ASX شرح زیر است آمریکا و اروپا واکنش دولت و بانک مرکزی کاهش درد

لیزا KappelleAAP

The local bourse shrugged off an RBA rate cut on Thursday to close in negative territory.
آیکون دوربینمحلی بورس شانه ای بالا انداخت یک کاهش نرخ بهره در استرالیا در روز پنج شنبه به قلمرو منفی. اعتبار: TheWest

سهام را تقویت 3.5 درصد در محلی بورس پس از یک افزایش در بازارهای اروپا و ایالات متحده.

اعتماد به نفس افزایش یافته است به عنوان سرمایه گذاران دولت و بانک مرکزی اقدام به سهولت اقتصادی درد از شیوع کروناویروس تحلیلگران می گویند.

S&P/ASX200 رسید 171.3 امتیاز یا 3.58 درصد به 4954.2 در 7.15 صبح روز جمعه با همه indicies در سبز به جز مراقبت های بهداشتی.

همه ordinaries شاخص شروع به پریدن کرد 172.4 امتیاز یا 3.58 درصد به 4981.8.

David de Garis از NAB صبح تماس پادکست می گوید: برخی از خوش بینی است که از سیل اخیر از coronavirus مدیریت سیاست اطلاعیه ها و بانک های مرکزی سهولت نقدینگی و نگرانی است.

محلی بورس شانه ای بالا انداخت یک کاهش نرخ بهره در استرالیا در روز پنج شنبه به قلمرو منفی.

CORONAVIRUS بحران

این ASX200 دهکدهای از دست داد 33.5 درصد در چهار هفته گذشته.

دلار استرالیا سقوط به پایین از US55.08¢ در یک نقطه در پنجشنبه یک سطح دیده می شود در اکتبر سال 2002.

یک دلار استرالیا دلار خرید US56.81¢ در 7.15 صبح روز جمعه از US56.89¢ در پنجشنبه ASX ،

سهام برخلاف بازار خرس

وال استریت را به شیرجه رفتن به یک خرس بازار پس از حدود 11 سال bull بازار شده است سریع و شدید پاک کردن تقریبا تمام شاخص S&P 500 سود پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح.

اقتصادی اختلال از coronavirus همه گیر و شیب کاهش قیمت نفت بسیاری از اقتصاددانان پیش بینی رکود اقتصادی جهانی در اوایل ماه آینده.

به طور متوسط طول می کشد حدود 40 هفته برای بازار به بهبود ضرر و زیان خود را پس از ورود به بازار خرس با توجه به ند دیویس پژوهش است. اما زمانی که وجود دارد همچنین یک رکود اقتصادی به طور متوسط 74 سال.

در عین حال حتی در تلاطم یک خرس در بازار وجود دارد شرکت هایی که باک روند رو به پایین و بخش هایی که تمایل به انجام بهتر در مقایسه ،

“قطعا وجود دارد در حال رفتن به برخی از شرکت های که انجام خیلی بهتر و شده اند وجود دارد در هر بحران” گفت: J. J. Kinahan استراتژیست ارشد با TD Ameritrade.

پس از سال 1945 اساسی مصرف کننده مراقبت های بهداشتی و آب و برق بخش شانس دارند بهترین در بازارهای خرس به طور متوسط با توجه به داده ها از CFRA. بدترین خاموش اند و صنعتی مصرف کننده اختیاری و فناوری بخش است.

که به طور کلی چگونه اخیر بازار رکود در حال پخش است ، تا کنون شرکت های سنتی دفاعی و بخش های مصرف کننده کالاهای اساسی مراقبت های بهداشتی و آب و برق – برگزار شد تا بهترین. بزرگترین بازنده شده اند, انرژی, مالی و صنعتی.

بخش اساسی مصرف کننده شامل سازندگان کالاهای خانگی از قبیل بسته بندی مواد غذایی و تمیز کردن محصولات مانند سفید کننده. آن را نیز پوشش می دهد سوپرمارکت اپراتورهای فروشگاه های مواد مخدر و خرده فروشان دیگر – همه شرکت ها است که بهره مند از افزایش فروش به عنوان آمریکایی ها مواجه نگردند تا قبل از سوخت خود را در خانه برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

سهام در کمپبل سوپ که در یک سال-کاهش هستند و تا حدود 12 درصد در این ماه در حالی که دادن ساز هورمل مواد غذایی است که تا 16 درصد است. سوپر مارکت های زنجیره ای Kroger است تا حدود 21 درصد در این ماه. خارج شده و به دست آورده است 13.8% و نگهداری چکمه داد تا 15.4%.

خانواده’ تمرکز بر تمیز کردن عمیق به دفع این ویروس نیز با توجه به سهام در Clorox افزایش می دهد. آنها تا حدود 20% در این ماه است.

دیگر از Walgreens همه این سهام به شدت به بیش از 12 ماه گذشته در حالی که بازار گسترده تر به آن واگذار شد.

با مقایسه این شاخص S&P 500 به پایین است که نزدیک به 19 درصد در این ماه در حدود 15 ٪ از یک سال پیش و همه آن 11 بخش در قرمز هستند. تنها سهام تکنولوژی در حال برگزاری, برای به دست آوردن کمی بیش از 12 ماه گذشته.

“همه چیز شده است آمار بسیار سخت است. هیچ کس به طور کامل از سیستم ایمنی بدن به آن گفت:” جورج btl communication, مدیر عامل, استراتژی های سرمایه گذاری در ولز فارگو بانک های خصوصی است.

در علاوه بر این به سهام که سود از مخارج مصرف کننده btl communication لایک فن آوری ارتباطات و خدمات شرکت. او همچنین نعمت بزرگ کلاه سهام بیش کلاه کوچک و همچنین به عنوان کسانی که از شرکت های مستقر در بازارهای در حال ظهور.

“در حال حاضر ما فکر می کنیم دوره ای و یا رشد گرا بخش انجام خواهد داد بهتر است در این نمونه رکود,” او گفت:. “از لحاظ تاریخی است که باید در این مورد به همین دلیل ما چسبیده وجود دارد.”

سقوط یک فرصت برای سرمایه گذاران به خرید سهام در قیمت های جذاب تر از چند هفته پیش – اگر انجام این کار متناسب با خود را در دراز مدت استراتژی سرمایه گذاری.

“ما دیده ایم آنچه ما فکر می کنیم برخی بیش از به فروش می رسد شرایط در بازار سهام است که ما فکر می کنیم حق بازی در اینجا” btl communication گفت. “سرمایه گذاران باید خود را در دراز مدت برنامه ریزی در محل خود اهداف خود را تحمل ریسک خود را در افق زمان.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>