما اولین-قطره برای فروش در این سال و بعد از قوچ,” او گفت:. این Tilba Tilba رم تا به حال 12 ماه پشم رشد قبل از اینکه از بین بردن و Woolorama قضات به ثمر رساند آن پشم گوسفند وجانوران دیگر در مجموع 92 امتیاز.

این نمره شامل هفت دسته مختلف از جمله شخصیت (18 ممکن است 20 امتیاز) دسته(12 14) رنگ بلوم (9 از 10) ظهر (12 14) صحت (16 از 16) پابرجايي (10 از 10) و تراکم (15 و 16).

یک قهرمان متوسط-پشم قوچ پشم گوسفند وجانوران دیگر به نمایش گذاشته شده توسط آبرن دره گل میخ در Williams آمد نزدیک با 91 امتیاز کل.

نمره 90 امتیاز بود قوی-پشم قوچ پشم گوسفند وجانوران دیگر به نمایش گذاشته شده توسط Lewisdale گل میخ در Wickepin.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de