آمریکایی های آسیایی تبار gird برای درگیری میان نژادپرستانه coronavirus خرید اینترنتی

زمانی که ادی آهنگ برگ منهتن, صفحه اصلی, این می تواند احساس مانند رفتن به جنگ. کره ای آمریکایی از بنیانگذاران استارتاپ و مشتاق سوار دون زرهی موتور سیکلت ژاکت موتور سیکلت, دستکش, یک جمجمه ماسک صورت و یک دوربین GoPro.

“GoPro است که در همه زمان ها هر زمان که من خانه را ترک کن. در واقع این یک نورد دوربین” آهنگ گفت. “با ترکیبی از به دنبال تهدید آمیز و داشتن دوربین — اگر آنها را انتخاب کنید و مبارزه با آنها می دانند که من آماده شده است.”

به عنوان کروناویروس اولین بار دیده می شود در چین در حال حاضر نابسامانی آمریکا آمریکایی های آسیایی تبار در ادامه به گریبان دوم اپیدمی: نفرت. صدها نفر از حملات بر مردم گزارش شده است با چند نشانه هایی از کاهش است. به جای احساس درماندگی بسیاری از آنها فیلمبرداری تعاملات خود را و یا حمل اسلحه.

دیگران در حال آموزش در انحراف به جای. بسیاری از آمریکایی های آسیایی تبار می گویند آنها می خواهند با خیال راحت نژادپرستانه مقابله با قلدری و آزار و اذیت و مردمی گروه های — البته — راه هایی برای خنثی کردن سوء استفاده.

آهنگ, 41, ساخته, دوربین ثابت پس از یک میانسال لاتینی, مرد راندند او و خود را خواستار شدند, سبد خرید خارج فوقانی شرق جانبی Costco در مه “از آنجا که مردم خود را به دلیل coronavirus اتفاق می افتد.” خود, تایلندی, سکس با پرستار می رود در مالش به امید درمان بهتر اما همچنین حمل اسپری فلفل.

بکی Gerhardus یک کامبوج آمریکا در پورتلند, اورگان, خرید تفنگ دو ماه پیش پس از خواندن در مورد ضد آسیایی, حملات, از جمله یک سلاح سرد که زخمی تگزاس مرد و دو فرزند. یک زن آسیایی در 20s خود را Gerhardus می ترسید که کلیشه ای به عنوان یک هدف آسان است.

“در این زمان من ممکن است تنها کسی است که می تواند نگه داشتن خودم امن در یک وضعیت بد” گفت: Gerhardus که اغلب رفت و تیراندازی در یک محدوده قبل از خرید یک سلاح خودش.

با استفاده از تفنگ خواهد بود کاملا “آخرین چاره” او گفت:.

چک های پس زمینه مورد نیاز برای خرید سلاح گرم ضربه تمام زمان بالا در ماه مارس با توجه به FBI داده است. آژانس نمی کند پیگیری چک های پس زمینه با نژاد اما چند رسانه ها گزارش کرده اند آسیایی, آمریکایی ساخت تا بخش بزرگی از کسانی که در صف های طولانی در مغازه اسلحه در دو ماه گذشته.

تقاضا شگفت زده آلوین لین تایوانی آمریکایی که شاخه های رقابتی و دارای مجوز مربی در لوئیزویل ، از دوستان آسیایی خواسته اند او در مورد داشتن یک اسلحه و یا سلاح های آموزش.

کسانی که جدی در مورد گرفتن یک تفنگ باید متعهد به یادگیری نحوه استفاده از آن گفت: Lin, 31, که همچنین دارای یک رستوران ،

“این امر می تواند فوق العاده غیر مسئولانه اجازه دهید به یک 16 ساله فقط خرید یک ماشین و اجازه دهید آنها را بدون هر گونه آموزش و درک درستی از چگونه یک ماشین کار می کند,” او گفت:. “همان چیزی که با اسلحه گرم.”

لین گفت: بسیاری از دوستان خود را تا حدی جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از عبارت “چینی ویروس” برای دادن “برو جلو” در نژادپرستی.

یورش ضد آسیایی, حملات اتحاد برانگیخته تشابه چگونه مسلمان آمریکایی ها تحت درمان قرار گرفتند و پس از 9/11. رئیس جمهور در پاسخ ساخته شده تفاوت. شش روز پس از حملات تروریستی سال 2001 رئیس جمهور جورج دبلیو بوش صحبت از وحدت در واشنگتن, d. C., مسجد, و جرم و جنایت نفرت گزارش قابل ملاحظه ای پایین می رفت با توجه به برایان لوین مدیر مرکز مطالعه نفرت و افراط گرایی در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در سان برناردینو.

“او ساخته شده است یک نقطه از جرم مسلمانان و دین خود را و جامعه خود را — و واقعا ساخت یک تمایز بین کسانی که مرتکب اعمال خشونت آمیز و فقط مردم با ایمان بودند که تماما آمریکایی گفت:” راشل Gillum نویسنده کتاب “مسلمانان در یک Post-9/11 امریکا: بررسی نگرش ها و باورها و پیامدهای آن برای ایالات متحده در سیاست امنیت ملی.”

در طول همه گیر آنلاین نفرت گزارش مرکز دریافت کرده است نزدیک به 1500 نفر گزارش از سوء استفاده نژادپرستانه علیه آسیایی ها در سراسر کشور پس از آن راه اندازی شد مارس 19. اقامت در خانه سفارشات معنی فرد اجرا-ins را تا حدودی اما خرابکاری آسیایی متعلق به خانه و کسب و کار است تا با توجه به حمایت از گروه های در حال اجرا پورتال.

آن را دشوار است به پیش بینی اینکه آیا حوادث را به طور چشمگیری افت هنگامی که جامعه را به عقب می رود به “حالت عادی” لوین گفت: از آنجا که این بیماری همه گیر بی سابقه است.

“به طور کلی وقتی یک کاتالیزوری رویداد جنایات نفرت تمایل به کاهش و یک بیت از یک نیمه عمر” او گفت:. “اما این پیش فرض مفرد کاتالیزوری رویداد به عنوان مخالف به یک نورد یکی است.”

لوین سابق NYPD افسر هشدار داد تنها به جلوگیری از یک حمله در صورتی می توان آن را با خیال راحت انجام می شود.

آمریکایی های آسیایی تبار پیشبرد عدالت ترویج است که فقط با اطرافیان آموزش. حقوق مدنی سازمان همکاری با ضد آزار و اذیت گروه hollaback! به برگزاری ویدئو کنفرانس جلسات بیش از ماه آینده. آنها غرق در زمانی که بیش از 1000 نفر ثبت نام شده برای این آموزش برای اولین بار دو هفته پیش گفت: Marita Etcubañez یکی از هماهنگ کنندگان.

“به عنوان مضر و مضر به عنوان نفرت حملات را می توان اغلب فرد بیشتر دچار آسیب های روانی زمانی که احساس می کنند مانند افرادی که در اطراف می تواند کمک کرده اند اما نه” Etcubañez گفت.

اکثر مردم می گویند که آنها نمی گام زیرا آنها نمی دانند چه باید بکنید و یا ترس از همه چیز بدتر, سازمان یافت. تماشاگران می توانید سعی کنید انحراف توجه از فرد مورد آزار و اذیت دریافت کمک و یا مقابله با مجرم — اما تنها اگر وجود دارد هیچ خطر است.

است که پشتیبانی از تبدیل شده به عمل در سان فرانسیسکو که در آن داوطلبان گشت چینی. در شهر نیویورک یک Facebook گروه جفت مردم با آمریکایی ها می ترسند به سرمایه گذاری به تنهایی.

آهنگ که چرخ دنده تا زمانی که او می رود در نیویورک می خواهد به استفاده از GoPro به سند آزار دیگران است. در یک Facebook تصویری ارسال شده در این ماه او انتقاد یک زن سفید برای تماس با دیگر آسیایی مرد “تاج.” آن را دریافت هزاران نفر از نمایش ها.

او را خوش و او نمی خواهد که به عنوان مراقب باشند هنگامی که برخی از حالت عادی برمی گرداند.

“تئوری من این است که اینها صرفا فرصت طلب مردم که آنها احساس می کنند که احتمال بالاتر از دور شدن با آن” آهنگ گفت. “با افراد بیشتری در سراسر … آنها بیشتر احتمال دارد به نام در حال یک حرکت تند و سریع.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im