آتلانتا پلیس, شلیک, کشتن مشکوک و پس از مبارزه

آتلانتا — یک مرد را به پلیس گزارش برای خواب در یک ماشین مسدود کردن درایو از طریق خط از یک رستوران فست فود ضرب گلوله کشته شد در اواخر شب مبارزه با آتلانتا ماموران پس از شکست او یک میدان آزمون هوشیاری و مقاومت دستگیری مقامات گرجستان خبر داد.

گرجستان دفتر تحقیقات گفت: در آن خواسته شده بود توسط پلیس آتلانتا بخش به بررسی عکسبرداری از 27 سال Rayshard بروکس که اتفاق افتاده در یک وندی رستوران اواخر جمعه.

تیراندازی آمد و در زمان اوج تنش بیش از خشونت پلیس و خواستار اصلاحات در سراسر ایالات متحده پس از مارس 25 مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس. آتلانتا بود که در میان شهرهای ایالات متحده که در آن جمعیت زیادی از معترضان به خیابان ها ریختند.

جمعیت تظاهرکنندگان جمع شده بودند روز شنبه در خارج از آتلانتا رستوران که در آن بروکس به ضرب گلوله کشته شد. جرالد Griggs, یک وکیل و یک معاون رئیس جمهور از آتلانتا NAACP فصل برآورد وجود دارد 150 نفر معترض در صحنه به عنوان او راه می رفت با آنها را بعد از ظهر شنبه.

“مردم ناراحت هستند” Griggs گفت. “آنها می خواهند بدانند که چرا برادر عزیز Rayshard بروکس ضرب گلوله کشته شد زمانی که او صرفا به خواب رفتن در سمت مسافر و نه انجام هر کاری است.”

حتی اگر بروکس با تلاش ماموران Griggs گفت: “آنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد nonlethal زور او را به پایین.”

این GBI گفت عوامل آن شدند بررسی های ویدئویی گرفته شده توسط شاهد. آژانس نیز ارسال شده به توییتر درخواست برای شاهدان به جلو آمده و گفت: برخی در صحنه “انتخاب نمی شود در مصاحبه با GBI عوامل است.”

افسران در پاسخ به شکایت یک مرد در یک وسیله نقلیه پارک شده در این درایو از طریق کسی که به خواب رفته بود باعث شده مشتریان به رانندگی در اطراف خودرو است.

پس از بروکس شکست خورده میدان آزمون هوشیاری ماموران اقدام به جای او به زندان با توجه به GBI. اما او مقاومت و مبارزه در گرفت که منجر افسر به استقرار یک تیزر.

“در نهایت زمانی که افسر با استفاده از یک تیزر آن را بی اثر برای مظنون” آتلانتا معاون رئیس پلیس تیموتی زیرچشمی نگاه کردن به خبرنگاران گفت: در شب جمعه. “آن متوقف نمی شود تجاوز از مبارزه است. و خیلی مشکوک بود قادر به گرفتن افسر تیزر از او.”

زیرچشمی نگاه کردن گفت: یک افسر دوم نیز اقدام به استفاده از یک تیزر در مبارزه مرد “اما آن کار نمی کند در برابر شک به عنوان به خوبی.”

این GBI در بیانیه ای گفت: آن بررسی گزارش “که نر موضوع بود به ضرب گلوله توسط یک افسر در مبارزه بیش از تیزر.”

بروکس منتقل شد به یک بیمارستان محلی که در آن او پس از عمل جراحی ،

یک افسر بود برای درمان جراحت و از بیمارستان مرخص شده.

Fulton County, دادستان منطقه پل هوارد گفت: او در حال حاضر بدست درگیر بدون انتظار برای GBI به پایان تحقیقات خود را.

“من در حال حاضر راه اندازی شدید مستقل تحقیق و تفحص از حادثه” هوارد گفت: در بیانیه ای گفت: اعضای کارکنان خود را “بودند در صحنه در مدت کوتاهی پس از تیراندازی و ما شده اند در تحقیقی جلسات تا کنون پس از شناسایی همه حقایق و شرایط اطراف این حادثه است.”

استیسی آبرامز, گرجستان دموکرات که به دست آورده شهرت ملی رسید در حال اجرا برای فرماندار در سال 2018 توییتی شنبه از تیراندازی که “خواب در یک درایو از طریق نباید در پایان مرگ است.”

“قتل #RayshardBrooks در آتلانتا شب گذشته خواسته های ما به شدت محدود کردن استفاده از نیروی مرگبار” آبرامز’ جیر گفت. “بله تحقیقات باید به نام برای — اما تا بیش از حد باید پاسخگویی.”

افسران درگیر در تیراندازی شناسایی شد. هنگامی که تحقیقات خود را کامل است مورد خواهد شد به Fulton County دفتر دادستان منطقه برای بررسی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>