یک کوزه را شروع و در بهار آموزش

مسا — کوزه و خشکشویی — و برخی از بازیکنان موقعیت اضطراب به پا زدن برخی از توپ بیس بال خاک — وارد Fitch در پارک پنج شنبه برای دور دیگری. در اینجا برخی از یادداشت ها:

پنجشنبه قرعه کشی

قرعه کشی این پنج شنبه بعد از ظهر: یک تکه خوبی از آینده و برخی از کلید اغل گاو یا حشم اسلحه خواهد بود تا پوشش در اغل گاو یا حشم خطوط با هم.

عیسی Luzardo شان Manaea فرانکی Montas لیام Hendriks و جیک Diekman انداخت اغل گاو یا حشم جلسات.

“Luzardo نمی تواند صبر کنید برای دریافت بر روی تپه” مدیر باب ملوین گفت: پس از. خرس با ما به عنوان ما در مورد Luzardo آگهی nauseam این بهار و فراتر از آن اما نخبگان بازوی پیشرفت سریع و بلوغ باید اشاره کرد. به یاد داشته باشید که او تا به حال یک 1.50 عصر و 16 strikeouts در 12 نوبت در سپتامبر گذشته از اغل گاو یا حشم و خارج از روال عادی خود را.

“من فکر می کنم آن را بزرگ برای او و نه تنها انجام در سطح او اما انجام در سطح او به همان اندازه که در معرض خطر برای ما در یک نقش است که او عادت کرده اند به” ملوین گفت و اشاره کرد که او توانایی ذاتی برای آرام کردن اعصاب و تنظیم در آن شرایط به خوبی جواب برای او. “او به آمار زمین در حال اجرا بسیار خوب است.”

Melvin, پس از تمرین یک نقطه اشاره کرد Manaea کشویی — یک عنصر مهم در سپردن نوسانات و نتواند برای او. او به وضوح چرخید منفی او احساس پس از wild-کارت دست دادن و موفق به گرفتن یک هدف لحظه به ساخت کردن نقاط پایین.

“بسیار به ندرت می بینید بچه ها زمین در سال 91 و شبیه قدرت کوزه به دلیل وجود چنین فریب در تحویل و وجود چنین شکاف بین خود fastball و changeup,” ملوین گفت. “او می شود یک تن از نوسانات و نتواند. لزوما باید در 95 مایل در ساعت است.”

قرعه کشی واقعی و قانون جدید

فراموش نکنید که اسلحه بزرگ — ملوین به مراتب بیشتر علاقه مند در آخرین دور از کوزه را به faux تپه — غیر-فهرست دعوت جیمی شولتز اردن Weems ایان Gardeck و لوکاس Luetge.

“نوح Syndergaard بیش از اینجا در سمت چپ او به نظر می رسد مثل او پرتاب حدود 100 است و بسیاری از هواپیما به آن بیش از حد” ملوین گفت: با اشاره به Weems و مو.

ملوین گفت: او دوست داشت که آنچه که او را دیدم از Gardeck: “خوب بازو حرکت خوب و سرعت است.”

ملوین و تیم خود را از مربیان را یک رویکرد تا حدودی متفاوت به شناسایی سازنده مسکن در این سال با خبری که MLB گذشت سه خمیر قاعده یک شرط به “نیاز به شروع و یا هر گونه امداد پارچ به زمین و به حداقل سه مورد از جمله خمیر و سپس در خفاش (یا هر جایگزین خمیر) تا زمانی که این مورد در حال خاموش کردن و یا رسیدن به پایه و یا تا زمانی که تیم توهین آمیز قرار داده است که:” هر MLB.

“من می دانستم که آمدن من فقط نمی دانم که آن را در بهار آموزش” ملوین گفت. “شما نگران باشید که یک پسر که ندارد فرمان پرتاب ‘X’ مقدار رزین. من کمی بیشتر در مورد که از من در طول این فصل است.”

این یک مانند بسیاری از تیم ها مانند گزینه ای برای استفاده از اغل گاو یا حشم matchup توسط matchup. این قانون باید اصلاح دقیقه بازی کردن اما در حال حاضر ارزش از بین برنده است که می توانید هر دو چپ دست و راست دست hitters را در افزایش سهام — آن را قطعا آنچه ملوین و مربیان خواهد بود اولویت (و یک دلیل بزرگ Diekman شد دوباره امضا).

و در قانون جدید که محدودیت تیم پخش نقد و بررسی تصمیم پنجره به 20 ثانیه ؟ — ملوین پرسم. “کاهش در داوری زمان ما نیست.”

بیشتر Astros بحث و باز آخر هفته

ما به دنبال کمی جلوتر در حال حاضر. این یک بازی Houston Astros در سری دوم از فصل به طور منظم. در صفحه اصلی. یک فرصت خوب وجود دارد مایک Fiers زمین خواهد شد در آن سه بازی سری از 30 مارس تا 1 آوریل.

که ابر است که هنوز هم بزرگ بلندی بیش از بهار آموزش. در هر دو بشکست. آستروس به یک دست و پا چلفتی عذرخواهی در وست پالم بیچ و چند را به پاسخ خود را.

ایمن می گویند بسیاری از چشم خواهد شد و تنش را به خوبی ممکن است افزایش در Rickey هندرسون زمینه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>