یک جست و خیز سالن بزرگ اجاره پرداخت

اوکلند — اوکلند دو و میدانی حاضر به پرداخت 1.2 میلیون دلار مورد نیاز تحت قرارداد برای استفاده از سالن بزرگ سر از ورزشگاه اقتدار تایید شنبه.

یک از مدیران گفت: سالن بزرگ سازمان موقت اجرایی مدیر هنری گاردنر آنها تا به حال “هیچ توانایی برای پرداخت” پرداخت سالانه با توجه آوریل 1. یک وکیل برای یک, با این حال گفت: هنوز معلوم نیست اگر این ورزشگاه در دسترس خواهد بود به این تیم با توجه به احتمال از آن استفاده می شود به عنوان یک COVID-19 بیمار سایت.

“آنها گفتند: چرا که آنها آن را استفاده نکرده بودند و نه قادر به تولید درآمد و آنها هیچ توانایی برای پرداخت” گاردنر میگوید.

یک تیم سخنگوی بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

تحت توافقنامه مجوز یک را موظف به پرداخت سالانه برای استفاده از شهر و شهرستان متعلق به بیس بال استادیوم و می تواند مجازات عدم پرداخت. گاردنر گفت: ورزشگاه اقتدار است که مایل به مذاکره است.

“ما می دانیم که ما تمام شده طرح میتوانست در تعدادی از راه های” گاردنر گفت: “شاید برخی از چیزهایی که ما مایل به مذاکره و چشم پوشیدن اما ما نمی توانیم فقط بگو نه اجاره.”

در نامه 31 مارس D’Lorna الیس یک مشاور عمومی نوشت که این سازمان “به تازگی آموخته است که سالن بزرگ و پیچیده است که به عنوان یک ارزیابی پتانسیل افزایش سایت به جای افراد نهفته ویروس و ما از آن استفاده کنید برای این منظور در صورت نیاز.” در زمان لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده و سلامت رهبران تور سایت آماده شدن برای شیوع بزرگ شبیه به آنچه که اتفاق افتاده در شهر نیویورک است. الیس گفت گاردنر تیم تعویق انداختن پرداخت “تا زمانی که ما درک بهتری از زمانی که سالن بزرگ در دسترس خواهد بود برای ما استفاده کنید.”

“ما اطمینان داریم که شما را در درک و توافق با موضع ما در منافع بهداشت عمومی و ایمنی” الیس نوشت.

روز دوشنبه کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: ورزش حرفه ای می تواند به عنوان اوایل به عنوان اولین هفته از ماه ژوئن بدون تماشاگر در آن حضور داشتند.

با توجه به بازسازی سالن بزرگ ساخته شده که اظهارات بازگشت و در سال 1995 شهر و شهرستان هنوز زین با حدود 55 میلیون دلار در بدهی. استادیوم قدرت نیز گره خورده است تا در یک نبرد قانونی با رزمندگان طلایی امور خارجه بیش از حدود 48 میلیون دلار در بدهی در اوکلند عرصه است.

سالن بزرگ اقتدار عضو هیئت مدیره ایگنکیو ده لا فونت گفت این یک را با استفاده از یک بحران به پرداخت اجاره. بحران De La Fuente گفت: “نه این شهر گسل نه شهرستان خطا یا تقصیر دولت است. من قصد دارم به مطمئن شوید که ما انجام آنچه ما می توانیم به آنها پرداخت.”

“این فقط بهانه ای برای سعی کنید به پرداخت زمانی که شهر نیاز به پول بیشتر گفت:” سابق اوکلند عضو شورای.

این که برنامه ریزی برای ساخت یک استادیوم جدید در هوارد ترمینال در نزدیکی جک لندن مربع اما باز از ورزشگاه آن را به نظر می رسد, به تعویق خواهد افتاد. این تیم هنوز نیاز به تایید از چندین سازمان های دولتی که بسیاری از آنها در حال حاضر با تمرکز بر پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de