مراسم یادبود جنگ استرالیا مدیر متی اندرسون: روز آنزاک ‘می تواند ما را قوی تر’

Retired Army Major and Vietnam veteran John McPherson.
آیکون دوربینبازنشسته ارتش بزرگ و کهنه سرباز جنگ ویتنام جان McPherson. اعتبار: Danella Bevis/غرب استرالیا

برای هزاران نفر از جانبازان مانند جان McPherson, Anzac روز بزرگداشت امروز خواهد بود به طرز عجیبی متفاوت — و در عین حال شاید هرگز بیشتر مربوط به عنوان کشور متحد در صورت نامرئی دشمن.

مانند نسل از سربازان قبل از او قدمت آن به جنگ جهانی اول آقای McPherson می گوید افکار خود را برای “blokes من شناخته ام و آنهایی که نمی آیند خانه”.

و با وجود محدودیت های اعمال شده توسط coronavirus بحران مدیر جدید از مراسم یادبود جنگ استرالیا متی اندرسون گفت: روز آنزاک امروز می تواند بود “در میان به یاد ماندنی ترین و تجارب مثبت برای جانبازان ما و جوامع ما” از همه است.

ما باید نگه محکم به هر گونه ثابت

در اولین مصاحبه خود پس از در نظر گرفتن شغل آقای اندرسون جانباز و معاون سابق کمیساریای عالی به بریتانیا تاکید کرد قدرت Anzac Day برای متحد کردن ملت است.

“در این زمان از سال زمانی که وجود دارد این است که خیلی تغییر بر ما یک عمل ياد بسیار قدرتمند متحد نیروی,” او گفت:.

“در زمانی که همه ما در حال تجربه یک دوره از تغییر عمیق ما باید نگه محکم به هر گونه ثابت به آن چیزهایی است که ما را قوی تر به عنوان یک جامعه و قوی تر به صورت جداگانه و من فکر می کنم که Anzac Day یکی از این رویداد است.”

هنگامی که آن را در سال گذشته اعلام شد او نقش خود را از آن لندن پایه او هرگز تصور نمی کرد او خواهد بود ریاست بیش از یک روز آنزاک جشن دوست دارد که همه ما را در امروز.

او تماشا به عنوان COVID-19 گسترش از طریق اروپا و به بریتانیا قبل از مصرف تا نقش جدید خود در کانبرا فقط دو هفته پیش.

آقای اندرسون که شش سال در ارتش تشویق همه استرالیایی ها برای رسیدن به جانبازان به بررسی آنها خوب امروز.

او گفت: هیچ دلیلی وجود ندارد استرالیایی نمی تواند شرکت در یک بازی از دو طریق زوم و یا FaceTime و بالا بردن یک لیوان هم برای اطمینان از روح mateship قوی باقی مانده است.

“وجود خواهد داشت تعدادی از آسیب پذیر جانبازان که واقعا می شده اند به دنبال به جلو به روز آنزاک به عنوان یک فرصت برای جمع آوری با آمپول خود را و این فرصت را از دست داده است و به آنها در این سال, اما ما باید با این وجود لمس پایه با آنها را به مطمئن شوید که همه آنها خوب” آقای اندرسون گفت.

او گفت که او امیدوار مراسم یادبود جنگ استرالیا خواهد بود یکی از اولین موسسات به بازگشایی یک بار اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های آرام شد.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de