‘در جنگ بدون مهمات’: پزشکان می گویند دنده محافظ کمیاب

باز شهرستانها جامعه مرکز بهداشت در سنت پل است که با توجه به سرعت پایین به دلیل آن را ندارد به اندازه کافی ماسک صورت. پزشکان در بارنز یهودی بیمارستان در سنت لوئیس در حال انجام روش های تهاجمی با اتصالات سست فولاد ماسک به جای تنگ, ماسک ماسک توصیه شده توسط سازمان بهداشت و درمان. در لس آنجلس اورژانس, پزشکان داده می شود یک جعبه منقضی شده ماسک و زمانی که آنها در تلاش برای قرار دادن آنها در باندهای الاستیک جامعی.

با کروناویروس, موارد, افزایش, پزشکان, پرستاران و دیگر خط مقدم پزشکی کارگران در سراسر ایالات متحده در حال مقابله با وخیم کمبود ماسک جراحی روپوش و چشم چرخ دنده ها برای محافظت از آنها را از ویروس.

در مصاحبه پزشکان ابراز افزایش اضطراب و ترس آنها می تواند در معرض نه تنها خود به این ویروس بلکه خانواده های خود و دیگران است.

“مطلقا هیچ راهی برای محافظت از خودم,” دکتر گفت: Faezah A. Bux, یک متخصص بیهوشی در کنتاکی مرکزی که در روزهای اخیر تا به حال به intubate چندین بيماران سالمند در ديسترس تنفسی بدون N95 ماسک و محافظ چشم دنده توصیه شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. “نه تنها من می تواند نه محافظت از خودم نمی تواند محافظت از بیماران من.”

در جلسه روز پنج شنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که میلیون ها نفر از ماسک در تولید است و دولت فدرال تا به حال ساخته شده تلاش برای رسیدگی به این کمبود هر چند او ارائه جزئیات. اما او گفت: آن را تا حد زیادی به استانداران برای مقابله با این مشکل است.

“دولت های فدرال قرار نیست به خارج وجود دارد خرید مقادیر زیادی از اقلام و سپس حمل و نقل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “شما می دانید ما از حمل و نقل کارمند.”

در حالی که پزشکان دست و پنجه نرم کردن با مشکلات عرضه وزارت امور خارجه توصیه آمریکایی ها که در خارج از کشور را هم به خانه می آیند در حال حاضر و یا برنامه ریزی برای اقامت در خارج از کشور تا زمانی که این بیماری همه گیر تحت کنترل است. در ایتالیا مرگ و میر در حال حاضر بیش از 3,400 بالاتر تعداد مرگ و میر نسبت به حتی در چین.

در صفحه اصلی تعداد موارد گزارش شده رشد به بیش از 10 ، 000. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ایالات متحده در حال گسترش محاکمه برای درمان ممکن است اما روشن نیست که چگونه است که می تواند انجام شود.

رئیس جمهور همچنین گفت هیچ برنامه فوری برای فعال کردن دفاع تولید عمل یک جنگ کره-عصر قانون او استناد در روز چهارشنبه که اجازه رئیس جمهور به فوق العاده اقدام به نیروی آمریکایی صنعت به سطح شیب دار بالا تولید تجهیزات مورد نیاز برای امنیت ملی است.

“ما امیدواریم که ما می رویم به نیاز به آن را,” او گفت:.

رئیس جمهور خوش اظهارات کاملا در تضاد با این وضعیت بر روی زمین به ویژه در واشنگتن و نیویورک, ایالات با بیشترین تعداد coronavirus موارد است.

در اوایل این هفته مدیران مطلع پزشکان در Memorial Sloan Kettering در منهتن است که آنها را به یک هفته را تامین ماسک ماسک, اما مشغول به کار بودند به, بیشتر, با توجه به یک پزشک آشنا با این وضعیت.

ربکا Bartles که سران پیشگیری از عفونت تلاش برای مشیت سنت جوزف بیمارستان های زنجیره ای مستقر در واشنگتن گفت: این تنها یک ماده از روز قبل برخی از سیستم 51 بیمارستان و 800 درمانگاه اجرا از تجهیزات حفاظت شخصی اغلب به عنوان PPE — یک وضعیت که imperils این کشور توانایی برای پاسخ به یک بیماری همه گیر هنوز در مراحل اولیه.

“ما در مسیر یک مسابقه دو ماراتون. اگر ما از PPE در حال حاضر چه مایل 25 نگاه مانند?” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>