ASX پرش کردن هشت سال اخیر

لیزا KappelleAAP

ASX STOCK
آیکون دوربینASX سهام اعتباری: TheWest

استرالیا sharemarket افزایش یافته است و نزدیک به 3 درصد از نزدیک به هشت سال کم اما مصرف کننده اعتماد به نفس است sagged به عنوان یک سیل از سود هشدارهای پور و coronavirus گسترش می یابد.

S&P/ASX200 شد تا 133.6 امتیاز یا 2.94 درصد در 4679.6 در 9 روز سه شنبه در موجی از خرید.

همه ordinaries و شاخص 129.6 امتیاز یا 2.84 درصد به 4693.7 با همه بخش ها در سبز به جز مصرف کننده کالاهای اساسی و آب و برق.

بازار دوباره بجای اول برگشتن می آید با وجود ضریب اطمینان مصرف کننده افتادگی و به پایین ترین سطح از اوایل 1990s رکود است.

ANZ/Roy Morgan هفتگی ضریب اطمینان مصرف کننده اندازه گیری فرو 27.8 درصد در طول هفته به پایین ترین سطح خود در 30 سال به عنوان مصرف کنندگان به طور فزاینده ای اجتناب مغازه ها.

اعتماد به نفس است که 17 درصد در زیر اعماق رسیده در طول بحران مالی جهانی.

صبح ظهور در ASX نمی کند مقابله می افتد بیش از 5.5 درصد در دوشنبه که در سمت چپ محلی بورس در پایین ترین سطح خود از دسامبر 6, 2012 و پایین 36.8 درصد از فوریه 20.

این هفته آغاز شده و با یک موج تازه از وحشت فروش به عنوان سرمایه گذاران را لرزاند کسب و کار و دولت و قلمرو مرزهای بسته شدن در میان سختگیرانه تر اقدامات لازم برای کنترل این بیماری همه گیر.

کارگران معدن طلا شد و برندگان در روز سه شنبه قیمت طلا دوباره افزایش یافت یک شبه.

Newcrest برداشته $2.08 یا 9.2 درصد به $24.81 در حالی که شمال ستاره اضافه شده $1.67 یا 15.2 درصد به $12.64.

بانک های بزرگ همه رشد ANZ بلند کردن اجسام 51¢ به $14.61 به عنوان بانک مشترک المنافع به دست آورده $2.32 دلار 56.58, NAB پیشرفته 45¢ به $14.33 و Westpac اضافه شده 46¢ به $14.56.

Woolworths پایین بود $1.03 $در 35.42 پس از آن گفت: برگزاری تعطیلی و تغییر رفتار خريد در سوپر مارکت ها به معنای آن نمی تواند برآورد تاثیر این ویروس بر روی آن کامل نتایج سال مالی.

Coles از دست 14¢ به $15.44 به عنوان سوپر مارکت رقبای داده شد ترک به همکاری با یکدیگر برای اطمینان از تامین به همه.

هفت رسانه های غرب به دست آورد 0.5¢ به 7.1¢ پس از آن گفت: به تعویق انداختن از بازی های المپیک و AFL رقابت همراه با سقوط تبلیغات بازار به معنی آن باید ضایعات درآمد خود را هدایت.

مایکل هیل طلا و جواهر شیرجه 14.6 درصد به 23.5¢ پس از آن به تعویق افتاد موقت خود را پرداخت سود سهام از 1.5¢ هر سهم برای شش ماه.

خرده فروشی گروه مواد غذایی کاهش یافت و 11.4 درصد به 3.4¢ پس از این شرکت اجرا می شود که شلوار جین گلوریا کافی نت ها, شیرینی, شاه, پوسته, پیتزا, رسانه ها و اوراق آن هدایت اشاره کرد اما فروش خوب در برخی از فروشگاه ها.

بازارهای آمریکا نیز پایین تر حتی پس از فدرال رزرو موج دوم عملیات نجات که شامل خرید اوراق قرضه برای اطمینان از نقدینگی به عنوان دولت موفق به تصویب یک محرک معامله است.

که آمد به عنوان سازمان جهانی بهداشت هشدار داد جهانی coronavirus عفونت نرخ افزایش.

دلار استرالیا خرید US59¢ در 9 تا از US58.01¢ در روز دوشنبه ،

بازارهای سهام ایالات متحده در جست و خیز کردن به عنوان مستندات جمع آوری سرعت

وال استریت اسلاید راکد شده است که به عنوان به سرعت در حال گسترش coronavirus مجبور مطلب آمریکا به مستند overshadowing بی سابقه حرکت فدرال رزرو آمریکا به ساحل تا اعتباری در سراسر اقتصاد است.

پس از به تازگی برش نرخ بهره نزدیک به صفر بانک فدرال در حال حاضر قرض دادن در برابر وام های دانشجویی و وام های کارت اعتباری و همچنین به خرید شرکت های بزرگ اوراق قرضه و وام مستقیم به شرکت.

اعلام اقدامات فوق العاده به طور خلاصه برداشته شاخص های آتی سهام ایالات متحده در روز دوشنبه جلسه معاملاتی آغاز شد اما نصب مرگ و میر از COVID-19 و جزر و مد از مستندات بیشتر در ایالات متحده به سرعت فرستاده شاخص های اصلی به رنگ قرمز قرار دادن S&P 500 در سرعت خود را برای بدترین ماه پس از جنگ جهانی دوم است.

“چه تغذیه هم مهم است زیرا آن کمک می کند در بازارهای وام و اعتبار. اما آن را به اندازه کافی از سهام بازار چشم انداز گفت:” ویلی Delwiche سرمایه گذاری استراتژیست در Robert W. Baird در میلواکی است.

“آنچه ما در حال حاضر نیاز است که رهبری از کنگره به تصویب برخی از مرتب کردن بر اساس محرک لایحه به دلیل آنچه فدرال رزرو را انجام تسکین برخی از مشکلات, اما آن را انجام نمی دهد به اندازه کافی برای حل آنچه که در خارج وجود دارد.”

سرمایه گذاران امیدوار بودند که سنای آمریکا را روشن $US1 تریلیون-plus coronavirus بسته محرک بیش از آخر هفته اما دموکرات ها و جمهوری خواهان هنوز در تقلا برای رسیدن به یک توافق است.

مریلند, اوهایو, لوئیزیانا و دلاور خود پیوست و نیویورک و کالیفرنیا در درخواست از مردم برای ماندن در خانه سایهای در نزدیکی توقف در فعالیت های اقتصادی و درد بیشتر برای ایالات متحده و باعث چندین تحلیلگران به بریده بریده رشد خود را پیش بینی.

گلدمن ساکس انتظار آشکار انقباض در جهانی واقعی تولید ناخالص داخلی در سال 2020 در بازگشت از 24 درصد سقوط در ایالات متحده تولید ناخالص داخلی واقعی در سه ماهه دوم: دو و نیم بار به عنوان بزرگ به عنوان قبلی پس از جنگ سابقه بوده است.

S&P 500 را تجربه کرده است $US9 تریلیون wipe-out برای ارزش خود را از معیار و شاخص آمار یک رکورد در ماه گذشته. عجله به حوالی مانند اوراق قرضه ناشی از خزانه داری آمریکا بازده به سقوط روز دوشنبه.

S&P 500 به پایین است که حدود 34 درصد از آن در ماه فوریه رکورد پایین ترین سطح خود از ترس از coronavirus جاروب در سراسر وال استریت.

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافته است 3.12 درصد برای پایان دادن به در 18,576.04 امتیاز در حالی که S&P 500 از دست 2.96 درصد به 2236.7. شاخص Nasdaq Composite با کاهش 0.27 درصد به 6860.67 کلی آن کاهش نسبتا با 3.1 درصد افزایش Amazon.com .

“آنچه ما واقعا نیاز به نوبه خود چیزهایی در اطراف یک حس بسته شدن — و نه در ویروس اما در پاسخ به این ویروس گفت:” استفان Massocca معاون ارشد رئیس جمهور در Wedbush اوراق بهادار در سان فرانسیسکو. “هنگامی که به بازار می بیند که من فکر می کنم بازار خواهد شد و جهش قابل ملاحظه ای است.”

کاهش مسائل تعدادشان کمتر پیشبرد آنهایی که در بازار بورس توسط یک 3.18 به نسبت 1; در نزدک یک 1.62 به 1 نسبت مورد علاقه decliners.

S&P 500 ارسال شده جدید در 52 هفته بالا و 224 جدید پایین; شاخص Nasdaq Composite با ثبت دو جدید اوج و 525 جدید پایین.

CNN و رویترز

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>