ورزشکارانی که جان سالم به در coronavirus نگرانی در مورد تناسب اندام خود را

در ایتالیا Pauo Dybala آرژانتین است بازیکن با یوونتوس توصیف خود را تجربه دلسردکننده برخورد با علائم تنفسی.

“من سعی خواهد کرد برای آموزش و کوتاه بود از نفس پس از پنج یا 10 دقیقه” Dybala گفت: در مصاحبه با آرژانتین فدراسیون فوتبال “و ما متوجه چیزی درست نبود.”

Panagis Galiatsatos یک ریوی پزشک و دستیار استاد در دانشگاه جانز هاپکینز گفت که مانند خیلی در مورد این بیماری عواقب طولانی مدت برای ورزشکاران که قرارداد آن را به طور کامل درک نشده. ورزشکاران هر چند نشان دهنده جالب مطالعات موردی برای پزشکان داده شده خود را به طور کلی خوب پایه سلامت و متنوع آگاهی از بدن خود را.

“بیمارانی که ورزشکاران آنها را دوست دارم چرا که آنها را انتخاب کنید تا تغییرات ظریف گاهی اوقات راه حتی قبل از آزمون شناسایی یک بیماری” Galiatsatos گفت.

Galiatsatos خاص سه عوارض ناشی از COVID-19 است که می تواند از نگرانی های خاص برای ورزشکاران است.

اول coronavirus بيماران مانند هر کسی که با جدی عفونت تنفسی شد و در معرض طولانی مدت ریه مسائل. او اغلب دیدم بیماران “که سه ماه پیش تا به حال یک ویروس بد و هنوز هم نمی توانید تنفس خود را به حالت عادی بازگشت.”

“گاهی اوقات یک ویروس بد ایجاد یک راه هوایی بیماری شبیه به آسم,” او گفت:. “آنها می تاخت و تاز ریه ها که در آن ریه ها بازسازی شد اما نه به خوبی و بیماران گیر با یک asthmalike واکنشی راه هوایی بیماری وضعیت است.”

عارضه دیگری که Galiatsatos در نظر گرفته شده به خصوص مربوط به ورزشکاران و یکی که کارشناسان هنوز در تلاش برای قرار دادن سر خود را در اطراف, بود, بالا, بروز لخته شدن خون که از پزشکان با دیدن در coronavirus بیماران. افراد مبتلا به لخته شدن خون و تجویز رقیق کننده های خون هستند که به طور معمول دلسرد از شرکت در ورزش های تماسی.

در نهایت Galiatsatos گفت: مردم به اندازه کافی تاسف به بود قرار داده شده در بخش مراقبت های ویژه می تواند مقابله با “ICU به دست آورد و ضعف است.” بیماران قرار داده شده بر روی هواکش و محدود به یک تخت خواب اغلب از دست داده و بین 2 ٪ و 10 ٪ از توده عضلانی در هر روز است.

بن o’donnell یک triathlete زندگی می کند که در Onoka County, Minnesota, از دست داده, 45 پوند در طول چهار هفته در بیمارستان بماند که در طی آن او قرار داده شده بر روی یک دستگاه تهویه و کوتاه مدت حمایت از زندگی و ماشین آلات.

O’donnell, 38, سابق, کالج, بازیکن فوتبال که به اتمام مسابقه مرد آهنین یک زن و شوهر از سال پیش بود و برنامه ریزی در انجام دیگر در پاییز امسال گفت: او به عقب کشیده شد از آستانه مرگ پس از مبارزه با خطرناکی سطوح پایین اکسیژن و کلیه و نارسایی کبد در واحد مراقبت های ویژه.

در اواسط ماه فوریه در انتظار ramping تا آموزش o’donnell به اتمام بود دو روز, جامع معاینه فیزیکی و دریافت یک برسد. پزشکان معتقدند او قراردادی ویروس پنج روز بعد.

پشت در خانه خود دلخراش ماه در بیمارستان o’donnell مجموعه مناظر خود را در رقابت در یک مسابقه مرد آهنین در آریزونا در این پاییز. او اذعان کرد این یک هدف بلند پروازانه.

“آنها هنوز مطمئن شوید که اگر من تا به حال تمام ظرفیت ریه بازگشت,” او گفت:. “من ممکن است یا نه ممکن است.”

او نه قرارداد این ویروس اودانل یک مدیر اجرایی در یک شرکت شیمیایی انجام می شود و سه اجرا سه شنا و سه دوچرخه تمرینات در هر هفته در این مرحله در چرخه آموزش. اما این ویروس از خط خارج زندگی خود را برنامه.

پس از بازگشت به خانه او نیاز به یک واکر فقط به بیرون رفتن به صندوق پستی در پایان در جلوی خانه. در اولین تلاش خود به ورزش, دو روز پس از ترک بیمارستان, او راه می رفت و به مدت هفت دقیقه در سرعت 1.2 مایل در ساعت با استفاده از اکسیژن اضافی. او شده است تلاش برای اضافه کردن یک دقیقه و کمی از سرعت در هر روز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>