آگوستا می رود به مستند

وارن Hatelyآگوستا مارگارت رودخانه بار

Augusta Hospital.
آیکون دوربینآگوستا بیمارستان. اعتبار: درک استخر

آگوستا ساکنان در حال رفتن به مستند به نگرانی در مورد COVID-19 افزایش در میان این شهر افراد مسن.

با یک تناسب تعداد مسن و بازنشسته ساکنان مردم در آگوستا گفت: بار وجود دارد زنگ در برخی از محله های مورد چقدر بد همه گیر ممکن است.

ساکنان بازنشسته به آگوستا برای آن انزوا و ساحلی جذابیت اما یک علامت سوال آویزان بیش از ظرفیت در آگوستا بیمارستان و قریب الوقوع حجم کار در شهر سن St John Ambulance داوطلبان.

ساکنان ادامه داد: اصرار بازدید کنندگان برای ماندن در این هفته در حالی که آگوستا پلیس با استفاده از رسانه های اجتماعی زدودن شایعات از خانه های خالی برای grabs.

شایر جمهور ایان ارل گفت: برابر متوسط سن در آگوستا 58 خواهد بود بالاتر در حال حاضر به دلیل هجوم غایب صاحبان املاک و شایر 800-plus grey عشایر که زمستان برنامه لغو شد.

Cr ارل ابراز نگرانی برای چه آگوستا بیمارستان می تواند به عنوان به خوبی به عنوان منطقه پیری سنت جان آمبولانس نیروی داوطلب. “ما می تواند در نهایت در مشکل” او گفت:.

Cr ارل گفت: آتش نشانان داوطلب و دولتی خدمات اورژانس پرسنل می تواند مورد نیاز برای کمک به بیمارستان انتقال در موارد حاد.

یک دکتر محلی صحبت خواست نامش فاش نشود گفت: آگوستا کارکنان بیمارستان در حال آماده شدن بهترین آنها می تواند با وجود فقدان اطلاعات است.

مانند بسیاری از WA بیمارستان تامین, شخصی, دنده محافظ بود و ناکافی است.

دهه گذشته WA کشور خدمات سلامت برداشته در تماس پزشکان از آگوستا در تعطیلات آخر هفته به جز تعطیلات عمومی.

یکی دیگر از دکتر محلی نیز قادر به شناسایی و گفت: آگوستا یکی از مکان های از بزرگترین نگرانی است.

“آگوستا بسیار مشکل منطقه برای ما,” دکتر گفت:.

“بزرگ جمعيت سالمندان. ما نمی خواهیم coronavirus گرفتن در اینجا. از آن خواهد شد یک کابوس اگر که اتفاق می افتد.”

ساکنان شد توصیه به اجتماعی فاصله خود انزوا و شستن دست ها بسیار جدی به دلیل WA کم عفونت رای نشان داد کسانی که اقدامات کار کرده است.

سابق شایر جمهور نیک تیغ, گفت آگوستا جامعه بود و در نظر گرفتن همه گیر “بسیار جدی”.

“(ما) بسیار نگران هستند اما ما بسیار حمایت جامعه در اینجا است که در نظر گرفتن این فرصت را به دریافت جلوتر از این بازی برای آماده سازی و مدیریت این بی سابقه ای تهدید,” او گفت:.

سابق شایر عضو شورا مایکل هوشمند گفت: این شهرستان تا به حال اقتباس به محدودیت.

در رسانه های اجتماعی ساکنان و ابراز نگرانی در مورد فشار در محلی منابع غذایی که تا به حال دیده می شود برخی قیمت ها به موشک وار رفتن خواهد بود که چالش بازنشستگان.

وارن-بلک وود MLA تری Redman تصریح کرد: اقدامات بهداشتی و ساکنان با هم متحد شدند برای کمک به افراد مسن بودند و از اهمیت حیاتی برخوردار است.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>