مقامات به نگه داشتن چشم در بازدید کنندگان به پارک بازگشایی در سونوما کانتی

با عنوان یک آرام بهداشت منظور در اثر صبح روز چهارشنبه اجرای قانون محلی بود با احتیاط خوش بینانه است که ساکنان خواهد رعایت قوانین اجازه می دهد تنها پیاده روی و دوچرخه سواری در ترافیک برای پارک در نزدیکی خانه خود را.

تمام پارک ها در شهرستان سونوما به جز برای کسانی که در امتداد ساحل به ساکنان نزدیک که می توانید پیاده روی و یا دوچرخه سواری به فضاهای عمومی با توجه به تجدید نظر در منظور صادر شده از شنبه بعد از ظهر توسط Sundari Mase این شهرستان افسر بهداشت.

پارکینگ بسته باقی می ماند و بازدید کنندگان در معرض خطر بلیط اگر آنها پارک خارج مرز پارک برای به دست آوردن ورود.

سونوما ساحل پارک ها و سواحل باقی می ماند تا اطلاع ثانوی بسته و محدودیت در رودخانه تفریح و سرگرمی — بدون شنا حمام آفتاب picnicking و ورزش های آبی — هنوز هم نگه دارید.

له از بازدید کنندگان از جمله خارج از ساکنان شهر swarmed به تازگی باز کردن در سواحل و جاهای دیگر در سراسر کشور در روزهای اخیر و گرم آب و هوا در شهرستان سونوما باعث شد بسیاری از ساکنان منطقه به سر به آب با وجود محدودیت های متوسط به سرعت گسترش coronavirus.

به منظور لگد در صبح روز چهارشنبه مقامات گفتند آنها امیدوار بودند که مردمی به دنبال وقت در خارج از منزل نمی پایمال پارک و هنوز هم پایبند به شش پا اجتماعی فاصله و ماسک مورد نیاز است.

Sonoma County sheriff نمایندگان و سانتا رزا پلیس گفت: آنها را به نگه داشتن یک چشم را برای scofflaws در اولین روز از سفارش جدید.

ترین پارک قوانین اجرا توسط شهرستان و یا دولت پارک اما کلانتر, دریافت گزارش از ساکنان به خصوص در امتداد رودخانه از مردم نقض نظم است.

“اگر ما خواستار خدمات ما رسیدگی خواهد شد آنها را مثل همیشه گفت:” کلانتر Sgt. ژوئن والنسیا. “ما انتظار داریم مردم به دنبال سلامت سفارش قوانین است.”

سانتا رزا افسران گشت توصیه شده است در جزئیات جدید منظور خواهد شد و در مواظب برای کسانی که در تلاش برای خم شدن قوانین.

“افسران آگاه هستند سفارش قرار گرفته است به طوری که آنها به شما پرداخت توجه بیشتر به این پارک را در خود می تپد و هر اقدام که لازم است اگر مردم در حال نقض آن گفت:” گروهبان. دیو Linscomb.

او گفت: ماموران را فعال و پاسخگویی به شکایات.

“امیدوارم مردم خواهد شد و مطابق با سفارش و وجود خواهد داشت نه هر گونه مشکلات,” او گفت:. “ما در جریان افسران ما که منظور از آمدن به طوری که آنها می دانم در مورد چه چیزی مستلزم آن است.”

تجدید نظر به منظور اجازه می دهد تا پیاده روی, در حال اجرا, پیاده روی, دوچرخه سواری و ماهیگیری در تمام پارک ها در شهرستان سونوما به جز برای کسانی که در امتداد ساحل.

دستشویی بسته باقی خواهد ماند و در همه پارک ها به عنوان زمین بازی سگ, پارک, اردو ورزشی دادگاه مناطق پیک نیک دیسک گلف و امکانات مشابه. مقامات بهداشت در حال تلاش برای جلوگیری از هر چیزی که شامل به اشتراک گذاشته شده استفاده و یا بسیاری از مردم دست زدن به همان امکانات.

به منظور اجازه می دهد تا ساکنان به استفاده از پارک های محلی خود را در حالی که به حداقل رساندن احتمال ناامن ازدحام Mase گفت: در بیانیه ای اعلام تغییرات.

او گفت: جامعه در حال ساخت یک “تلاش فوق العاده ای برای پهن کردن منحنی از عفونت اما خطر هنوز هم بیش از حد بزرگ را به طور کامل بازگشایی پارک.

“من درخواست عمومی برای ادامه پناه در خانه و بازدید فقط کسانی که در پارک های آنها به راحتی می توانید پیاده یا با دوچرخه به,” او گفت:.

به جز برای کسانی که با معلولیت و یا تحرک مسائل همه بازدید کنندگان پارک باید خود را آغاز گردش از خانه بدون استفاده از وسایل نقلیه موتوری به منظور متحده است. کسانی که رانندگی در جایی پارک و پس از آن پیاده روی یا دوچرخه سواری به یک پارک در نظر گرفته خواهد شد در نقض نظم و موضوع را به استناد برای تخطی از قانون جرم است.

شما می توانید رسیدن به تحریریه لری A. کارتر در 707-521-5470 یا [email protected] در توییتر @loriacarter.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>