استرالیا رکورد اول coronavirus مرگ

دومینیکا ساندا و Ulises IzquierdoAAP

Australia's first coronavirus fatality is a Perth man who has died at Sir Charles Gairdner Hospital.
آیکون دوربیناسترالیا برای اولین بار coronavirus مرگ و میر یک پرت مردی که مرده است در سر چارلز Gairdner بیمارستان.

سالمندان پرت مرد تبدیل شده است که فرد برای اولین بار در استرالیا به مرگ از coronavirus به عنوان مقامات می گویند که افزایش موارد “اجتناب ناپذیر” در سراسر کشور.

Western Australia ارشد بهداشت افسر دکتر اندرو رابرتسون روز یکشنبه تایید کرد که 78 سال از درگذشت پرت Sir Charles Gairdner بیمارستان در ساعات اولیه صبح روز یکشنبه.

همسر مرد در بیانیه ای گفت که شوهرش در گذشت مسالمت آمیز دانستن خانواده اش او را دوست داشتم. او نیز مبتلا به این ویروس چند روز پیش و در یک شرایط با ثبات در همان بیمارستان.

معلوم نیست اگر این مرد رو که ویروس از شوهرش اما هر دوی آنها در الماس شاهزاده خانم کروز, کشتی, Dr رابرتسون گفت.

مرد تشخیص داده شد با COVID-19 حدود 10 روز پیش در حالی که در انزوا در هوارد چشمه در قلمرو شمالی پس از قرنطینه روی الماس شاهزاده و سپس پرواز به خارج از ژاپن است.

“او در اواخر 70s مانند بسیاری از افراد که سن آنها بیشتر احتمال دارد که دیگر شرایط مزمن و این امر بدیهی را که قادر به مبارزه با این ویروس سخت تر است” دکتر رابرتسون به خبرنگاران گفت: در پرت.

او افزود که این مرد مسن مرگ نمی آمد به عنوان یک شگفتی پزشکان آن را به عنوان شناخته شده COVID-19 می تواند شروع نسبتا خفیف قبل از آن پیشرفت می کند.

“آن اغلب از هفته دوم که در آن مردم بدتر خواهد شد و قابل توجهی ذات الریه ویروسی,” دکتر رابرتسون گفت: اصرار وجود نداشت جامعه در معرض خطر عنوان شده است در انزوا تا کنون از او تشخیص داده شد.

برتر خوانده شده را علامت McGowan گفت: او خواسته شده است به افشای هویت مرد و گفت: WA ساکنان را به وحشت.

“همه استرالیایی غرب باید همچنان به انجام آنچه که ما معمولا انجام,” او گفت:.

“رفتن به محل کار حضور در توابع و رویدادهای تعامل با خانواده و دوستان است. تغییر نمی آنچه شما در حال حاضر انجام می دهند و هر آنچه که شما انجام نمی وحشت در این وضعیت است.”

تکرار توصیه های بهداشتی برای استفاده از دست sanitisers و درخواست مردم به راه رفتن در خیابان با ماسک صورت در, آقای McGowan خواست و به دریافت واکسن آنفولانزا پیش از این سال فصل است.

او همچنین اطمینان داد استرالیایی غرب که در بیمارستان بودند آماده سازی خود در مورد وضعیت بدتر شده است.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت که او “بسیار غمگین” به شنیدن در مورد مرگ سالمندان پرت ،

“ما با پیوستن به خانواده و دوستان خود در عزاداری عبور خود را … ما ادامه خواهد داد به انجام همه ما می توانیم برای محافظت از استرالیایی ها از #coronavirus او گفت:” در یک توییت در روز یکشنبه.

فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار گفت: Morrison دولت ملی COVID-19 طرح با مقامات بهداشتی در سراسر کشور در نشست روزانه برای نظارت بر وضعیت.

“بین المللی گسترش این ویروس تقریبا اجتناب ناپذیر است که ما را از دیدن موارد بیشتر از COVID-19 در استرالیا در هفته های آینده گفت:” در بیانیه ای در روز یکشنبه.

این می آید به عنوان دولت در دفاع از تصمیم خود برای ممنوعیت بازدید کنندگان خارجی از ورود به استرالیا از ایران برای جلوگیری از گسترش coronavirus به جای کره جنوبی است که دارای یک سطح بسیار بالاتر از موارد.

صفحه اصلی وزیر امور پیتر داتون روز یکشنبه گفت که از 106 مرگ و میر است که گزارش شده در خارج از چین 43 بوده است در ایران.

جدید محدودیت های مسافرتی در آمد و به چهار نفر از بازگشت از ایران تایید شد به عنوان داشتن قرارداد ویروس.

NSW مقامات بهداشتی تایید دولت پنجم و شش مورد به عنوان یک انسان در 40s و یک زن در 50s که هر دو به سیدنی بازگشت از ایران.

این دو مورد به هم متصل نیست و آنها وارد شدند و در روز متفاوت است.

موارد جدید در ویکتوریا و کوئینزلند نیز از ایران: ویکتوریا که تایید شد به عنوان تست مثبت در روز یکشنبه و 63 ساله Gold Coast, ارایش وزیبایی که وارد شده اند در روز دوشنبه.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im