با صاحب پست Q1 از دست دادن هشدار نسبت به کاهش شغل

IAG, the owner of British Airways, has posted a major loss in the first quarter.
آیکون دوربینIAG صاحب بریتیش ایرویز نوشته شده است از دست دادن بزرگ در سه ماهه اول.

بریتیش ایرویز-صاحب IAG گزارش کرده است از دست دادن بزرگ در سه ماهه اول و هشدار داد که ممکن کاهش تا 12,000 شغل در جارو اقدامات بازسازی با هدف هوازدگی بحران تحمیل شده بر صنعت هواپیمایی از coronavirus.

سه ماهه اول عامل ضرر و زیان قبل از موارد استثنایی بودند 535 میلیون یورو ($A896 میلیون دلار) در مقایسه با سود 135 میلیون یورو از یک سال پیش به عنوان درآمد کاهش یافته است 13 درصد به 4.6 میلیارد یورو رسید.

قبل از مالیات سود بودند ضربه استثنایی شارژ از 1.3 میلیارد یورو با توجه به overhedging از آن سوخت و ارز خارجی نیاز برای بقیه سال 2020 آن را گفت.

انعکاس نظرات از رقبای خود در این شرکت هواپیمایی در بیانیه ای گفت: آن را چندین سال برای تقاضای مسافر برای بازگشت به 2019 سطوح.

“بریتیش ایرویز به طور رسمی به اطلاع آن اتحادیه های کارگری در مورد پیشنهاد تجدید ساختار و رفع اشکالات برنامه” در این بیانیه اضافه شده است.

“طرح باقی می ماند و موضوع را به مشورت اما این احتمال وجود دارد که آنها را تحت تاثیر قرار بسیاری از بریتیش ایرویز’ کارکنان و ممکن است در نتیجه افزونگی تا 12,000 از آنها است.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>