استرالیا در نظر گرفتن اروپا ممنوعیت سفر

تریسی Ferrier و Finbar O’MallonAAP

The federal government is sparing no effort in dealing with the coronavirus, including travel bans.
آیکون دوربیندولت فدرال است و مقدار کمی از هیچ تلاشی در برخورد با کروناویروس از جمله ممنوعیت سفر.

اروپایی مسافران ممکن است ممنوع از استرالیا به دلیل coronavirus پس از ایالات متحده به حالت تعلیق در تمام سفر از این قاره است.

وزیر بهداشت گرگ شکار گفت: نخست وزیر خواسته کابینه امنیت ملی کمیته در روز پنج شنبه به بررسی تمام سفر از اروپا پس از تحریک ممنوعیت مسافران از ایتالیا در روز چهارشنبه.

این می آید به عنوان دولت میسازد چند میلیارد بسته محرک اقتصادی برای متوقف کردن تانک اقتصاد در پی این ویروس.

نخست وزیر اسکات موریسون خطاب به ملت در روز پنج شنبه شب محوری استرالیایی به گرد هم می آیند برای به چالش کشیدن ماه های آینده.

آقای موریسون املای اقدامات دولت در نظر گرفتن هدف برای اقتصاد به “جستن” قوی تر از قبل و اطمینان داد که مقامات کشور به خوبی آماده شد.

“ما از این طریق با هم استرالیا. همه ما در نقش” آقای موریسون گفت: در کشور است.

“من می دانم که ما همه ما کمی.”

برنده جایزه اسکار بازیگر تام هنکس و همسرش ریتا ویلسون تایید شده اند به عنوان دو از استرالیا 128 موارد است.

این زن و شوهر شده است بستری در کوئینزلند هنکس با صدور بیانیه ای روز پنج شنبه گفت او و ویلسون رفته بود به بیمارستان برای آزمایش پس از نشان دادن علائم سرماخوردگی.

هالیوود سوپراستار شده بود در ساحل طلا فیلمبرداری یک فیلم در الویس پریسلی.

از 128 موارد 24 پاکسازی شده اند در حالی که نخست وزیر اسکات موریسون می گوید: “تقریبا نیمی از آنها نزدیک به پاکسازی ویروس”.

سه نفر در سن 95 و 82 و 78 را فوت کرد.

دولت گذاشته $22.9 میلیارد بسته محرک اقتصادی برای جلوگیری از استرالیا وارد یک رکود است. این شامل دادن رفاه گیرنده و بازنشستگان یک 750 دلار پول نقد پرداخت.

کارفرمایان را دریافت خواهد کرد دستمزد یارانه به نگه داشتن 117,000 کارآموزان شاغل با کسب و کار کسب درآمد تا 50 میلیون دلار در هر سال برای دریافت پول نقد افزایش به $25,000.

فوری دارایی نوشتن نیز گسترش یافته است از $30 ، 000 تا $150,000 با دولت امید برای آن به سوی اتومبیل و کامیون ها و حتی ابزار.

بسیاری از استرالیا بزرگترین کارفرمایان خصوصی از جمله Woolworths, Telstra و کشورهای مشترک المنافع بانک توافق کرده اند که به پرداخت های گاه به گاه کارگران که نیاز به منزوی کردن خود و یا جستجو عزیزان.

فدرال وزیر آموزش و پرورش دن Tehan هشدار داد در تعطیلات مدرسه ممکن است تمدید شود گفت: توصیه های پزشکی را راهنمای تصمیم گیری.

آقای شکار به خبرنگاران گفت: در ملبورن موجود ممنوعیت سفر به چین, کره جنوبی, ایران و ایتالیا شده بود تمدید یک هفته دیگر.

این شورا از دولت استرالیا دیدار خواهد کرد روز جمعه برای بحث در مورد محرک برنامه های از ایالات و مناطق خواهد شد که بالای دولت فدرال اقدامات است.

قانون ثبت اولین مورد تایید شده از coronavirus روز پنج شنبه یک مرد در 30s خود را تست مثبت پس از بازدید از پرستاران درمانگاه از روز قبل.

ویکتوریا مقامات هنوز در حال توزین تا اینکه به انصراف از آخر این هفته در استرالیا فرمول یک جایزه بزرگ با هشت عضو از تیم های بین المللی برای تست ویروس.

Pop-up درمانگاه در حال راه اندازی در سراسر استرالیا برای کمک به نگه داشتن افراد آلوده به دور از بیمارستان.

از روز جمعه بیماران قادر خواهد بود به طور کامل به صورت فله لایحه telehealth جلسات با GPs تشخیص داده شد.

سازمان بهداشت جهانی رسما اعلام کرد coronavirus جهانی همه گیر.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de