Avenatti است که به جرم تلاش برای گرفتن نایک

نیویورک — مایکل Avenatti این وکیل مبارز که به دست آورده شهرت به نمایندگی از انجمن ستاره Stormy Daniels در دعاوی مربوط به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن محکوم شد روز شنبه از تلاش برای گرفتن ورزشی نایک غول.

حکم به بازگشت شد و توسط یک هیئت منصفه فدرال در منهتن پس از سه هفته آزمایشی است که در آن دادستان گفت: Avenatti تهدید به استفاده از دسترسی رسانه ها به صدمه زدن به نایک شهرت و قیمت سهام مگر اینکه این شرکت پرداخت می شود او را به 25 میلیون دلار.

محکومیت اقدام به اخاذی و خدمات صادقانه تقلب حمل ترکیبی بالقوه مجازات از 42 سال در زندان است.

Avenatti glared در هیئت منصفه به عنوان حکم بود که اعلام کرد اما گفت: هیچ چیز.

بعد از آن او را تکان داد دست خود را با وکلا و به آنها گفت: “کار بزرگ” قبل از او منجر شد به سلول که در آن او برگزار شده است پس از یک قاضی در بر داشت او تجاوز خود را وثیقه شرایط.

وکیل اسکات Srebnick گفت: تجدید نظر محکومیت اما در غیر این صورت کاهش یافته است به نظر. یک قاضی مجموعه, صدور حکم برای ماه ژوئن.

هیئت داوران با موافقت دادستان که استدلال کرد که Avenatti سوء استفاده یک مشتری اطلاعات “در تلاش برای گرفتن ده ها میلیون دلار” از نایک آمریکا وکیل جفری S. برمن گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

“در حالی که متهم ممکن است تلاش کرده اند تا به لحاظ قانونی و یک دست کت و شلوار و کراوات داوران به وضوح دیدم که این متهم در طرح برای آنچه در آن بود — قدیمی از مد افتاده تجزیه,” او گفت:.

در دادگاه و وکلا برای نایک با استفاده از کلماتی مانند “تجزیه” و “stickup” برای توصیف آنچه که آنها احساس آنها موضوع را به زمانی که Avenatti تهدید به مرحله یک کنفرانس خبری به گل نایک نام با ارتباط این شرکت به یک کالج بسکتبال رسوایی.

Avenatti, 48, شد, یک, کابل, اخبار ثابت در سال 2018 و 2019 به عنوان روزنامه نگاران به استقبال او را برای اطلاعات در مورد دانیلز و او ادعا می کند از یک عطریست با مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از او رئیس جمهور شد و نتیجه نهایی به سکوت در مورد آن. در اوج بد نامی Avenatti با استفاده از توییتر و حضور در تلویزیون را بی وقفه انتقاد از تهمت و حتی در نظر گرفته شده در حال اجرا برای رئیس جمهور خود را.

بسیاری از او در ظاهر رخ داده است در حالی که او به نمایندگی از دانیلز و پس از دستگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی مایکل کوهن. کوهن در حال گذراندن سه سال حبس پس از شفاعت گناه به دروغ گفتن به کنگره و مالی مبارزات انتخاباتی نقض حقوق بشر در ارتباط با hush پرداخت به دانیلز و زن دیگری که مدعی امر با مغلوب ساختن پیشی جستن.

پس از Avenatti اعتقاد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور در صدای جیر جیر گفت: “من مشتاقانه منتظر به مایکل شوخ توییتر retorts به هیئت منصفه است که فقط او را مقصر همه می شمارد. هر چند من گفت: او هنوز هم به خوبی انجام می دهند در میان دموکرات های اولیه مدعی است.”

پسر رئيس جمهور همچنین با ارسال یک صدای جیر جیر با قطعه ای از برخی از Avenatti تلویزیون ظاهر و پیشنهاد به رسانه های عاشق Avenatti.

Avenatti سقوط سریع بود. او دستگیر شد به عنوان او در مورد دیدار با نایک وکلا در ماه مارس گذشته به مطبوعات خواسته های خود را برای میلیون ها دلار برای انجام یک داخلی پروب از بیورتون مبتنی بر پوشاک ساز. مدارک و شواهد در دادگاه نشان داد Avenatti بدهکار حداقل 11 میلیون دلار در آن زمان بوده و خارج از قانون دفاتر برای عدم پرداخت اجاره بها است که بالغ بر حدود 50000 دلار در ماه است.

Avenatti حفظ او بود و در نظر گرفتن موقعیت تهاجمی در خواست مشتری خود را Gary فرانکلین که فرار جوانان لیگ بسکتبال در لس آنجلس و عصبانی بود که نایک به پایان رسید یک دهه حمایت های ارائه شده از $72,000 سالانه و دنده رایگان. او به دنبال 1.5 میلیون دلار برای فرانکلین به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>