استرالیا چهره “جدی” آینده اقتصاد با توجه به کروناویروس

  • ASSOCIATED PRESS / APRIL 2, 2019 Australian Treasurer Josh Frydenberg addressed the media as he arrived at Parliament House in Canberra, Australia.

    اسوشیتد پرس / 2 آوریل 2019

    خزانه دار استرالیا جاش Frydenberg خطاب به رسانه ها به عنوان او وارد پارلمان در کانبرا, استرالیا است.

کانبرا استرالیا >> استرالیا خزانه دار گفت: امروز کشور در برابر یک “جدی” چشم انداز اقتصادی با توجه به اثرات coronavirus و خواهد شد که بزرگترین آن-همیشه کسری بودجه هنگامی که یک تجدید نظر در بودجه منتشر شد در ماه اکتبر.

این 2020-21 بودجه فدرال شد و با توجه به امروز منتشر می شود. اما دولت مجبور شد برای به تاخیر انداختن آن تا زمانی که آن را ارزیابی کامل اقتصادی هزینه coronavirus.

“به طور کلی, اقتصادی داده شده است جدی” خزانه دار جاش Frydenberg گفت: مجلس در اولین روز از یک برنامه ریزی سه روز نشستن این هفته است. او گفت که او انتظار دارد تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) خواهد سقوط بیش از 10 درصد در ماه ژوئن چهارم, نمایندگی بزرگترین سقوط در ضبط.

Frydenberg نگفت چه دولت کسری بودجه خواهد بود. سال مالی در استرالیا به پایان می رسد در ماه ژوئن 30.

دولت فدرال اختصاص بیش از 230 میلیارد دلار استرالیا ($148 میلیارد دلار) در اقدامات محرک اقتصادی بیش از نیمی از است که با هدف کمک به کارفرمایان واجد شرایط نگه داشتن کسب و کار خود را شناور.

“با توجه به سطح عدم اطمینان اقتصادی ما اقدامات ارائه بیش از کمک های مالی,” Fydenberg گفت. “آنها با ارائه یک تقویت روانی نیز هست.”

Frydenberg گفت: خواسته مخالفان برای حمایت بیشتر برای کارفرمایان و کارکنان در طول همه گیر نشده بود به احتمال زیاد به رخ می دهد.

“استرالیایی می دانم که هیچ پول وجود دارد, درخت” Frydenberg گفت. “آنچه ما قرض امروز ما باید بازپرداخت در آینده است. موقت و هدفمند جدید صرف اقدامات طراحی نشده است برای رفتن برای همیشه اما برای ساخت یک پل به مرحله بازیابی.”

Frydenberg گفت: اساسی, نقدی, کسری بودجه در پایان ماه مارس بود$22.4 میلیارد دلار ($14.4 میلیارد دلار) تقریبا 10$میلیارد دلار ($6.5. میلیارد دلار) بالاتر از دولت و هوا در دسامبر midyear بودجه به روز رسانی.

زمانی که Frydenberg منتشر 2019-20 بودجه در مارس 2019 گفت: استرالیا “در سیاه” با یک دلار 7.1 میلیارد دلار ($4.6 میلیارد دلار) مازاد پیش بینی سال مالی. اما دولت آن تجدید نظر مازاد هوا به 5 میلیارد دلار (3.2 میلیارد دلار) در ماه دسامبر — قبل از ویرانگر آتش سوزی و coronavirus ضربه زدن به اقتصاد استرالیا.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de