آمریکایی های آسیایی تبار سرب در اینترنت مبتنی بر استفاده از تلویزیون نشان می دهد مطالعه

  • DANNY MOLOSHOK/INVISION/ASSOCIATED PRESS Ken Jeong, of the cast of “Crazy Rich Asians,” accepted for choice comedy movie award at the Teen Choice Awards, in Aug. 2019, on in Hermosa Beach, Calif. A report says Asian Americans more than any other group are using digital devices and streaming services to watch TV.

    دنی MOLOSHOK/تالار گفتگو/آسوشیتد پرس

    Ken Jeong, از بازیگران “دیوانه غنی آسیایی” پذیرفته شده برای انتخاب فیلم کمدی جایزه در جوایز انتخاب نوجوان در Aug. 2019 در Hermosa ساحل کالیفرنیا. گزارش می گوید: آسیایی, آمریکایی ها بیش از هر گروه دیگری در حال استفاده از دستگاه های دیجیتال و خدمات جریان به تماشای تلویزیون.

  • ASSOCIATED PRESS / APRIL 2008 Chef David Chang prepared vegetables for dinner at Momofuku Ko in New York City. A report says Asian Americans more than any other group are using digital devices and streaming services to watch TV.

    اسوشیتد پرس / مارس 2008

    آشپز دیوید چانگ سبزیجات آماده برای صرف شام در Momofuku Ko در شهر نیویورک است. گزارش می گوید: آسیایی, آمریکایی ها بیش از هر گروه دیگری در حال استفاده از دستگاه های دیجیتال و خدمات جریان به تماشای تلویزیون.

آسیایی, آمریکایی ها بیش از هر گروه دیگری هستند که با استفاده از دستگاه های دیجیتال و جریان خدمات خود را در تلویزیون مشاهده با توجه به گزارش های عمومی ساخته شده در دوشنبه.

نیلسن شرکت مطالعه گفت که آمریکایی های آسیایی تبار در حال تبدیل شدن به مصرف کنندگان کلید و اثرگذارندهها در سرگرمی و بازی.

و آمریکایی ها اثبات می شود بیشتر با تکنولوژی زرنگ و دانا را به عنوان قدرت خرید خود را وسیعتر این گزارش در بر داشت. آنها در حال پشت سر گذاشتن live TV برای اینترنت مبتنی بر مشاهده در حدود دو برابر نرخ کل جمعیت ایالات متحده.

این نظرسنجی با عنوان “تعامل با آسیایی, مصرف کنندگان آمریکایی در سپیده دم از یک دهه جدید” در نگاه افرادی که شناسایی شده به عنوان اسیایی, بومی هاوایی و یا جزایر اقیانوس آرام به تنهایی و یا در ترکیب با دیگر نژاد.

آن را یافت که حدود 82 درصد از آمریکایی های آسیایی تبار مشترک به حداقل یک جریان خدمات در مقایسه با 72 درصد از کل جمعیت.

به گفته نیلسن, نوجوان آسیایی, آمریکایی ها بر این باورند جریان سیستم عامل هستند که آنها را ببینید بیشتر نمایندگی از مردم می خواهم خود را در تلویزیون.

در این گزارش ذکر شده Netflix که برنامه نویسی شامل Ken Jeong و علی وونگ کمدی فوق العاده و “زشت خوشمزه” مواد غذایی نشان می دهد به میزبانی آشپز دیوید چانگ.

در مورد بازی در این گزارش که آمریکایی های آسیایی تبار هستند 14 درصد بیشتر احتمال دارد خود را به کنسول های بازی از دیگر U. S ساکنان.

ایالات متحده آمریکا ایالات متحده در جمعیت است که سریعترین رشد گروه از همه مهم قومی و گروههای نژادی در میان رای دهندگان واجد شرایط در ایالات متحده با توجه به مرکز تحقیقات پیو تجزیه و تحلیل. آنها را بیش از 11 میلیون یا نزدیک به 5 درصد از رای دهندگان.

آسیایی آمریکایی صرف پیشی $1 تریلیون دلار در سال 2019 به گفته نیلسن. که رقم پیش بینی شده برای رسیدن به $1.3 تریلیون دلار در سال 2022.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de