استرالیا کاپیتان مگ Lanning اذعان روز یکشنبه در فینال جام جهانی به معنی بیش از حد معمول به عنوان برگزارکنندگان چشم کردن رکورد جهانی فروش بلیط

Scott Baileyغرب استرالیا

Australia's Meg Lanning celebrates catching out South Africa's Chloe Tryon during their Women's T20 World Cup cricket semi-final.
آیکون دوربیناسترالیا مگ Lanning جشن نواز از آفریقای جنوبی چوپان ترایون در خود زنان T20 کریکت جام جهانی در مرحله نیمه نهایی. اعتبار: ریک Rycroft/AP

استرالیا را صرف تقریبا 800 روز بودن در مورد خواسته یکشنبه Twenty20 نهایی جام جهانی در MCG اما مشتاق به صحبت کردن را متوقف و در نهایت بازی.

روز یکشنبه در درگیری با هند خواهد بود که بزرگترین بازی در تیم زنان تاریخ با بازیکنان اعتراف به آن است که بیش از فقط یک بازی کریکت.

در واقع از لحظه ای ICC اعلام کرد هدف از فروخته میکروگرم در راه بازگشت در ژانویه 2018 فشار بوده است در استرالیا به وجود دارد.

تقریبا در هر کنفرانس مطبوعاتی پس دیده است سوال بشود آن را با بازیکنان به طور منظم به یاد هویج در ارائه پایان مبارزات انتخاباتی.

اما کاپیتان مگ Lanning اصرار داشت این بود تا این حد احساس رهایی در نهایت امن نقطه خود را از طریق پنج شنبه دراماتیک نیمه نهایی پیروزی بر آفریقای جنوبی.

“من نمی دانم اگر امداد راست کلمه” Lanning گفت.

“جام جهانی بسیار سخت را به نفع خود و هر یک من شده ایم از دست داده و یک دور بازی. ما تا به حال به مبارزه بسیار سخت برای برنده شدن در این نیمه و دریافت از طریق.

Australian teammates celebrate after winning their Women's T20 World Cup cricket semi-final match against South Africa in Sydney.
آیکون دوربیناسترالیا هم تیمی های جشن پس از برنده شدن خود زنان T20 کریکت جام جهانی در مرحله نیمه نهایی در بازی مقابل آفریقای جنوبی در سیدنی. اعتبار: ریک Rycroft/AP

“ما هرگز به این جام جهانی فقط به فکر این بود که به اتفاق می افتد و آن را آسان خواهد بود.

“ما می دانستیم که ما بدهکار هر چیزی. ما تا به حال به بیرون رفتن و پیروزی در این جام جهانی. ما نه دفاع از آن. ما در اینجا به آن را برد.”

“من خیلی خوشحالم که 8 مارس می آیند در سراسر. در حال حاضر ما فقط می توانید بحث در مورد هند و استرالیا و چه یک بازی بزرگ آن خواهد بود.”

بدون در نظر گرفتن بازیکنان می دانم که چگونه به ویژه یکشنبه می باشد.

حدود 60000 بلیط درک کرده بودند به فروخته شده اند قبل از پنج شنبه شب در مرحله نیمه نهایی پیروزی و این تعداد تنها انتظار می رود به افزایش است.

هند حضور نیز به احتمال زیاد به افزایش تعداد برگزارکنندگان نگه داشتن شکل 90,085 در مناظر خود را به عنوان رکورد جهانی رقم برای هر گونه مستقل زنان رویداد ورزشی.

“آن متفاوت خواهد بود (به هر بازی دیگر) بدون شک در مورد آن” Lanning گفت.

“من شده است به MCG وقتی 100,000 طرفداران وجود دارد و من در غرفه و فضای کاملا باور نکردنی است.

“من تا به حال مرتب کردن بر اساس برجستگی ، به فکر می کنم که ما خواهید بود در این میانه تجربه که برای رفتن به واقعا هیجان انگیز است.

“این مسابقات بود که همیشه در مورد نشان دادن وجود یک مسیر است که نقش زن مدل های وجود دارد خارج وجود دارد برای دختران جوان به نگاه کردن به.”

سریع مگان Schutt اضافه شده است که این تیم بیشتر احساس آرامش را 2018 نهایی پس از حذف مورد علاقه های شما اما که روز یکشنبه نهایی انجام شده وزن مخصوص.

“این قطعا نه (فقط یکی دیگر از بازی),” او گفت:.

“در راه (از آن) اما در همان زمان این کشور نیاز به یک بیت از شادی و می خواهید برای تنظیم یک رکورد جهانی جدید است یک چیز سرد به بخشی از.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de