در بیمارستان نیویورک یک راهب صومعه به تماشای بیش از کسانی که در حال مرگ: ‘معجزه است به اجازه رفتن

او نمی بینم خود را به سفر به مصر به زیرخاک در اوردن مقبره بنابراین او به حفر کشاورزی مطالعات و تاريخيش با گیاه شناسی و زمین شناسی و همچنین. پس از فارغ التحصیلی او برای Buncombe County بهداشت محيط آژانس در کارولینای شمالی. استخدام برای حفاظت از آب های زیرزمینی آزادی خود را به رها کردن یک خط در عسل سوراخ برای گربه ماهی زمین یک چادر و گوش دادن به بلوگراس, آهنگ پس از تاریک.

یک روز استحمام فرستاده شد برای دیدار با مردی به نام رابرت وارن به ارزیابی خود را از خاک به طوری که او می تواند در ساخت یک خانه. هنگام استحمام وارد او را دیدم وارن سقوط بیش از, در کامیون خود را. به عنوان استحمام با نزدیک شدن به او گفت: وارن خود را برداشت و دست و پرسید: “آیا شما دعا با من؟”

آنها قرائت نماز خداوند, او گفت:. لحظاتی بعد او مرده بود و استحمام به یاد می آورد. استحمام همراه او به بیمارستان و حضور در مراسم یادبود و تشییع جنازه.

او معتقد است تجربه است که او می نویسد در مورد چشم انداز حرفه شبکه در سال 2003 به رهبری او را به خود تماس واقعی است.

استحمام پیوست Carmelites به زودی و در سال 1997 اختصاص داده بود به بانوی ما از کتف و سنت استفان کلیسا دو بلوک از Bellevue. درس دنبال کرد.

یک روز او گفت: یک زن سقوط از پنجره در یک ساختمان همسایه و از طریق کلیسا سقف. استحمام فرستاده شد تا به بررسی.

“برای اولین بار مرده بدن من همیشه بوی” او می گوید. “زندگی مناقصه است.”

انتقال بخشی از راهب صومعه زندگی است. او تدریس در بوکا راتون فلوریدا و به عنوان شغل مدیر از مین به میامی قبل از بازگشت به منهتن دو سال و نیم پیش.

در زمان عادی استحمام دریافت کمک هزینه ماهانه از $250 زندگی در سنت Eliseus دیر در هریسون (آرکانزاس), New Jersey, و سواری مسیر قطار. او بیمار را در ماه ژانویه تجربه کرده لرز ثبت شده دمای 101 و وزن از دست داد. او بر این باور بود که ذات الریه و سپس خود جدا شده و با استفاده از پشت پله ها به اتاق خود. برادران خود را ترک وعده های غذایی خود را در خارج از درب و بازگشت او به Bellevue پس از convalescing. او هنوز به آزمایش می شود برای COVID-19.

از مارس 30 بیمارستان تسهیل مشارکت خود را در یک برنامه فراهم می کند که رایگان یا با تخفیف اتاق برای کارگران خط مقدم برای اولین بار در یک آسایش مسافرخانه در سمت غرب منهتن و در حال حاضر در هزاره برای محدود کردن رفت و آمد خود را. در طول مسیر به کار سر طاس خود را مشتاق رفتن و دلچسب خنده شناخته شده به mendicants و مدیران به طور یکسان.

او را حمل بر سنت Carmelites که خدمت نمودهاند در بللوو از 1800s از طریق دوره شیوع گفت توده ها از بخش روانپزشکی به زندان واحد. همکاران شامل جدید خاخام و یک 20 ساله امام.

هنگامی که یک کاتولیک می میرد او انجام تقدیر از مرده هفت دقیقه خدمات. مسئولیت های خود را از محدوده توزیع و همدلی برای پیدا کردن نماز کتاب برای بیماران در سراسر ادیان به پیشرو یادبود خدمات برای کارکنان. او “قاطعانه در برابر” مجازی سوگ تبدیل شده است که مشترک میان همه گیر اصرار بر ارائه یک حضور فیزیکی.

“مردم به دنبال یک معجزه وقتی معجزه است به اجازه رفتن” او گفت:. “تماس با من خیلی عملی نیست, اما من دعا می کنم آنها جهش از قبر مانند لازاروس. من فکر می کنم ما به معنای بهتر است. ما به معنای خدا است.”

بیمارستان کارکنان در حال پردازش آنچه اتفاق افتاده است پس از همه گیر برای اولین بار گریبانگیر نیویورک و آنها نیروبخش برای یک پتانسیل موج دوم. پس لورنا Breen, پزشکی, مدیر برای بخش اورژانس در نیویورک-پروتستان آلن بیمارستان درگذشت خودکشی ماه گذشته Bellevue افزایش خدمات پشتیبانی برای کارکنان. سوال در مورد بسته شدن از همه عزاداران.

“خانواده بپرسید که” آیا ما قادر به عزیزان ما رفتن به مکزیک است؟’ “استحمام گفت. “چگونه ما می رویم به انجام گام بعدی برای دفن عزیزان ما?”

در اخیر روز شنبه, حمام بیرون رفتم برای استراحت و در چه برخی از افراد تماس واشر کوچه سمت شرق محله که شامل بیمارستان ها و سرپناه در خیابان اول. او در یک بررسی بی خانمان زن که نشسته در صندلی رو به Bellevue هر روز مالش انگشت شست خود را در برابر او به عنوان او. یک shoeless مرد مستعد در پیاده رو. استحمام پرسش در مورد یک می تواند جمع آوری اقتصادی و نگرانی است. کسب و کار کند بود.

“آیا شما یک کشیش ؟” یک زن روی نیمکت خواسته استحمام.

“هیچ چیزش” استحمام گفت. “من یک راهب.”

او با معرفی خودش به عنوان Shonda. او نگران ملاقات با مدیر.

“شما می خواهید برای گفتن یک دعا برای من ؟” او گفت:.

“قرار دادن تلفن را,” او گفت:.

استحمام چشمان خود را بسته و دعا.

“نفس” او گفت:.

“من قصد دارم برای نفس کشیدن,” او گفت:.

به عنوان او راه می رفت دوباره به بیمارستان خود را پیجر رفت. “ایست قلبی” آن خوانده شده, “10 غرب 36.”

“کسی در حال مرگ است,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de