یک پیش نمایش: اوکلند نه خانه در رسوایی-آلوده رقبای

اوکلند — مایک Fiers و دو و میدانی ممکن است دلیل باید کاملا دیوانه.

آنها برنده 97 بازی هر یک از دو فصل گذشته را به پایان برساند به عنوان مکان دوم تیم در AL غرب پشت Houston Astros که Fiers به نام در ماه نوامبر در یک داستان ورزشی برای ثبت نام سرقت طرح که منجر به فصل طولانی MLB تعلیق برای Astros مدیر کل جف Luhnow و مدیر AJ Hinch. آستروس سپس اخراج هر دو. Fiers گفت: این تیم تا به حال با استفاده از یک دوربین در مرکز میدان به سرقت علائم.

الکس کورا اخراج شد توسط Boston Red Sox پس از کمیسر راب مانفرد شناسایی او به عنوان “یک شرکت فعال” در تقلب و رسوایی پس از آن-Astros نیمکت مربی. کورا led بوستون به عنوان سال بعد در سال 2018 است.

این متس همچنین قطع روابط با مدیر کارلوس Beltran که بازی برای Astros در سال 2017. استخدام این offseason, Beltran بود اجازه رفتن همیشه قبل از مدیریت یک بازی برای نیویورک.

یک مدیر باب ملوین و هم تیمی های تحسین Fiers.

“به عنوان زمان می رود در او خواهید بود احترام برای انجام این کار برای ساخت یک بازی بهتر, جای,” ملوین گفت.

Fiers اصرار در فن متحرک است که او در حال حرکت است به جلو کاهش به آدرس هر چیزی در مورد آنچه که او صحبت کردن و یا حتی نقش خود را تمیز کردن ،

او گفت که او مدیون است که به هم تیمی های خود.

“من می خواهم آنها را به آماده شدن برای فصل” Fiers گفت. “برای من همه چیز در مورد آماده شدن برای فصل, بازی بیس بال و عدم حواس پرتی به این تیم است.”

Shortstop مارکوس Semien نگاه کنید به ساخت حرکت از یک حرفه ای نجومی است که شامل حال در سه صفحه در AL MVP رای گیری. او با پاداش های جدید $13 میلیون قرارداد یک ساله برای جلوگیری از داوری جمع آوری دلار 7.1 میلیون نفر است.

نگاه جدید

این به عنوان آخرین آنهایی که ایستاده در اوکلند است. این اظهارات را در لاس وگاس آغاز فصل آینده در حالی که رزمندگان طلایی امور خارجه در حال بازی خود را در فصل اول در سراسر خلیج سان فرانسیسکو است.

Rookies به تماشای

عیسی Luzardo و A. J. Puk یک جفت از بالا-چشم انداز چپی که نرم افزار می تواند چرخش در این فصل هر چند Luzardo همچنین نشان داد ارزش خود را به عنوان همه کاره مسکن. نه ساخته شده است که یک لیگ بزرگ شروع شد اما چشمگیر پایین کشش در اوت و سپتامبر.

Luzardo بازگشت از نژادها به خود روتاتور کاف و عرض به حضور شش با 1.50 عصر و یک جفت موجب صرفه جویی در بیش از 12 نوبت.

Puk رفت 2-0 با 3.18 دوران بیش از 10 گردش و 11⅓ نوبت.

آنها مجموعه

این را باید چند سوراخ و مقدار زیادی از اعتماد sluggers: Khris دیویس مت چپمن مت اولسون علامت Canha, Semien.

این باشگاه به یک حق رای دادن-رکورد 257 صفحه اصلی اجرا می شود در فصل گذشته.

Semien بازی تمام 162 بازی برای اولین بار در سال 2019 به کمک یک را کسب AL بالا وحشی-کارت نقطه. او قرار داده تا چند بهترینها شخصی: 33 homers و 92 RBIs در حالی که هدف قرار دادن .285.

Fiers در حال آمدن است یک حرفه ای سال در 15-4 و تن به تن خود شغل دوم بدون hitter وظیفه مه 7 برابر لیورپول. او نوشته شده 3.90 دوران بیش از 33 شروع می شود و نوبت و در عین حال در 184⅔.

هنوز lefty شان Manaea انتخاب شد برای شروع AL وحشی-کارت دست دادن به Tampa Bay, اوکلند, دوم راست دست دادن در این بازی پس از یانکی ها حذف یک را در سال 2018 است.

آنها

پایه دوم این است که هنوز به تعیین خواهد شد هر چند تازه وارد و چپ دست hitter وظیفه تونی کمپ را یک شانس برای بازی در این موقعیت بیشتر به طور منظم تا زمانی که همه به خوبی می رود در بهار آموزش.

“هنگامی که شما این جوان یک تیم و به بسیاری از موقعیت های پر شده, آن را یک لوکس به تنها مجبور به نگرانی در مورد یک یا دو موقعیت بنابراین ما در یک جای خوب” ملوین گفت.

در عرشه

دیویس مشخص خواهد شد به گزاف گویی از یک سال در حالی که نزدیک لیام Hendriks متعهد به نشان دادن خود را شکست فصل در ninth inning “نبود یک اتفاق است.”

دیویس منجر رشته در صفحه اصلی اجرا می شود با 48 در سال 2018 و سپس ضربه فقط 23 فصل گذشته. او batted حرفه ای-کم .220 و سوار فقط در 73 اجرا می شود پس از چهار مستقیم فصل است که در آن او ضربه .247 و سه در یک ردیف با 40-plus homers.

این یک میزبان مینه سوتا دوقلوها به شروع فصل مارس 26 اما سری بعدی که باید به مراتب جذاب تر: هوستون به شهر می آید مارس 30 برای آستروس’ جاده اول بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>