یک استارت Puk رنج می برد شکست در بهار

گلندیل, آریزونا — A. J. Puk شد همه حساب breezing خود را از طریق چند بهار آموزش شروع می شود. اما مدیر باب ملوین اول گفت: Chris تاونسند در بازیگران که Puk در برخورد با خفیف شانه چپ فشار بود و تعطیل برای چهار تا پنج روز است.

“ما در حال بدیهی است که رفتن به فعال به خصوص در این زمان از بهار” ملوین گفت: پس از یک 6-5 برنده شدن بیش از Chicago White Sox در روز سه شنبه در Camelback در مرتع پرورش احشام در گلندیل.

Puk شد برخورد با برخی از درد بود و MRI که هیچ آسیب ساختاری. Puk است دو روز را اختصاص داده shutdown و او باید شروع به بازی گرفتن پس از آن.

Puk اتحاد تن به تن سه shutout نوبت با دو strikeouts دو بازدید و پیاده روی تا کنون در بهار. او سرعت شده است و در آن نوعی کنه از دروازه — بالا-90s fastball و بالا-80s کشویی.

ملوین گفت که او انتظار ندارد که صدمه قابل توجه باشد اما هر شکست می تواند آهسته Puk را به سمت پیشرفت به طور کامل کشیده و آماده برای شروع در این فصل به طور منظم چرخش.

بسیت در مقابل تیم سابق خود

بهار است اما یک swingman/استارت کریس بسیت گفت: او همیشه احساس می کند برخی از فوق العاده رقابتی جریان آدرنالین هنگامی که او چهره Chicago White Sox — این تیم که معامله او را به یک همراه با جاش Phegley مارکوس Semien و Rangel Ravelo برگشت در سال 2014.

بسیت اجازه دو اجرا در یک نیکی Delmonico خانه اجرا در اولین ورود در دو seamer دور که فقط فرود آمد بیش از نرده ها در مرکز.

“استاندارد F8 در تقریبا در هر بازی به جز یک آریزونا بازی” بسیت گفت. پس از آن با homer, بسیت نمی دهد تا دیگر ضربه خود را در سه نوبت کار می کنند. او دو راه می رفت و نمی رکورد یک strikeout.

برخی از قابل توجه برجسته از روز سه شنبه: Jorge متئو به حال سه بازدید و دو RBIs با سرقت پایگاه.

“او فوق العاده است و هر بهار او شده است و فوق العاده برای ما” ملوین گفت. “من فقط او را دیده بازی واقعا خوب است. او بسیاری از مربیگری از ما و تلاش برای ایجاد تیم است. او الکتریکی است. او یک باشگاه در کیسه خود را بیشتر بچه ها نیست.”

پشتیبان گیری از ابتلا به گزینه یونس هایم تا به حال ترجمه و دو دیگر بازدید. او در حال حاضر پنبه حلاجی شده .466 (7-برای-15) این بهار.

“همه مواضع ما شده ایم به دنبال, آیا آن را پشتیبان گیر یا پایه دوم همه بازی هست. آن را خوب است برای دیدن و شما می خواهید که نوع رقابت در اردوگاه” ملوین گفت.

Kaprielian اعتماد به نفس بالا

نه 24 ساعت بعد از کوزه و خشکشویی گزارش به مسا برای بهار, آموزش پارچ جیمز Kaprielian اخراج کردن تشویق جیر جیر.

“است که تا سال 2020 ،

“من نمی خواهم به صدا مغرور اما من با اعتماد به نفس در آنچه که من قادر هستم,” Kaprielian گفت: در قفل خود را در مسا. “این فقط در مورد سالم و تکرار آن را در حال حاضر. این چیزی است که من بسیار هیجان زده هستم برای من بسیار هیجان زده هستم به من نشان می دهد و هم تیمی های کارکنان آنچه که من قادر هستم.”

شکاف در Kaprielian مسیر به لیگ برتر هستند و موضوع را به کنترل خود است. UCLA گراد تن به تن فقط 29 نوبت در نیویورک یانکیز’ سیستم قبل از پرتاب خود را به آرنج شروع به گرفتگی عضلات در سال 2016.

جنوب کالیفرنیا بومی بود trudging از طریق یک خسته کننده تامی جان توانبخشی وقتی یانکی ها فرستاده او infielder Jorge متئو و outfielder داستین فاولر به اوکلند را برای پسرم خاکستری است. راست دست پارچ در نظر گرفته شد در سطح بالا و بازوی خارج از دانشگاه; با وجود خود نگران آسیب Kaprielian نگه داشته جای خود را در میان یک چشم انداز بالا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de