بازارهای سهام آسیا ثابت پس از سقوط با توجه به شیوع نفت-سقوط قیمت

پکن >> بازارهای سهام آسیا بازگشت سهشنبه از ضبط-تنظیم پس از کاهش های آتی سهام ایالات متحده افزایش یافت پس رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام او از کنگره برای کاهش مالیات و دیگر اقدامات برای کاهش درد از گسترش شیوع کروناویروس.

قیمت نفت نیز بهبود برخی از ضرر و زیان خود را در روز دوشنبه سابقه و رکورد شیرجه رفتن.

چین شاخص سهام در بازار بورس افزایش یافت 1.7% و توکیو 0.9%. هنگ کنگ پیشرفته 1.9% و سیدنی به دست آورد 3.1%.

در وال استریت رنج می برد که بزرگترین آن یک روز افت 2008 بحران جهانی در روز دوشنبه آتی سهام رز زیر مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام.

دوشنبه جهانی فروش منعکس زنگ بیش از نصب اقتصادی ناشی از کروناویروس که ظهور در چین در ماه دسامبر. ضد بیماری کنترل است که تعطیل کارخانه های چینی در حال گسترش به عنوان ایالات متحده و کشورهای اروپایی نزدیک به مدارس, لغو رویدادهای عمومی و تحمیل سفر کنترل.

اضطراب نصب شده پس از ایتالیا سخت ترین ضربه مکان در اروپا گفت: سفر کنترل اعمال قبل از آن در شمال خواهد بود توسعه یافته در سراسر کشور. ایرلند لغو روز سنت پاتریک رژه و اسرائیل بازدید کننده دستور قرنطینه پیش از عید فصح و عید پاک یکی از شلوغ ترین سفر دوره از سال است.

نصب و زیان و یک پرواز توسط سرمایه گذاران به پناهگاه امن از اوراق قرضه سوخت هشدارهای جهانی اقتصاد که در حال حاضر نشانه هایی از خنک کننده ممکن است رهبری به رکود اقتصادی است.

کاهش در ایالات متحده قیمت سهام آنقدر تیز است که این باعث وال استریت اولین توقف معاملات در بیش از دو دهه. اما مغلوب ساختن پیشی جستن نظر است که او به دنبال برای کمک به کارگران به عنوان اثر موج دار شدن از شیوع و گسترش به برخی از سرمایه گذاران بهانه ای برای از سرگیری خرید.

“این است که مانند بحران مالی که در آن ما نمی دانیم که پایان نزدیک است” گفت: وزیر خزانه داری استیون Mnuchin. “این است که در مورد ارائه ابزار مناسب و نقدینگی را از طریق چند ماه آینده.”

در روز سه شنبه شانگهای کامپوزیت رشد شاخص به 2,994.03 و شاخص نیکی 225 در ژاپن در توکیو پیشرفته به 19,867.12. هانگ سنگ در هنگ کنگ صعود به 25,519.11.

این Kospi در سئول اضافه 0.4% به 1,962.93 و سیدنی S&P-ASX 200 رز به 5,939.60.

سنگاپور بانکوک و جاکارتا پیشرفته با بیش از 2 درصد و نیوزیلند کاهش یافته است.

معیار خام ایالات متحده به دست آورد 7.5% و یا $2.33 برای $33.46 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. آن را از دست داد 25 درصد در روز دوشنبه به $31.13 در هر بشکه رسید.

قیمت نفت خام برنت, استاندارد بین المللی برای قیمت نفت را به دست آورد و 8 ٪ یا $2.75 دلار 37.10 در هر بشکه در لندن است.

در حالی که بحران کاهش در چین جایی که این ویروس برای اولین بار تشخیص داده و به سرعت در حال رشد خوشه های تبدیل شده در کره جنوبی و ژاپن و ایتالیا و ایران و caseload در حال رشد در ایالات متحده است.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس به عنوان در حال حاضر اتفاق افتاده است با حدود سه چهارم افراد آلوده در چین است.

قیمت نفت سقوط 25% پس از روسیه حاضر به عقب تولید در پاسخ به ویروس-افسرده تقاضا است. عربستان سعودی نشانه های آن را به سطح شیب دار تا خروجی خود را.

بازارهای سهام معمولا خوش آمدید کاهش هزینه های انرژی برای مصرف کنندگان و کسب و کار. اما این کاهش به کاهش درآمد برای تولید کنندگان از جمله ایالات متحده است. و ناگهانی رها آینده میان ویروس ترس لرزاند سرمایه گذاران.

در وال استریت شاخص S&P 500 شاخص کاهش یافت و 7.6 درصد به 2,746.56 برای بزرگترین آن یک روز پس از رها کردن Dec. 1, 2008. میانگین صنعتی داو جونز از دست 7.8 درصد به 23,851.02. شاخص Nasdaq composite داد تا 7.3 درصد به 7,950.68.

S&P کاهش یافته است 7.4% در چند دقیقه اول از تجارت, راه اندازی خودکار 15 دقیقه بازار گسترده معاملات متوقف شد. اتفاقی است که تنها یک بار در سال 1997.

S&P 500 کاهش یافته است 18.9% از آن Feb. 19 ضبط و دهکدهای از دست داد $5.3 تریلیون دلار در ارزش. سهام ایالات متحده در حال نزدیک شدن به ورود به بازار خرس تعریف شده به عنوان یک قطره از 20 درصد از اوج خود است.

“در حال حاضر آن را همه از وحشت گفت:” فیل فلین از قیمت های آتی ، “من فکر می کنم این وضعیت رفتن به بهبود هنگامی که کولر سران پیروز شویم اما این رفتن به یک جاده سنگی برای هفته آینده.”

شاخص های سهام اروپا در حال حاضر در بازار خرس پس از ثبت بزرگترین کاهش از زمان بحران سال 2008.

بانک های مرکزی در ایالات متحده آمریکا و چین و دیگر کشورها را کاهش نرخ بهره به تلاش برای تقویت فعالیت های اقتصادی. اما اقتصاددانان هشدار می دهند که در حالی که کاهش نرخ ممکن است کمک به شناور تقاضای مصرف کننده آنها نمی بازگشایی کارخانه هایی که بسته شده با توجه به قرنطينه و یا عدم وجود کارگران و مواد اولیه.

“حتی سیاست هماهنگ پاسخ نیست سعی و آزمایش نوش دارو و به هیچ وجه تضمین توانایی محافظ جلو و بازارهای بازگشت از آستانه تحمل خاک” ویشنو Varathan از بانک Mizuho گفت: در یک گزارش.

بازدهی اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده نیز به 0.67% پس از سقوط به عنوان کم به عنوان 0.5% به سرمایه گذاران منتقل شده پول به دارائی های ایمن. آن بوده است هرگز زیر 1% تا هفته گذشته.

عملکرد و یا تفاوت بین قیمت بازار و چه سرمایه گذاران دریافت خواهد کرد اگر آنها نگه داشتن این پیوند به بلوغ دیده می شود به عنوان یک اندازه گیری ضریب اطمینان اقتصادی. سرمایه گذاران تغییر پول به اوراق قرضه اگر آنها انتظار دارند رشد اقتصادی و قیمت سهام به تضعیف است. که هل می دهد تا در اوراق قرضه قیمت بازار و باریک به عملکرد.

در ایالات متحده یک کشتی کروز با یک خوشه از coronavirus موارد مجبور است که آن را به غیر فعال کردن سواحل کالیفرنیا برای روز لنگر انداخت در اوکلند به عنوان مقامات آماده برای شروع آوردن مسافر به پایگاه های نظامی برای قرنطینه و یا بازگشت آنها به کشورهای خود.

بزرگ شاهزاده خانم تا به حال بیش از 3500 نفر سرنشین, 21 از آنها را آلوده. ژاپن را از دست داده و وضعیت مشابهی مربوط به یک کشتی کروز که لنگر انداخت در یوکوهاما دیده می شود به عنوان یک عامل عمده در گسترش این ویروس در آن کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de