حداقل 74,000 بیشتر رای محسوب می شود در سونوما کانتی انتخابات رسمی می گوید

Sonoma County بالا انتخابات رسمی به دنبال اولویت بندی دقت بیش از سرعت نیست و انتظار برای به روز رسانی آرا شمارش از روز سه شنبه اولیه انتخابات تا روز شنبه و احتمالا تا دوشنبه.

انتخابات محلی کارگران برآورد آنها را دریافت کرده ام اما نه شمارش 67,650 ایمیل آراء و صادر 6,800 موقت رای گیری با برگه های رای بالقوه ورود به ایمیل جمعه گفت: Deva نیا در این شهرستان ثبت نام از رای دهندگان. او قبلا گفته او انتظار می رود به روز رسانی نتایج به عنوان اوایل به عنوان جمعه.

انتخابات کارگران تایید فرد رای قبل از چک کردن برگه های رای که از طریق پست به عنوان یک گام اضافی برای اطمینان از مردم رای دادن نیست دو بار نیا گفت.

او عوامل ذکر شده از جمله “بسیاری از سردرگمی در اطراف این انتخابات” با هیچ حزب و اولویت رای دهندگان و افرادی که می خواستند به تغییر رای خود را پس از انتخاب اول داوطلبان کاهش یافته است. هیچ بی نظمی تا به حال شناسایی شده است.

“همین دلیل است که ما تا زمانی,” او گفت:, “این است که مطمئن شوید که ما روند همه چیز است.”

بیش از 103,000 آراء شمارش شده است و گزارش شده در نتایج انتخابات. با اضافی آراء رای دهندگان می ایستد و در حدود 64 درصد کمی کمتر از نیا بینی طیف وسیعی از 65 درصد به 70 ٪ است.

این هنوز خیلی زود است برای گفتن که در آن اضافی 74,000 آراء سرچشمه در شهرستان و یا چه نژادها کسانی که رای می تواند تحت تاثیر قرار نیا گفت.

یک تعداد انگشت شماری از محلی نژادها از جمله افزایش مالیات بر فروش برای آتش نشانی و خدمات برخی از مدرسه محلی پیوند سوال بیش از حد نزدیک به تماس بگیرید تا انتخابات گزارش نتایج بیشتر.

انتخابات کار خواهد کرد و جمعه و شنبه برای ادامه پردازش و شروع به شمارش برجسته اند. آنها همچنین می خواهید انجام یک دستی شمارش برای اطمینان از انتخابات کامپیوتر هستند به درستی خواندن برگه کاغذ.

“ما فقط حمل و نقل همراه کمانش و تلاش برای به دست آوردن شغل انجام می شود” نیا گفت.

شما می توانید رسیدن به تحریریه خواهد اشمیت در 707-521-5207 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im