آسیا امروز: Duterte تهدید رزمی ، کشتی بیشتر موارد

بانکوک >> رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte با عصبانیت تهدید به اعلام حکومت نظامی پس از متهم کمونیست شورشیان از کشتن دو سرباز بودند و با اسکورت مواد غذایی و پول نقد تحویل در طول یک coronavirus قرنطینه.

Duterte نیز تایید شده در دیدار با کابینه خود را گسترش مستند در شهر مانیل و چند استان و شهرستانها تا 15 مه سخنگوی ریاست جمهوری هری رقو روز جمعه گفت. یک مستند در اصلی شمال Luzon منطقه بیش از 50 میلیون نفر تعیین شد به پایان می رسد در 30 آوریل.

“من هشدار همه و قرار دادن نیروهای مسلح و پلیس توجه کنید که من ممکن است اعلام حکومت نظامی. خواهد بود وجود دارد هیچ عطف بازگشت” Duterte گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی مخابره سراسر کشور. “من دو سال بیشتر. من سعی خواهد کرد به پایان برساند همه از شما, از جمله شما قانونی (جبهه) شما باید بروید و پنهان.”

Duterte مجدد خود در برابر اتهامات جدید ارتش خلق چریک که گفته اند اخاذی پول از شرکت های بزرگ و به سرقت رفته از سلاح گرم کشته در یک شورش است که به طول انجامید بیش از نیم قرن. شورشیان را رد اتهامات خود را و گفت: آنها در کمک به روستاییان در مقابله با این بیماری همه گیر.

رقو مشخص شهرستانها و استانها که در آن مستندات که دولت خواستار “جامعه قرنطينه” را می توان کاسته و اجازه می دهد تا تنظیم بازگشایی برخی از ضروری کسب و کار و حوزه عمومی. مقامات هشدار داده اند شدید تاثیر بر اقتصاد اگر عظیم مستندات برای ماه گذشته و کمک های مالی باعث آلوده شدن درآمدهای دولت.

فیلیپین گزارش شده حدود 7000 موارد و 462 مرگ و میر ناشی از COVID-19. آن را در میان بالاترین در جنوب شرقی آسیا است اما بسیاری بر این باورند تلفات بالاتر داده شده محدود coronavirus تست به خصوص در ولایات و مناطق روستايی.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— بیشتر کشتی کروز موارد: یک کشتی لنگر انداخت در ناکازاکی ژاپن در حال حاضر 91 خدمه آلوده پس از 43 بیشتر موارد تایید شد, مقامات روز جمعه گفت. شیوع بیماری در کاستاریکا Atlantica ظاهر سهشنبه با یک بیمار عضو خدمه و همه 623 در حال آزمایش هستند. این کشتی شده است لنگر انداخت از ژانویه برای تعمیرات و نگهداری توسط صنایع سنگین میتسوبیشی. مقامات گمان بیمار خدمه قرارداد این ویروس در حالی که در شهر و یا زمانی که کشتی روشن خدمه. ژاپن وزیر بهداشت می گوید دولت مرکزی و ایتالیا بودند به بحث در مورد بازگرداندن سالم خدمه و همچنین به عنوان یک فرصت ممكن خروج دو, دیگر, ایتالیایی, کشتی های کروز نیز لنگر انداخت در ناگازاکی.

استرالیا می خواهد به اصلاحات که: استرالیا نخست وزیر می گوید دولت او همکاری خواهد کرد با همفکر کشورها برای تغییر سازمان بهداشت جهانی است. استرالیا موافقت خود با ایالات متحده است که سازمان ملل و آژانس نیاز به بررسی شود اما همچنان به حمایت از کسی که کار ارزشمند در اقیانوس آرام. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کارگردانی کرده است دولت او به یخ که بودجه این ادعا را نمی کند کافی ارائه گزارش های اولیه در coronavirus. نخست وزیر اسکات موریسون به خبرنگاران گفت: جمعه: “آنچه اتفاق می افتد در رده بالای این سازمان و چگونه آنها کار من فکر می کنم نیاز به تغییر است.” او می گوید: استرالیا می خواهد برای دیدن “بهبود مجموعه ای از ترتیبات در که.”

— چین گزارش مرگ: چین در گزارش جدید COVID-19 مرگ و میر برای نهم مستقیم و فقط شش مورد جدید از این ویروس است. دو نفر از کسانی که آورده بودند از خارج از کشور با سه موارد داخلی در هیلونگجیانگ در مرز روسیه و یکی در جنوب مرکز کسب و کار استان گوانگدونگ. بیمارستان هنوز درمان 915 موارد 57 ذکر شده به عنوان جدی است. این کشور مرگ و میر از این بیماری همه گیر برای اولین بار در شناسایی مرکزی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته باقی مانده است در 4,632 میان 82,804 موارد است.

— هنگ کنگ دانشجویان دانشگاه امتحانات: بیش از 52,000 دانش آموزان باید شروع به در نظر گرفتن امتحانات ورودی دانشگاه با اجتماعی فاصله اقدامات صورت گرفته پس از monthlong تاخیر به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. امتحانات کشیده بیش از یک ماه و داوطلبان و کارکنان ملزم به پوشیدن ماسک های جراحی و بهداشتی کردن دست خود را. دانش آموزان خواهد شد که دمای بدن خود را بررسی می شود در مراکز آزمون و باید نشانه سلامت اعلام اشکال. هر دانش آموز دارای یک درجه حرارت بدن بالاتر از 38 درجه سانتیگراد (100 درجه فارنهایت) خواهد بود مطلب. میز فاصله بیش از 3 فوت (یک متر) از هم جدا با فاصله توصیه می شود که نزدیک به 6 فوت (2 متر) در بین نامزدهای. به عنوان پنج شنبه, هنگ کنگ کل موارد بود در 1,036 با چهار مرگ و میر.

— ماسک برای جانبازان: کره جنوبی می گوید آن را ارسال 1 میلیون ماسک برای خارجی جانبازان از 1950-53 جنگ کره در حالی که خود ویروس caseload کند. کره جنوبی از اوایل ماه مارس ممنوع ماسک صادرات و جیره بندی ملی عرضه است. اما نخست وزیر چانگ Sye-kyun گفت: عرضه تثبیت شده است به اندازه کافی برای سهمیه بندی می شود کاسته و این کشور می تواند ارسال ماسک در خارج از کشور بدون اخلال در عرضه داخلی است. کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شش بیشتر اما موارد جدید مرگ و میر آوردن ملی در مجموع به 10,703 و 240 مرگ و میر.

— تیز ماسک بسیار محبوب در ژاپن: ماسک از ساز الکترونیک تیز Corp. ثابت کرده اند که بسیار محبوب وجود دارد رفتن به یک قرعه کشی. تیز روز جمعه گفت که سفارشات آنلاین مشخصی به طوری که نه تنها فروش تکمیل شد. به عنوان یک تعمیر شارپ اعلام کرد یک قرعه کشی برای 30,000 جعبه هر کدام با 50 ماسک. یک فرد است که به عنوان یکی 2,980 ین ($28) جعبه. برنامه های کاربردی پذیرش در تمام طول روز دوشنبه هفته آینده با برندگان قرعه کشی اعلام کرد. ژاپنی بیمارستان شکایت کرده اند در مورد یک ماسک کمبود و آنها گاهی اوقات سخت برای پیدا کردن در فروشگاه ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>