پاییز از ماهی قزل آلا: تالار سیستم ماهیگیری حوادث برای WA ماهی قزل آلا جشن

غرب استرالیا
تصویریماهی برای اولین بار از فصل خال خال شد در سواحل Cheyne – حدود 60 کیلومتری شرق آلبانی – با این دیدنی, هواپیماهای بدون سرنشین, فیلم گرفتن عظیم “ماهی قزل آلا توپ” فقط متر از ساحل. فیلم: Theo Van Niekerk.

سه ماه مسابقه ماهیگیری خواهد شد از ویژگی های میان انبوهی از رویدادهای تنظیم شده برای اجرا در طول یک جشن و ماهی قزل آلا.

تازه یک مطالعه جدید که در بر داشت ماهیگیران تفننی با هدف قرار دادن WA مهاجرت ماهی قزل آلا کمک $331 میلیون دلار به اقتصاد دولت هر سال یک اطلاعیه در مورد “پاییز ماهی قزل آلا”.

از جمله در این است که ماهی قزل آلا اسلم سال 2020 یک رقابت است که بیش از 12 هفته است و باز به ماهیگیران از تمام توانایی های با جایزه از جمله قایق و موتور.

نیز شامل خواهد بود آلبانی ماهی قزل آلا دیدنی, رایگان, سه-روز ماهیگیری خانواده برگزار می شود رقابت بیش از آخر هفته عید پاک.

بزرگ جنوب ماهی قزل آلا Campout در Cheynes ساحل برگزار خواهد شد و از مارس 27 – 29 با یک سری از کلاس ها از برخی از کارشناسان برجسته.

مدارس مهاجرت استرالیا ماهی قزل آلا که به صورتی-گوشت ماهی آزاد اقیانوس اطلس, قرعه کشی اعداد بزرگ به WA جنوب-غرب و جنوب سواحل در هر سال.

Recfishwest اجرایی اندرو رولند گفت: ماهیگیری برای غرب استرالیا ماهی قزل آلا ما کلاس جهانی سواحل یکی از “واقعا یاد تجربه”.

“این است که فراوانی از این ماهی که به معنی WA ماهی قزل آلا به طور متوسط بزرگتر از هر جای دیگری در استرالیا و تضمین چنین هیجان انگیز ماهیگیری تجربه نگه می دارد که ماهیگیران آمدن هر پاییز,” او گفت:.

“واقعیت این است که این مطالعه همچنین نشان داد که ماهی قزل آلا فیشر انتشار سه چهار ماهی گرفتن آنها بیشتر پی ریزی است که فراوانی است.”

برای اطلاعات لطفا این لینک.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>