در دادگاه ماسک صورت نمایش درمانی و صف های طولانی که بیشتر پرونده های جنایی رزومه

تغییرات ایجاد شده در داخل Sonoma County Superior Court به اجازه از سر گیری طیف وسیع تری از پرونده کیفری آغاز شد دوشنبه در خارج از سالن دادگستری که در آن نمایش های بهداشتی بودند جریان برای صدها نفر از خارج-از-بازداشت متهمان به رهبری به دادگاه برای اولین بار از اواسط ماه مارس.

فراتر از آن است که بازرسی عادی و امنیتی غربالگری – یک فرایند آهسته اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و جمع و جور فضایی که در آن نمایش انجام می شود – وجود دارد بسیاری از تغییرات دیگر.

برای یک, همه کارکنان دادگاه, وکیل مدافع bailiffs متهمان و قضات — با پوشیدن یک ماسک صورت.

در دادگاه سالن کارمندان toting قرص کارگردانی متهمان به دادگاه مربوطه گاهی اوقات درخواست آنها را به صبر کردن در این نزدیکی هست اگر اتاق شد و در ظرفیت. راهرو بودند خالی با نیمکت و صندلی است که پس از ارائه بازدید کنندگان دادگاه محل نشستن کشیده از لکه های خود را.

برچسب روی زمین یادآوری می شود بازدید کنندگان برای حفظ فاصله خود از یکدیگر و ایجاد یک طرفه حلقه کنترل مسیر سفر از کسانی که در ورود و خروج از ساختمان گفت: Sonoma County Superior Court اجرایی Arlene Junior.

در داخل دادگاه روشن پلاستیکی عطسه سپاه پاسداران شبیه به کسانی که در بر داشت در بسیاری پرداخت می ایستد ایجاد یک مانع بین دادگاه کارمند میز و مرکز اتاق که در آن متهمان خود را وکیل مدافع و دادستان خطاب به قاضی.

صفحه نمایش بزرگ نمایش داده می شود نام و چهره افراد بودند که حضور در جلسات از طریق ویدئو کنفرانس — دادستان افسر عفو مشروط و خبرنگاران دادگاه.

“ما قادر به آنها را دریافت کنید و آنها را به دادگاه بسیار سریع” Junior گفت: از متهمان در دست برای جلسات صبح روز دوشنبه. “آن جدید است. ما در حال یادگیری به عنوان ما است.”

قبل از دوشنبه, دادگاه تا به حال بسته کردن دسترسی عمومی به ساختمان و موکول جلسات برای بازداشت متهمان جنایی شروع در اواسط ماه مارس.

محدود کارکنان کار کرده است که در دادگاه در هفته اولیه پناهگاه در محل ادامه داد: برای برگزاری جلسات برای افرادی که در بازداشت نگه داشته و انجام مهم دیگر کار از جمله پردازش دستورات حفاظتی برای قربانیان خشونت خانگی Junior گفت.

نه کیفری دادگاه بازگشایی دوشنبه مجاز قضات به شنیدن بیشتر در مورد باز کردن درب برای بازداشت متهمان. ساختمان هنوز از حد برای مردم بدون رسمی دادگاه کسب و کار و فرد دادرسی مدنی موارد هنوز هم در از دوشنبه. دادگاه نیز نمی تواند جای منصفه در حال حاضر.

“ما باید فضای فیزیکی به پایبندی به 6 پا اجتماعی فاصله مورد نیاز در همه زمان ها برای داوران مونتاژ و داوران انتخاب” Junior گفت.

قبل از ساعت 9 صبح یک خط از افراد نقاب دار پیچیده در اطراف دادگاه در دولت رانندگی به سمت ساختمان اصلی ورودی یکی از دو چک در مناطق در اموال.

هنگامی که در مقابل کارکنان دادگاه چک برای دیدن اگر بازدید کنندگان برنامه ریزی شده بودند در دادگاه که صبح و از آنها خواست تا یک سری از سوالات در مورد سلامت خود و هر گونه بالقوه قرار گرفتن در معرض coronavirus از جمله مسافرت های بین المللی.

ستاد جمع آوری شماره تلفن و سپس گفت: بازدید کنندگان از آنها می خواهم یک پیام متنی هنگامی که پاک برای ورود به ساختمان است.

با روز دادگاه تقویم در دست و یک پارچه ماسک امن بر روی صورت, مکان عمومی, مدافع کاتلین Pozzi آیا خود او حضورها با کسانی که انتظار در خط به مطمئن شوید که آنها در جای مناسب و برای پاسخ به سوالات خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>