یک مشت زن دیویس احساس اعتماد به نفس دوباره

مسا — Khris Davis نمی خواهید به فکر می کنم در مورد 2019. او نمی خواهند به بحث در مورد آن ، فصل جدید را به ارمغان بیاورد جدید KD; از سر خود را و بازگشت به ضربه زنی 40-به علاوه صفحه اصلی اجرا می شود به عنوان یکی از بازی پرکاری تعیین شده ممکن است.

نیاز به اثبات است که دیویس احساس اعتماد به نفس ؟ در نظر بگیرید که به او ثابت به عنوان تیم بازیکن به احتمال زیاد به یک سال برک آوت.

“من,” دیویس گفت: پس از یک مکث طولانی. “من فکر می کنم من قصد دارم برای شکستن و به چه کسی می خواهد.

“رفتن به ضربه .247 دوباره.”

طعنه درنگ در دوم نیمی از بیانیه خود اما غیر قابل انکار هسته ای از حقیقت به دیویس’ پیش بینی.

او می خواهم خود را از دست داد اعتماد به نفس در 2019 و کسانی که در اطراف او می توانید آن را به آینده.

2019 دیویس نبود واقعی دیویس. او را بهتر از خود .220 متوسط 27 صفحه اصلی اجرا می شود .679 OPS با 27 صفحه اصلی اجرا می شود و 81 wRC+. این Khris دیویس که آمار برای یک .247 متوسط چهار سال در یک ردیف با 42, 43 و 48 خانه اجرا می شود در سه فصل با یک سال گذشته فقط فرو رفته در فزاینده خود شک باعث عجایب هیپ آسیب ناشی از برخورد با یک خود حصار در پیتسبورگ.

دیویس شد و در بالای بازی خود را و او تا به حال یک راه طولانی به سقوط.

“در حال KD و زمانی که همه چیز می رویم که آیا برخی از چیزهایی که به روح و روان خود را,” معاون سابق برخورد مربی و زمان پایه اول مربی مایک Aldrete گفت. “و آن را قابل درک است. اما او تا به حال برخی از زمان به منعکس کننده و زمان به کار گرفتن خود را آماده رفتن به این سال است.”

اگر کسی می داند دیویس’ هدف قرار دادن روح و روان بهترین آن را Aldrete.

Aldrete آمد به یک را در سال 2015 به عنوان مدیر باب ملوین پایه سوم و مربی خود در حال حرکت به یک نقش متمرکز بر هدف قرار دادن یک سال پس از دیویس’ تاثیرگذار ورود در اوکلند.

در Aldrete دیویس یافت محرم.

“او همیشه در دسترس و همیشه در دسترس به کار,” دیویس گفت:. “هر چه من نیاز به من احساس راحت است.”

که به معنای Aldrete کمک در دیویس’ تا حدودی نامتعارف در بازی معمول است. دقیقه قبل از هر یک از دیویس’ 1,000-به علاوه در خفاش ها با یک دیویس و Aldrete فرار به ballpark را از اعماق به پنبه حلاجی شده قفس و اجرای پنج دقیقه تمرین.

“او می آید (به من در ستاره شرق) و می گوید:” آلدو برویم,'” Aldrete گفت.

روال: Davis نوسانات کردن یک توپ را روی گوه بازدید از یک زن و شوهر از Aldrete را پرتاب و سپس huddles در سریع بحث پپ قبل از این دو بحث در مورد یک رویکرد ممکن است او را در برابر پارچ او در صورت بازگشت تا در این زمینه است. دیویس و سپس آن را اجرا می کند با هدف قرار دادن مربی دارن بوش قبل از sauntering به روی عرشه دایره.

“چهار پنج بار در روز در طول بازی ها” Aldrete گفت. “آن تقریبا فقط من و KD قبل از هر در خفاش.

“آنچه که او به پایان رسید تا انجام است که او احساس که معمول بخشی از موفقیت خود را. و من اصلا مخالف همه ما موجودات عادت. اگر من این را در هر زمان مناسب قبل از من و من ضربه 48, من قصد دارم برای انجام این کار دوباره.”

توسط midseason سال گذشته روال با مته سوراخ کردن هیچ نتیجه ای. دیویس در ادامه ملال انگیز کشش; که ممکن است 5 برخورد باعث اواخر مارس IL روی لئامت دادن. پس از بازگشت او در ژوئن 1, Davis تا به حال 20-بازی کشش در ماه ژوئیه که در آن او ضربه زد .131 با صفر صفحه اصلی اجرا می شود.

دیویس شروع به موج Aldrete و قبل از-در-بت جلسات آمد به کوتاهی متوقف شد. دیویس’ اعتماد به نفس در پایین.

این افت در تولید نگاه هشدار دهنده از خارج است. ذهنی دیویس شد و در بیش از حد عمیق خود را برای دیدار با نوار.

“به خصوص زمانی که او در قدرت است” گفت: Aldrete سابق outfielder با هفت لیگ بزرگ تیم از جمله یک زن و غول. “نه می گویند من در هر نقطه در نزدیکی او اما اگر من تا به حال کمی درد یا درد من تنها فقط نمی خواهد برود آنجا و این خوب است. اما زمانی که قدرت است که شما می شوند و شما نمی تواند فراهم کند که گاهی اوقات شما سعی می کنید برای پیدا کردن که در آن شما می توانید و سعی کنید به سرهم بندی کردن. که آنچه در آن است.”

اما دیویس جمله افتخارات خود را به عنوان یک رهبر تیم. یکی از نادر گیرنده از تمدید قرارداد با یک (دو سال $33.5 میلیون امضا آوریل گذشته) Davis قصد پیدا کردن راه های مختلف برای کمک. او شروع به پیدا کردن شکاف ها و بردن او به طور متوسط کمی و رانندگی اجرا می شود در.

Aldrete جدید پایه اول مربی نقش با را در این سال او به دور از پنبه حلاجی شده قفس اما او هنوز هم جلب نگاه اجمالی از دیویس در قفس است.

از طریق آن به حداکثر خود رسیده, Aldrete دیده می شود سلامت و از همه مهمتر اعتماد به نفس است که فرار دیویس’ درک سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im