حداقل 90 مرده پاکستان پس از پرواز سقوط به کراچی محله

خطوط هوایی بین المللی پاکستان Corp. پرواز با 99 نفر سرنشین سقوط کرد یک محله مسکونی در کراچی آن را به عنوان نزدیک برای فرود تنظیم کردن فوری نجات تلاش در میان دود و آوار.

حداقل دو مسافر ایرباس SE جت A320 جان سالم به در برد تاثیر, Sindh سخنگوی دولت مرتضی وهاب گفت: در یک صدای جیر جیر. یکی از آنها ظفر Masud رئیس جمهور در بانک مرکزی پنجاب او گفت:.

مجروح شدند که گرفته شده به بیمارستان های محلی در حالی که برخی از افراد باقی مانده به دام افتاده در زیر آوار مقامات محلی گفت: در پاکستان GEO TV. هیچ فوری کلمه در تعداد تلفات که شامل مردم بر روی زمین هنگامی که هواپیما رفت و پس از گزارش موتور مشکل است.

پرواز PK 8303 از لاهور شد حمل 91 مسافر و 8 خدمه در سازمان هواپیمایی کشوری گفت: در یک به روز رسانی شمارش. تلویزیون فیلم نشان داد خودرو و خانه در آتش سوزی در محله ای در نزدیکی فرودگاه در کشور مرکز تجاری. این A320, باریک, بدن, اولین جت خدمات وارد شده در سال 2004 بود که توسط PIA پس از 2014 ایرباس گفت.

خلبانان در روز جمعه تصادف گزارش از دست دادن قدرت از هر دو موتور با توجه به ضبط از LiveATC.net که جمع آوری خوراک های صوتی از هوا کنترل ترافیک.

این دومین سقوط هواپیما برای دولتی حامل در کمتر از چهار سال است. پاکستان بین الملل رئیس استعفا داد و در اواخر سال 2016 کمتر از یک هفته پس از سقوط از یک ATR 42 turboprop به کشته شدن 47 نفر.

“اگر چه در بخش دولتی و ملی حامل دولت است جناح در دهه های اخیر از این هرگز منعکس مهندسی صلاحیت” گفت: Burzine Waghmar عضو مرکز مطالعات پاکستان در SOAS دانشگاه لندن است. “PIA را نگهداری و مهندسی به هیچ یک دوم است.”

این شرکت هواپیمایی در سال 1946 تاسیس رنج می برد به عنوان بسیاری از 51 ایمنی مربوط به حوادث قبل از روز جمعه تصادف با توجه به داده ها از ایمنی حمل و نقل هوایی شبکه.

ایرباس گفت که ارائه کمک های فنی به فرانسه را اداره d’Enquête et d ‘ تحلیل و به مقامات پاکستانی مسئول بررسی است. موتور CFM تولید کننده بین المللی گفت که نظارت بر وضعیت.

این A320 را به خلبان گزارش کرده بود یک “نقص فنی” قبل از تصمیم به رفتن در اطراف به جای فرود, ارشد اجرایی, ارشد ملک گفت: در یک پیام ویدئویی. حامل است که تلاش برای تعیین چه نقص فنی شد, ملک گفت.

نخست وزیر پاکستان عمران خان در توییتر گفت که او در تماس با مدیر عامل و بررسی خواهد بود انجام شده به زودی. در حالی که ارتش این کشور در توئیتر خود نوشت که نیروهای نظامی رسیده بود سایت به رفتار امداد-و-نجات یافته اند.

هواپیما آسیب دیده به عنوان بسیاری از 20 خانه احمد Edhi سخنگوی سازمان نجات Edhi گفت: از طریق تلفن از محل حادثه.

مانند دیگر حامل در سراسر جهان, PIA تلاش با هواپیما groundings در پی Covid-19 بیماری همه گیر. این شرکت که نکرده سود پس از سال 2004 از دولت خواست برای حمایت مالی در ماه مارس است. روز جمعه تصادف اتفاق افتاده است که ملت آغاز تعطیلات به مناسبت عید ul-فطره زمانی که بسیاری از پاکستانی ها برای بازگشت به خانه برای جشن.

اما نشانه هایی از بهبود در بینایی به عنوان کشور آغاز شد و در حال ظهور از دو ماه مستند. پاکستان به تازگی شروع به از سرگیری پروازهای داخلی در هفته گذشته با شروع از 20 درصد از ظرفیت.

در سطح جهانی هواپیمایی ایمنی بهبود یافته بود در سال گذشته با یک حادثه نرخ یک در هر 884,000 پروازها در مقایسه با متوسط 640,000 برای 2014-18 با توجه به بین المللی حمل و نقل هوایی انجمن.

پاکستان سقوط می آید در یک زمان وحشتناک برای شرکت های هواپیمایی که خیره در یک $314 میلیارد دلار ضرر در فروش بلیط در این سال به عنوان Coronavirus شیوع idles 70% جهانی ظرفیت یاتا گفته است.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de