Aust مبلغ دادگاه

لوقا شکارAAP

Australian missionary Martin Chan's trial has been adjourned until Friday.
آیکون دوربیناسترالیا, مبلغ مارتین چان دادگاه موکول شده است تا روز جمعه.

محاکمه Austalian مبلغ مارتین چان باز کرده است در یک دادگاه کامبوج در میان استدلال های حقوقی بیش از نقش خود در یک شرکت-اجرای خیریه و یک میلیون دلاری برای مقابله به ساخت یک کامبوج مدرسه که در نهایت از طریق کاهش یافت.

“ما در حال رفتن در اطراف و در اطراف در محافل استدلال که بازگشت به مارس 2016” چان گفت: AAP خارج از کندل دادگاه بدوی در روز پنج شنبه.

چان کار کرده بود به عنوان داوطلب برای مسیحی خیریه بین المللی خود را از خدمات (خود را) در کنار مدیر Jung جوان-کیم از کره جنوبی که قرارداد شرکت محلی PHV ساخت و ساز برای ساخت یک مدرسه برای 1000 دانش آموزان دو زبانه.

اما چند دلار پروژه رها شده بود در سال 2016 پس از اختلاف با پیمانکاران که زننده تبدیل و مورد داوری ملی داوری تجاری, مرکز یک دادگاه مدنی که در آن چان خود را مدیر و خیریه پاک شد از هر خطا.

اما PHV راه اندازی اتهامات جنایی دستگیر شد و سال گذشته به اتهام “تقلب جنایی” و صرف سه سال پشت میله های سلول با 95 دیگر زندانیان پس از وثیقه رد شد دو بار.

او یو بی اس در بازار در پنوم پن دادگاه تجدید نظر در ماه گذشته و در مورد او موفق به کسب حمایت گسترده در میان Khmers. آن را نیز از نزدیک تماشا سازمان های غیر دولتی سازمان های خیریه و گروه های کسب و کار در رابطه با کامبوج سیستم دادگاه.

در طول عبور-معاینه چان گفت که او تا به حال برگزار شد 12.5 درصد سهام خود را به عنوان استدلال بین دادستان و دفاع متمرکز در مسئولیت حقوقی.

چان گفت او خوشبین بودن تبرئه شده است و با حمایت عالی مشاوره فروم یک بدن است که می توانید مراجعه کنید دشوار موارد قانونی به نخست وزیر کامبوج برای میانجیگری.

“این مورد فرض می شود بسیار مورد ساده اما آن را به پایان رسید تا بودن بسیار پیچیده” چان گفت. “من صرف 95 روز در زندان بود و آن را بسیار دشوار است.”

او حفظ بی گناهی خود را اعلام کرد این بود که همیشه یک کسب و کار اختلاف نه یک جنایتکار مهم است.

دادگاه موکول شد تا روز جمعه.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im