حداقل 7 کشته و طوفان batters اروپا

فرانک Jordans و پان PylasAAP

The Ciara storm is smashing its way across several countries in Europe, with at least seven dead.
آیکون دوربیناین Ciara طوفان فوق العاده راه خود را در سراسر بسیاری از کشورهای اروپایی با حداقل هفت مرده است.

طوفان ضرب و شتم اروپا با طوفان نیروی باد و باران های سنگین کشته شدن حداقل هفت نفر و باعث شدید سفر اختلالات آن را به عنوان نقل مکان کرد به سمت شرق در سراسر این قاره و با مته سوراخ کردن در آلمان است.

طوفان شناخته شده به عنوان سابین در آلمان و سییرا در جای دیگر در حال حرکت بود شرق در سراسر این قاره روز دوشنبه پس از اولین pummelling جزایر بریتانیا و سپس به سرزمین اصلی اروپا از فرانسه به لهستان.

و 15 ساله دختر کشته شده در لهستان در روز دوشنبه پس از طوفان پاره پاره کردن سقف از یک اسکی اجاره تجهیزات ساختمان در کوه توچال از Bukowina Tatrzanska.

در سوئد یک مرد پس از غرق قایق او و یک نفر دیگر بودند قایقرانی در جنوب دریاچه Fegen واژگون. قربانی شسته شد و بعد از آن درگذشت. فرد دیگر هنوز مفقود است.

یکی در شمال اسلوونی و دیگری در جنوب انگلستان نیز پس از درگذشت اتومبیل خود شد و سقوط درختان.

و در آلمان یک راننده درگذشت پس از توفنده کامیون خود را به یک تریلر پارک شده در توسط کارگران پاکسازی بقایای طوفان یک بزرگراه در جنوب ایالت هسن.

بریتانیا که با مته سوراخ کردن فشار از طوفان در یکشنبه بود ارزیابی خسارت و کار برای به دست آوردن قدرت ترمیم 20,000 خانه. اما برای بخش هایی از شمال انگلستان و اسکاتلند مهلت تنظیم شده است به طور مختصر با پیش بینی کولاک و برف.

بسیاری از نقاط کشور بودند تصفیوی پس از یک ماه و نیم باران کاهش یافت و فقط در 24 ساعت در برخی از مکان ها و رودخانه ها پشت سر هم خود را در بانک.

حمل و نقل مقامات نیز سخت در تلاش برای روشن کردن ظروف سرباز یا مسافر. شبکه راه آهن اجرا می شود که این کشور زیرساخت های راه آهن گفت: هزاران نفر از مهندسین به حال “مبارزه وحشتناک شرایط” پس از طوفان وزید درختان میریزد سقف و حتی trampolines بر روی آهنگ.

هواپیمایی عامل به و از فرودگاه های بریتانیا شد و هنوز هم تحت تاثیر این طوفان با بیش از 100 پرواز لغو شد.

طوفان تا به حال تا حد زیادی از طریق فرانسه با ظهر روز دوشنبه هر چند هواشناسان هشدار داد که این جزیره مدیترانه ای جزیره کورس می تواند بعد از دیدن بادها به عنوان بالا به عنوان 200km/h.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>