متوسط نرخ 30 سال وام مسکن ثابت بازدید کم سابقه

واشنگتن >> نرخ متوسط 30 سال وام مسکن ثابت است و آمار یک رکورد کم از 3.29% رانده شده توسط سرمایه گذاران انتقال پول به ایمنی از گنجينه ایالات متحده به عنوان coronavirus شیوع اتحاد عمیقتر.

خریدار وام مسکن Freddie Mac امروز گفت که این میانگین در معیار 30 سال وام سقوط این هفته از 3.45% هفته گذشته است. نرخ جدید به پایین ترین سطح از فردی مک شروع به ردیابی آن را در سال 1971 ،

سقوط در دراز مدت نرخ وام مسکن در آمد یک هفته زمانی که فدرال رزرو ساخته شده تعجب اضطراری کاهش در نرخ بهره خود را برای کمک به اقتصاد در مواجهه با گسترش coronavirus. سرمایه گذاران به دنبال ایمنی و پیش بینی کاهش بیشتر نرخ توسط بانک فدرال منتقل کرده اند پول به Treasurys و سایر اوراق بهادار دارای درآمد ثابت هستند که به عنوان پناهگاه های امن. در دراز مدت نرخ وام مسکن تمایل به دقت پیگیری بازده 10 ساله خزانه داری.

کاهش نرخ وام مسکن به طور بالقوه می تواند کمک به بلند کردن بازار مسکن یک از ارکان اصلی اقتصاد ایالات متحده. بیشتر مردم ممکن است پیدا کردن خانه خرید مقرون به صرفه است. و بیشتر موجود می تواند صاحب خانه تصمیم به تشکیلات جدید بکار تجاری به نرخ پایین تر و آزاد کردن پول نقد به صرف. این روند می تواند کمک به حمایت از رشد اقتصادی است که محور در درجه اول هزینه های مصرف کننده.

با نرخ وام مسکن کاهش یافته است در ماه های اخیر برنامه های کاربردی برای وام های مسکن افزایش یافت افزایش 10% از یک سال پیش از آن در هفته است که به پایان رسید Feb. 21 وام مسکن بانکداران انجمن گفت: در این هفته. برنامه های کاربردی برای refinancings پریدم 224%.

“با توجه به کاهش بیشتر در خزانه به نرخ این هفته ما انتظار داریم تشکیلات جدید بکار تجاری فعالیت افزایش خواهد یافت و حتی بیشتر تا (ویروس) ترس فروکش و نرخ تثبیت” مایکل Fratantoni انجمن اقتصاددان ارشد در بیانیه ای گفت:.

فردی مک را بررسی وام نرخ امروز نشان داد که میانگین نرخ در 15 سال وام مسکن ثابت کشویی این هفته به 2.79% از 2.95% در هفته گذشته. 15-نرخ سال است که در حال حاضر در پایین ترین سطح خود از سال 1991.

سازمان جهانی بهداشت خواسته است تا همه کشورها به تمرکز بر مبارزه با ویروس. آخرین آمار و ارقام نشان می دهد که در حال حاضر وجود دارد تقریبا 17 بار به عنوان بسیاری از عفونت های جدید در خارج از چین به عنوان در آن است. به این ویروس آلوده تقريبا 97,000 نفر کشته و بیش از 3300.

رشد اضطراب بیش از این گسترش COVID-19 ویروس بالقوه آن آسیب های اقتصادی و اینکه آیا دولتها در سراسر جهان خواهد بود قادر به مهار آن باعث تجدید اسلاید در بازار سهام ایالات متحده. استاندارد & ضعیف است 500 شاخص پایین بود نزدیک به 2 درصد در اواخر معاملات صبح امروز است. وزارت خزانه داری بازده رسیده ریزش بیشتر به عنوان اضطراب را تشدید کرد.

بانک فدرال تعجب از تصمیم این هفته به قطع کلید آن در کوتاه مدت میزان قابل ملاحظه نیم نقطه تلاش برای تقویت مصرف کننده و کسب و کار, اعتماد به نفس و جلوگیری از پتانسیل رکود. بانک مرکزی کاهش نرخ که تمایل به نفوذ بسیاری از وام برای شرکت ها و افراد بود و بزرگترین آن پس از بحران مالی 2008. بسیاری از سرمایه گذاران و اقتصاددانان انتظار دارند که فدرال ریزرو — و دیگر بانک های مرکزی در سراسر جهان — به دنبال تا با کاهش بیشتر نرخ در ماه های آینده.

غیر منتظره نرخ بهره توسط فدرال رزرو به میزان قابل ملاحظه نیم درصد است. این بود اولین حرکت از سال گذشته زمانی که بانک فدرال کاهش آن معیار رای سه بار. همچنین این اولین بار است که بانک مرکزی در کاهش نرخ بین خود به طور منظم برنامه ریزی شده سیاست جلسات پس از بحران مالی 2008.

رئیس جروم پاول هشدار داد که ویروس “مطمئنا وزن در فعالیت های اقتصادی هر دو در اینجا و خارج از کشور برای برخی از زمان.”

هر هفته فردی مک نظرسنجی دهندگان به کامپایل ملی آن نرخ وام مسکن و ارقام. متوسط را شامل نمی شود و هزینه های اضافی شناخته شده به عنوان نقطه است که بسیاری از وام گیرندگان باید پرداخت برای به دست آوردن پایین ترین نرخ.

نرخ متوسط برای پنج سال قابل تنظیم نرخ وام مسکن کاهش یافته است به 3.18% از 3.20% هفته گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de