ATO توجه به ثروتمند بازی

ATO commissioner Chris Jordan says most wealthy individuals and companies are paying their tax.
آیکون دوربینATO کمیسر Chris Jordan می گوید ثروتمند ترین افراد و شرکت ها در حال پرداخت مالیاتی خود را.

افراد ثروتمند و شرکت ها را سخت تر بررسی به اداره مالیات استرالیا معرفی یک برنامه جدید برای گرفتن مالیات cheats.

ATO می گوید حدود 9000 نفر و 18000 شرکت پرداخت بیش از 9 میلیارد دلار در مالیات بر درآمد در 2016/17 سال مالی استخدام در اطراف 780,000 مردم است.

“اکثریت قریب به اتفاق از ثروت گروه های خصوصی خود را تعهدات مالیاتی به طور جدی و در حال تلاش برای انجام کار درست” معاون کمیسر تیم دیک گفت: در روز پنج شنبه در بیانیه ای.

اما ATO تحقیقات نشان می دهد تعدادی از ثروت خصوصی گروه ها عمدا درگیر شدن در رفتار مخاطره آمیز از جمله “به دنبال تعامل مصنوعی و غیر تجاری ترتیبات که به عمد طراحی شده برای جلوگیری از پرداخت مالیات”.

“ما می دانیم که تعداد کمی از مالیات مشاوران عمدا انجام چیزی اشتباه با قرار دادن خود را بالا ثروت گروه های خصوصی مشتریان را به مخاطره آمیز و حتی غیر قانونی اجتناب از مالیات ترتیبات” آقای دیک گفت.

“این مالیات مشاوران و دیگران که ترویج مالیاتی تهاجمی ترتیبات خطر بودن موضوع به قابل مجازات های مالی و چشم انداز دادستان است.”

برای اطمینان از انطباق در پایان بالا از 1 جولای ATO را گسترش خواهد کار اجتناب از مالیات گروه ضربت و معرفی یک برنامه جدید با تمرکز بر بالا ثروت گروه های خصوصی.

“کسانی که به دنبال به دست آوردن یک مزیت ناعادلانه با اجتناب از تعهدات مالیاتی خود را جذب خواهد کرد و توجه کامل ما خواهد بود و موضوع قوی عمل اجرای” آقای دیک گفت.

“دسترسی به داده ها پیچیده و ابزارهای تحلیلی است افزایش توانایی ما برای مطابقت با داده ها از استرالیا و خارج از ساحل موسسات و تنظیم کننده و بدان معنی است که کسانی که درگیر شدن در اجتناب از مالیات فعالیت های گرفتار خواهد شد ، آن است که یک ماده از اگر اما زمانی که.”

او گفت: مادران و پدران از استرالیا می خواستم اعتماد به نفس است که ثروتمند استرالیایی در حال پرداخت حق میزان مالیات و که ATO در حال انجام کار خود را و تماس از کسانی که به عمد اجتناب از پرداخت مالیات.

ATO می گوید: بالا بودن مالیات بر ثروت شکاف جمعیت شامل افراد و شرکت های مرتبط به ثروت خصوصی گروه با ثروت خالص بیشتر از 50 میلیون دلار و مالکیت بيش از 40 درصد است.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de