دادستان کل, دادستان ها می خواهند اهل بیت منتشر متوقف

دولت دادستان کل کلر Connors و سه نفر از دولت در چهار شهرستان دادستان می خواهید هاوایی دیوان عالی کشور و به ویژه استاد دانیل فولی به توقف و یا حداقل توقف دادگاه-
موظف فشار برای آزادی زندانیان از هاوایی تادیبی امکانات منظور طراحی شده برای کاهش پتانسیل گسترش جدید کروناویروس در طول تاریخ به سر می برند زندان و زندانها.

“من معتقدم که ما نیاز به ارزیابی مجدد این زمان تلاش نه تنها در پرتو این واقعیت است که ما هیچ COVID-19-موارد مثبت در سیستم زندان های ما در این زمان در پرتو این واقعیت است که ما باید دست به برخی از سطح از ثبات در سراسر کشور و در پرتو این واقعیت است که ما هفت نفر که به نظر می رسد منتشر شده است از بازداشت و چه کسی باید دوباره جرم و در برخی موارد مرتکب شده اند بسیار جدی جنایات”Connors گفت: Honolulu Star-Advertiser در روز سه شنبه.

هونولولو اقدام دادستان دوایت Nadamoto, Hawaii County دادستان میچ راث و Maui County دادستان دونالد Guzman گفت: همه آنها توافق کردند که با Connors ارزیابی.

اما دولت مدافع جیمز محکمتر که با موفقیت درخواست دادگاه عالی اجازه می دهد صدها نفر از زندانیان و پیش از محاکمه بازداشت شدگان منتشر خواهد شد توسط قضات مورد به مورد و بر اساس پس از اشاره به گسترده عفونت در زندانها در سرزمین اصلی گفت: آن را بیش از حد به زودی به این بحث.

در حالی که رژیم صهیونیستی. دیوید Ige اعلام کرد که وجود خواهد داشت تدریجی بازگشایی کسب و کار در دولت “جديد ‘عادی’ هنوز هم نیاز مردم نه تنها در این دولت بلکه در سراسر جهان برای ادامه عمل اجتماعی فاصله تا یک واکسن یا درمان برای COVID-19 توسعه یافته است” محکمتر گفت.

او گفت: مقامات بهداشتی دولت در حال حاضر هشدار قانونگذاران که موج دوم COVID-19 است به احتمال زیاد به می رسند در ماه های آینده.

“برای بازگشت زندانیان به تادیبی امکانات و افزایش جمعیت اهل بیت به ظرفیت عملیاتی خواهد بود بی پروا و نابخردانه” گفت: محکمتر کرد و بارها و بارها که با وجود کاهش زندانیان همچنان در خواب طبقه از سلول های خود را.

“تا زمانی که یک واکسن یا درمان برای COVID-19 توسعه اجتماعی فاصله باید حفظ شود در تادیبی مراکز و امکانات. اجتماعی فاصله را نمی توان به درستی نگهداری در ظرفیت عملیاتی. اجتماعی فاصله تنها می تواند حفظ شود در طراحی ظرفیت.”

Connors گفت: او کارکنان و دادستان نیاز به تعیین دوره بعد از عمل است که ممکن است پر کردن یک حرکت به طور مستقیم به دیوان عالی کشور درخواست توقف یا مکث در اعطای منتشر شده و یا چنین توصیه به فولی را به قضات.

سخنگوی قوه قضائیه Jan Kagehiro گفت: رئیس دادگستری علامت Recktenwald نمی توانم اظهار نظر در بررسی مسائل. “اما من می توانم بگویم که به طور کلی اگر یک حزب به یک اقدام معتقد است که دادگاه باید مستقیم اقدامات خاص آنها باعث می شود که درخواست شده توسط پر کردن حرکت در اقدام,” او گفت:.

فولی در گزارش ثبت شده در هفته گذشته گفت: وجود 1,378 مردم همراه در 30 آوریل در حالت چهار زندان تادیبی یا امکانات یک قطره از 811 از 2,189 که قرار دارد وجود دارد 2 مارس. در ضمن, گزارش, گفت, هاوایی Paroling اقتدار آغاز شده است بررسی موارد نزدیک به 500 زندانی برای آزادی و آزادی مشروط.

که از کل جمعیت زندان از 1,641 که گزارش شد مارس 16, قبل از سکس مدافعان و خصوصی دفاع وکلا شروع به تشکیل پرونده درخواست برای آزادی های اولیه. ایمنی عمومی مدیر نولان Espinda اعتبار اولیه کاهش به یک تلاش هماهنگ توسط قضات و پلیس و دادستان عمومی مدافعان و امنیت عمومی وزارت مصرف بخش خدمات به منظور محدود کردن تعداد افرادی که باید در زندان است.

مثلا کمتر مردم دستگیر و کمتر هستند که متهم بلافاصله توسط دادستان Espinda گفت.

در یک راه جداگانه ای از نگاه کردن به این وضعیت به عنوان یک نتیجه از بالا دادگاه نظم عمومی مدافعان و وکلای دفاع از 2 مارس تا آوریل 28 ظ 1,088 حرکات اولیه برای انتشار. قضات به توافق اولیه منتشر شده از 655 زندانیان بر اساس آن حرکت.

“که تعداد زیادی از مردم برای قرار دادن به جامعه” Connors گفت. زندانیان منتشر شده در یک سرعت سریع و بیش از اعتراض او اضافه شده است.

Nadamoto گفت: در حالی که وجود دارد هیچ مورد مثبت در تادیبی امکانات وجود داشته است در بخش عمومی.

“من فکر می کنم ما باید گام در ترمز در حال حاضر. ما نباید عجله برای انتشار هر گونه مطلب مردم” سخن گفت و اشاره کرد که هیچ زندانی دارای آزمایش مثبت است.

Guzman گفت: “در این مرحله وجود ندارد هر گونه داده های واقعی و یا بروز که منجر به آمریکا بر این باورند که با ادامه انتشار ما متوقف COVID-19 در زندان است.” در حالی که کسانی که پشتیبانی مداوم برای آزادی زندانیان توجه داشته باشید که دیوان عالی کشور به منظور تماس برای تادیبی امکانات به تلاش برای ضربه, طراحی, ظرفیت, “آن را در سال برای رسیدن به آن نقطه است.”

راث گفت: “من باور دارم که شماره های ما امن هستند و وزارت امنیت عمومی و دادگاه باید گزینه های اضافی می توانید آنها را به خصوص در جزیره بزرگ.” در همین حال “ما تا به حال افرادی که دوباره به جرم و ما باید به حال مردم که خطرناک بودن اجازه را,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de