به عنوان بازگشایی شروع می شود آمریکایی ها انتظار بهبودی به سال

کسب و کار شروع به بازگشایی و جدید کروناویروس موارد کاهش دارد اما آمریکایی ها انتظار نداریم که زندگی یا اقتصاد — برای بازگشت به حالت عادی هر زمان به زودی.

تنها 1 در 5 آمریکایی ها انتظار به طور کلی شرایط کسب و کار می شود “بسیار” یا “تا حدودی” خوب در سال آینده با توجه به نظرسنجی انجام شده در این ماه برای نیویورک تایمز توسط تحقیقات آنلاین پلت فرم SurveyMonkey. شصت درصد گفت: آنها انتظار می رود در پنج سال آینده مشخص می شود توسط “دوره بیکاری گسترده و یا افسردگی است.”

تعداد کسانی که در حال تغییر از یک ماه قبل و حتی ممکن است منعکس کننده یک کاهش خفیف در چشم انداز نشان می دهد که reopenings و فدرال و ایالتی سیاسی حرکت می کند برای مقابله با این بیماری همه گیر داشته اند تاثیر کمی در اعتماد به نفس.

اطلاعات دیگر می گوید یک داستان مشابه است. یک نظرسنجی از دانشگاه میشیگان در هفته گذشته دریافتند که مصرف کنندگان ارزیابی از شرایط اقتصادی فعلی بهبود یافته بود فروتنی در اوایل ممکن است که نظر خود را از آینده به حال در ادامه به تیره.

مصرف کنندگان باید دلیل خوبی برای آن بدبینی. اقتصاددانان انتظار می رود که یک بار یک سویفت, “V شکل” بازیابی در حال حاضر می گویند بیکاری است به احتمال زیاد باقی می ماند بالا ، در قبل از شهادت یک کمیته مجلس سنا در روز سه شنبه جروم پاول فدرال رزرو صندلی و استیون Mnuchin وزارت خزانه داری, منشی, هر دو هشدار داده است که بیشتر زیان کار شد و به احتمال زیاد — اگر چه مخالفت آنها به شدت در مورد بهترین سیاست برای تقویت رشد.

مصرف کنندگان چشم انداز تاریک و دلگیر اما توجیه می تواند پیامدهای جدی برای بهبود اقتصادی. اگر آمریکایی ها می ترسند که شغل خود را در معرض خطر هستند و یا این که کسب و کار باقی خواهد ماند و آهسته آنها ممکن است کمتر احتمال دارد به صرف حتی اگر امور مالی شخصی خود را با ثبات هستند.

Emily Williams, یک تحلیلگر مالی برای وام مسکن شرکت خدماتی در کارولینای جنوبی شده است قادر به انجام کار خود را از راه دور. شوهر او که به فروش می رساند لاستیک برای تجهیزات ساخت و ساز از دست داده است برخی کار می کنند اما آنها باید ذخیره پول در مراقبت روز و در حال حاضر که هر دو در خانه هستند.

ویلیامز با احتیاط خوش بینانه در مورد چشم انداز برای یک بهبود اقتصادی که او فکر می کند سریع تر خواهد بود از بعد از 2008-9 رکود است. اما او و همسرش در حال صرفه جویی در پول و آماده شدن برای بدترین.

“بدیهی است که ما بسیار خدا را شکر وضعیت ما, اما آن را نیز باعث می شود ما نوع محتاط” او گفت:. “ما مطمئن شوید که ما را نجات دهد چرا که ما نمی دانیم که چه اتفاقی خواهد افتاد به خصوص با شوهر من. ما نوع آماده سازی در مورد ما بعد ها نهفته است.”

در میان کسانی که در نظر سنجی که قبل از همه گیر در حدود 1 به 10 از دست داده بود شغل خود را در دو ماه گذشته و تقریبا یک سوم تا به حال ساعت خود را قطع و یا در غیر این صورت درآمد از دست رفته. از کسانی که تا به حال نگه داشته و شغل خود را در حدود 1 در 3 شد حداقل تا حدودی نگران از دست دادن آنها.

دموکرات ها در حال بدبین تر از جمهوری خواهان به عنوان آنها شده اند در سراسر جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مدت است. اما اعتماد به نفس به شدت کاهش یافته است در میان اعضای هر دو طرف است. در ماه فوریه قبل از شیوع کروناویروس شروع به گسترش به طور گسترده ای در ایالات متحده نزدیک به 80 درصد از جمهوری خواهان گفت که انتظار می رود شرایط کسب و کار در سال آینده به خوبی در مه, فقط 35 درصد گفت: تا. در میان دموکرات ها که سهم کاهش یافت و به 8 درصد از 18 درصد.

شاید starkest تقسیم است بین کسانی که در حال حاضر مشاغل از دست رفته و کسانی که نسبتا بی ریا با همه گیر اقتصادی تلفات.

در میان کسانی که خود را نگه داشته و ساعت خود را بیش از 80 درصد می گویند منابع مالی خود را حداقل به عنوان خوب به عنوان یک سال پیش. آنها نسبتا جونگ در مورد خطرات بهداشتی از بازگشت به کار. بسیاری از آنها اعتماد به نفس است که منابع مالی خود را ثابت خواهد در سال آینده حتی به عنوان آنها در مورد اقتصاد گسترده تر.

برای کسانی که شغل خود را از دست, اما, تصویر متفاوت است. دو سوم می گویند منابع مالی خود را گرفته اند, آمار و ترین انتظار نداریم که وضعیت خود را برای بهبود بیش از سال آینده. بسیاری تردید دارند که آنها را به سرعت پیدا کردن یک کار جدید و نگران هستند در مورد خطرات بهداشتی اگر آنها بازگشت به کار. و با وجود دولت فدرال مراحل را برای گسترش دسترسی به مزایای بیکاری در طول بحران بیشتر شد هنوز رتبهدهی نشده است دریافت مزایای از اوایل ماه مه.

حوا گوتیرز, ماساژ درمانگر در منطقه خلیج سان فرانسیسکو شده است قادر به کار از اواسط ماه مارس زمانی که همه گیر تعطیل ماساژ استودیو و دیگر در فرد کسب و کار.

گوتیرز, 39, خود اشتغالی, معنی او معمولا نمی خواهد واجد شرایط برای مزایای بیکاری. کنگره بسته کمک های توسعه یافته این سیستم برای پوشش کارگران مانند او. اما او هنوز برای دریافت چک. او شده است به قرض گرفتن از برادر او به پرداخت اجاره بها و سایر هزینه های.

“در بسیاری از سرخوردگی” او گفت:. بدون برادر او “من نمی دانم آنچه من انجام داده اند.”

گوتیرز خوشبین است که او را جمع آوری مزایای بیکاری. اما آنها خواهد بود موقت. ماساژ studios سقوط فاز 3 از کالیفرنیا بازگشایی طرح به معنی آن می تواند هفته ها یا ماه ها قبل از آنها مجاز به بازگشایی در شهرستانها بزرگ است.

حتی پس از آن گوتیرز نمی دانم چه کسب و کار خواهد بود. ماساژ درمانی کسب و کار در منطقه خلیج است رونق در سال های اخیر, در بخشی به دلیل شرکت فنی ارائه شده در دفتر صندلی ماساژ به خود کارگران است. در حال حاضر این برنامه به حالت تعلیق درآمد و حتی زمانی که دفاتر بازگشایی آن روشن نیست که آیا شرکت به ارمغان خواهد آورد ماساژ پشت در آنچه که به احتمال زیاد به دوره ای از کاهش هزینه.

گوتیرز گفت که پس از 12 سال به عنوان یک ماساژ درمانگر او احتمالا باید برای پیدا کردن کار های دیگر. اما این هم دلهره آور است با میلیون ها نفر از دیگر افراد بیکار.

“این قطعا نگران کننده است,” او گفت:.

برای کارگرانی که شغل خود را نگه داشته و قادر به کار از خانه تجربه شده است متفاوت است. آنها درآمد خود را نگه داشته و در بسیاری از موارد هزینه های خود را کاهش یافته است و ترک آنها را در مالی بهتر شکل نسبت به قبل از بحران.

Logynn Hailley زندگی در Austin, تگزاس, و با این نسخهها کار به عنوان یک هنرمند برای یک شرکت است که باعث می شود بازی مانند slot machines برای گوشی های موبایل — یک نمونه نادر از کسب و کار است که پر رونق در زمان اقامت در خانه سفارشات. او دریافت کرده است سه کار ارائه می دهد از همه گیری آغاز شد.

Hailley زندگی تغییر کرده است در ماه های اخیر اما این لزوما بدتر است. او در حال کار از خانه انجام یوگا در صبح در محل خود رفت و آمد و پخت و پز در خانه به جای غذا خوردن. او تنها گردش بوده است تعداد انگشت شماری از سفر به فروشگاه مواد غذایی.

“دیگر از آن من نیست سمت چپ جلوی خانه و من آن را از دست رفته شخصا در همه,” او گفت:.

Hailley, 40, گفت که او احساس خوش شانس و کمی ناراحت کننده با کمی او تا به حال تحت تاثیر قرار شده است. او می داند که افرادی که مشاغل از دست رفته و یا بدست بیمار است. او نگران است که ایالات — از جمله تگزاس و در حال باز کردن بیش از حد به سرعت. او پا کرده است تا کمک های خیریه.

“من قطعا برخی از گناه بازمانده” او گفت:. همه گیر او افزود: “کاملا هولناک و من باید چیزی برای نگرانی در مورد من انجام شده است واقعا از نظر مالی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de