Aust کار بر روی ویروس evac پرواز

Paul OsborneAAP

A further 35 people flown out of Wuhan, China have touched down on Christmas Island for quarantine.
آیکون دوربینبیشتر از 35 نفر پرواز از ووهان چین لمس کردن در جزیره کریسمس برای قرنطینه.

استرالیا دیپلمات ها در حال کار با مقامات چینی اجازه می دهد تا دیگر تخلیه پرواز از ووهان به عنوان coronavirus همچنان به گسترش و زندگی بیشتر.

اما نخست وزیر اسکات موریسون می گوید: مردم باید فرض کنیم بیشتر پروازها امکان پذیر خواهد بود که آیا از ووهان یا سرزمین اصلی چین است.

“DFAT (وزارت امور خارجه) در حال حاضر در روند ثبت نام ما قصد انجام یک دوم پرواز اجاره گفت: در روز پنج شنبه.

بیشتر استرالیا evacuees لمس کردن در جزیره کریسمس روز پنجشنبه پس از پرواز از ووهان چین شهر در کانون شیوع.

اما دولت در حال حاضر در حال ساخت برنامه ای در مورد چه باید بکنید اگر شیوع بیماری ادامه دارد و قرنطینه مرکز راه اندازی در جزیره کریسمس خود می رسد 1200 نفر ظرفیت.

آقای موریسون می گوید دفاع مقامات در حال کار برای شناسایی سرزمین اصلی سایت را به هر سرریز با هتل ها و معادن به عنوان راه حل های ممکن است.

آخرین گروه برای رسیدن به جزیره کریسمس در حال 35 استرالیا شهروندان و دارندگان اقامت دائم که در سمت چپ ووهان در روز چهارشنبه.

آنها پرواز کردن در هوا نیوزیلند پرواز است که هم در زمان 98 زلاند نو و تعدادی از دیگران به اوکلند.

استرالیا در گروه شد و سپس پرواز چارتر هواپیما به جزیره کریسمس که در آن آنها پیوست 241 evacuees از قبل کوانتاس تخلیه پرواز. تمام صورت دو هفته قرنطینه روند.

هیچ یک مشکوک به ویروس.

وجود دارد در حال حاضر 15 تایید coronavirus موارد در استرالیا: پنج نفر در کوئینزلند چهار هر در نیوساوت ولز و ویکتوریا و دو در جنوب استرالیا.

در ضمن ژاپنی بهداشت مقامات تایید کرده اند 20 مسافر از جمله دو استرالیایی را آزمایش مثبت برای ویروس بر روی یک کشتی کروز خاموش لنگر انداخته در بندر یوکوهاما.

حدود 3700 نفر از جمله بیش از 200 استرالیایی روبرو هستند حداقل دو هفته قرنطینه در الماس شاهزاده خانم.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>