استرالیا به صورت آزمایشی در کامبوج

لوقا شکارAAP

Australian Garry Mulroy is in a Cambodian prison accused of soliciting children for prostitution.
آیکون دوربیناسترالیا گری Mulroy در کامبوج زندان متهم درخواست کودکان برای فحشا.

استرالیا سابق کاتولیک های بزرگ, معلم مدرسه را در صورت آزمایشی در پدوفیلیا اتهامات هفته آینده پس از یک دادگاه تجدید نظر در پنوم پن رد دو ابطال تلاش deigning یکی بود در خارج از دادگاه حوزه قضایی و در دوم او حق ندارد به سوال پلیس, مصاحبه, وکیل او می گوید.

Mulroy از لیسمر در شمال ولز جنوبی جدید مجاز به شرکت در روز سه شنبه بسته شنیدن و به جای در انتظار تصمیم از سلول زندان خود را در شمال غربی شهر Siem Reap.

وکیل او پس Mosseny گفت: او نا امید شده بود با تصمیم اضافه کردن هیچ حق درخواست تجدید نظر برای ابطال.

“آنها آن را رد کرد و من فکر نمی کنم که عادلانه تصمیم,” او گفت:. “شما نمی توانید درخواست تجدید نظر وجود دارد هیچ کنترل و توازن.”

تحقیقی اتاق از پنوم پن دادگاه تجدید نظر حکومت در دو ارسالی. برای اولین بار بود که به لغو اتهامات میان دفاع از ادعای فقدان شواهد پلیس. دوم ساخته شده بود در پلیس شواهد خود را و پیگیری مصاحبه با شاهدان استدلال آن را وادار.

Mulroy را مورد توجه نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون پس از یک گزارش مستقل راه اندازی شده توسط این دفاع هیچ مدرکی برای حمایت از این اتهامات و Mulroy قربانی اخاذی پیشنهاد در میان خرده رقابت در میان خارجی-اجرای خیریه.

دادستان می گوید: 64 ساله تا به حال اقدام به ایجاد یک سازمان غیر دولتی به نام آموزش و پرورش مجلس با شش فرزند که پلیس بعد اتهام او تهیه شده برای رابطه جنسی در ازای غذا و پول است.

این گزارش توسط مدیریت ریسک مشاور راس میلوسویچ از جمله گواهی حسن از مردم می دانستند که این کودکان هیچ مدرکی برای حمایت از این اتهامات و پلیس مصاحبهها ساخته شده “تحت فشار شدید ارعاب و اخاذی”.

“من صادقانه می توان گفت این پسران هرگز مورد آزار قرار گرفته توسط متهم کرده است. پسران صداقت و رفتار نشان داد هیچ نگرش که آنها تا کنون بدرفتاری یا آزار جنسی در هر حال” این گزارش ذکر یک شاهد که نامش منتشر نشده به عنوان گفت.

صحبت کردن در خارج از دادگاه به تازگی Mulroy گفت: AAP: “من بی گناه هستم بله…. آنچه که مرا عذاب می دهد این است که پسران آنها را از دست داده اند یک فرصت برای تحصیل و زندگی به طور کلی.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>