یک نشستن Stephen Piscotty به عنوان آسیب عضلانی بدتر

گودیر آریزونا — استفان Piscotty تعطیل خواهد شد برای آینده قابل پیش بینی احتمالا جدا کردن صندلی اوکلند را outfielder به مجروح شدن لیست برای آغاز فصل به طور منظم.

MRI نشان داد که Piscotty را بین دنده ای فشار در دنده بود بدتر شده است. هیچ جدول زمانی برای بازگشت او. مدیر باب ملوین گفت که او “هیچ ایده” اگر او آماده خواهد شد برای این فصل به طور منظم, اما نمی خواهد آن را پرتاب در خارج از قلمرو امکان است.

پوشش نقره ای است که یک را باید مجموعهای از دوام outfielders آماده به گام تا در Piscotty غیاب.

“چیزهایی که تمایل به کار خود را. این واقعا شلوغ و این یک چیز خوب است. بیشتر به شما انجام این کار بیشتر از شما متوجه چقدر مهم عمق است” ملوین گفت.

یک خود بدون Piscotty برای شروع می توانید به راحتی با تغییر قطعات آن را نگه می دارد هر چند.

به نظر می رسد به عنوان اگر شروع خود خواهد بود رامون Laureano در مرکز علامت Canha در سمت راست میدان و رابی گراسمن در سمت چپ در یک جوخه وضعیت با چاقو ارتش سوئیس چاد Pinder. Laureano و Canha به راحتی می تواند تغییر مکان بیش از حد.

اما ممکن است باز کردن فهرستی از نقطه می تواند به این معنی است که تعدادی از outfielders در 40-مرد فهرستی که تابیده اند — به خصوص در زمستان تا کنون — می تواند با استفاده از این باز با یک شات در روز افتتاحیه فهرست.

لوئیس Barrera از دست رفته است که پنجره در فصل گذشته زمانی که او قرار داده شده در 60 روز مجروح لیست با یک آسیب دیدگی شانه او رنج می برد در ماه ژوئن با دو-یک میدلند RockHounds (او نیز بود به نام MVP تگزاس لیگ All-Star game در سال 2019). اما با یک در اردوگاه Barrera به نظر می رسد مانند او نیست از دست رفته به ضرب و شتم.

“او در این بهار به دنبال اثبات چیزی” ملوین روز چهارشنبه گفت:.

Barrera نشان داده است یک همراه اول-مرحله غریزه در خود یک قابلیت که ایستاده بود زمانی که او زحمت snagged غول سوم baseman یعقوب Gonzalez مطمئن فاصله دو تاریخ و زمان آخرین یکشنبه.

این یک هستند به دنبال تقویت محصول خود را از چپ دست خفاش در فهرست بیش از حد.

وارد Barrera. آسیب خود را نگه داشته و او را به دور از توپ زمستان این سال است. او به ویژه کاهش .440/.500/.440 با .940 OPS در دومینیکن لیگ در 2018/19.

با RockHounds او کاهش .321/.357/.513 با .871 OPS اما او بت شده است در لیگ کاکتوس. او جمع آوری پنج بازدید در 13 در-خفاش (.384 به طور متوسط) در هفت بازی.

24-در سال ممکن است در مسیر سریع به شروع خود نقش فصل گذشته او را متحمل شده است که آسیب دیدگی شانه. این بریدن از فرصت ها می تواند باز است که پیگیری سریع به بالا و دوباره. Barrera دو جزئی لیگ گزینه های.

ست قهوه ای یکی دیگر از نامزد به گام تا. این را باید یکی از بهترین اول به پایان رسید در بیس بال در مت اولسون (Canha و Pinder می توانید بازی وجود دارد بیش از حد) بنابراین توجه به موضعی انعطاف پذیری که در آن موقعیت با توجه به عمق, به نظر می رسد بیهوده است. اما قهوه ای طبیعی است اولین baseman, تبدیل به قابل اعتماد outfielder.

براون مجبور راه خود را به لیگ های بزرگ در ماه اوت گذشته پس از mashing 37 صفحه اصلی اجرا می شود برای لاس وگاس هوانورد. او نمی تواند به حیاط در لیگ محدوده اما قهوه ای ثابت کرد او می تواند ضربه بزرگ لیگ تبادل حق دور او تبدیل به یک ماشین RBI (13 در 26 بازی). Skye Bolte و داستین فاولر در حال گزینه های دیگر در 40-مرد فهرستی که می تواند عمق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>