دادستان کل بر تلاش برای سرنگونی ما وکیل بررسی تهمت متحدان

دفتر نیز محاکمه تعدادی از مغلوب ساختن پیشی جستن همکاران از جمله تهمت سابق وکیل شخصی و دلال مایکل کوهن که در خدمت یک حکم زندان برای دروغ گفتن به کنگره و مالی مبارزات انتخاباتی جرم است.

برمن نیز نظارت دادستان از دو فلوریدا بازرگانان لو Parnas و ایگور Fruman بودند که همکاران از جولیانی و به اوکراین استیضاح بررسی است. این افراد متهم شده در اکتبر فدرال و مالی مبارزات انتخاباتی نقض از جمله پنهان کردن منشا 325,000 دلار کمک مالی به یک گروه حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند.

توجه متمرکز در منطقه جنوبی این هفته بعد از اخبار سازمان های, از جمله آسوشیتد پرس به دست آمده نسخه از بولتون بگو همه کتاب. بولتون مدعی در این کتاب که مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال قطع یک معامله برای جلوگیری از دادستان فدرال در نیویورک از بررسی اینکه آیا هالک بانک نقض تحریم های ایالات متحده علیه ایران به منظور آزاد آمریکایی کشیش زندانی در ترکیه است.

شش هفته پس از پاستور انتشار بولتون می نویسد که در تماس با رئیس جمهور ترکیه”مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس گفت: اردوغان او را به مراقبت از همه چیز و توضیح داد که منطقه جنوبی دادستان بودند و نه مردم اما اوباما مردم مشکل است که ثابت خواهد بود زمانی که آنها به جای خود مردم است.”

کاخ سفید به دنبال جلوگیری از انتشار بولتون کتاب گفت آن است که با انتشار رسمی و بدون مجوز که نسخه خطی بود از اطلاعات طبقه بندی شده.

قسمت بولتون رخ داده است توصیف ماه پس از برمن فرض نقش ایالات متحده به وکیل.

یک جمهوری خواه که کمک به رئيس جمهور در انتخابات برمن کار برای همان شرکت حقوقی به عنوان جولیانی و قرار شد در کار خود با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. اما ایالات متحده به عنوان وکیل او برنده بیش از برخی از منتقدان پس از او رفت و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان و دست مستقیم در تحقیقات دیگر که خشم رئیس جمهور.

برمن منصوب شد و پس از آن دادستان کل جف جلسات در ماه ژانویه 2018 پس از Preet Bharara و سپس آمریکا در نیویورک اخراج شد. Bharara حال حاضر به استعفا همراه با ده ها تن از دیگر دادستان فدرال منصوب شده توسط رئیس جمهور باراک اوباما.

ماه بعد ماموران اف بی آی حمله کوهن دفاتر یک عمل رئیس جمهور را تقبیح به عنوان یک انگیزه های سیاسی witch hunt. برمن recused خود را از کوهن دادستان اگر آن را هرگز توضیح داد که چرا.

زیر مارس در غیاب رسمی نامزدی با مغلوب ساختن پیشی جستن قضات در منهتن دادگاه فدرال رای به انتصاب برمن به موقعیت به طور دائم. کاخ سفید گفت: هرگز چرا تهمت نمی طور رسمی معرفی برمن.

در عین حال ارتباط بین کاخ سفید و برخی از برمن این تحقیقات روشن شد. دفتر subpoenaed مغلوب ساختن پیشی جستن افتتاحیه کمیته برای طیف گسترده ای از اسناد به عنوان بخشی از بررسی های مختلف بالقوه جرایم از جمله ممکن است غیر قانونی کمک از خارجی ها به مراسم تحلیف حوادث.

و هفته قبل از سال 2018 دورۀ انتخابات برمن اعلام کرد تجارت خودی اتهامات علیه سرسخت تهمت حامی حزب جمهوری خواه در کنگره Chris Collins. کالینز که نماینده نیویورک غربی از سمت خود استعفا داد.

تحت برمن تصدی دفتر او نیز اتهامات علیه مایکل Avenatti این وکیل مبارز که به دست آورده شهرت به نمایندگی از بازیگر پورنو Stormy Daniels در دعاوی مربوط مغلوب ساختن پیشی جستن. Avenatti محکوم شد در ماه فوریه از تلاش برای گرفتن نایک پس از دادستان گفت: او را تهدید به استفاده از دسترسی رسانه ها به صدمه زدن به نایک شهرت و قیمت سهام مگر ورزشی غول به او پرداخت شود تا $25 میلیون.

کاخ سفید در بیانیه ای گفت جمعه که مغلوب ساختن پیشی جستن است نامزدی SEC رئیس Jay کلیتون به پست. قبل از به دست گرفتن زمام در ثانیه کلیتون بود و به خوبی متصل وال استریت وکیل که نشان داده شده و توصیه تعدادی از شرکت های بزرگ از جمله گلدمن ساکس بارکلیز دویچه بانک UBS.

آسوشیتد پرس نویسندگان Zeke میلر و مارسی گوردون در واشنگتن و تام هیز و لری Neumeister در نیویورک کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>