استرالیا مرزهای بسته به افراد غیر مقیم

Australia has now closed its borders to non-residents and non-citizens to stem the virus outbreak.
آیکون دوربیناسترالیا در حال حاضر مرزهای خود را بسته به افراد غیر مقیم و غیر شهروندان برای جلوگیری از شیوع ویروس.

استرالیا تعطیل مرزهای خود را به افراد غیر مقیم در میان بیماری همه گیر کوروناویروس به مردم گفت: برای حفظ فاصله خود از یکدیگر برای جلوگیری از گسترش عفونت است.

مرزهای کشور بسته شد برای افراد غیر مقیم و غیر شهروندان در شب جمعه در حالی که پروازهای بین المللی خروج از کشور بودند و ریشه در اوایل این هفته.

استرالیا و مستقیم خود را اعضای خانواده هنوز هم مجاز به کشور اما باید خود قرنطینه برای 14 روز.

مردم نیز خواست به تجدید نظر غیر ضروری مسافرت داخلی و رهبران بیشتر در نظر بگیرند توصیه های بهداشتی در این زمانی که آنها بعد از ملاقات روز سه شنبه پیش از تعطیلات مدرسه شروع در اوایل ماه آوریل.

آنها همچنین نگاهی به “موضعی پاسخ” و آنچه را که باعث هر مدرج تا پاسخ مورد نیاز را تعطیل ویروس شیوع بیماری به ویژه در حومه شهر و یا شهرهای.

نخست وزیر اسکات موریسون روز جمعه اعلام کرد قوانین سختگیرانه تر برای داخل سالن اجتماعات است که تاثیر می گذارد مکان هایی مانند رستوران ها و بارها و سینما.

با این کشور تلفات افزایش به هفت داخلی سالن های میزبانی وب غیر ضروری گردهمایی شما در حال حاضر باید مطمئن شوید که وجود دارد چهار متر مربع – حدود اندازه یک زمین بازی هندبال دادگاه – از فضا در هر فرد.

وقایع در فضای باز بیش از 500 نفر در حال حاضر ممنوع و داخل سالن اجتماعات محدود به 100.

این قوانین سخت تر آمد و با قوی تر از زبان افسر ارشد پزشکی برندان مورفی که گفت: هر کس باید فاصله خود را از هر همکار استرالیایی که در آن ممکن است.

“این هیچ نقطه ای در داشتن یک جمع 20 نفر اگر آن را در یک اتاق کوچک و شما همه با هم” او به خبرنگاران گفت: در روز جمعه.

اجتماعی فاصله معنی نگه داشتن یک متر و نیم به دور از دیگران خوب بهداشت دست و ماندن خانه از محل کار و یا به طور کلی جامعه اگر شما مریض هستند.

یک 81 ساله NSW زن که پنج شنبه شب, آوردن دولت کشته شدگان به شش و ملی در مجموع به هفت.

بیش از 800 نفر آلوده شده با این ویروس در استرالیا تقریبا 50 در حال حاضر بازیافت.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>