یک پارچ Puk بازديد متخصص درد شانه

مسا — نام نیل ElAttrache باعث خواهد شد shudders برای تنگ. مشهور ورزشی و جراح ارتوپد نام گرفته است در یک معنی مشابه به دکتر جیمز اندروز.

یک استارت A. J. Puk که شده کنار از هفته گذشته با شانه درد و بازدید ElAttrache در لس آنجلس اداره روز شنبه برای یک prescheduled جلسه مدیر باب ملوین گفت. اما آن چه می آید از آن جلسه نیست — این دیدار — که مهم است.

“اگر او می آید و او را پاک وجود دارد و سپس او احتمالا در برنامه به بازی در چند روز آینده,” ملوین گفت: اما هشدار داد که به آن وابسته است ElAttrache نظر. در ابتدا ملوین تا به حال تخمین زده می شود در روز سه شنبه چهار تا پنج روز جدول زمانی برای Puk شروع به پرتاب دوباره.

Puk را تحت MRI در اوایل این هفته نشان داد که یک شانه فشار اما هیچ آسیب ساختاری.

اگر سالم او تقریبا قطعا میله میله برای یک نقطه در یک چرخش.

که بسیار مورد توجه چپ دست ساخته شده خود را MLB اولین فصل گذشته با 10 حضور در خارج از اغل گاو یا حشم تبادل به 3.18 عصر و قابل توجه 13 در 11⅓ نوبت. او تا به حال تحت تامی جان عمل جراحی انجام شده توسط اندروز در مارس 2018 و نمی بینم تپه تا ژوئن 2019.

Hendriks می رود به باغ وحش

لیام Hendriks می پوشد میراث خود را در آستین خود را. یا در پنجشنبه دقیق تر ،

Hendriks شد غارتگری در اطراف محل باشگاه وانجمن در اسلاید در صندل حک پرچم استرالیا. روز قبل از او در باغ وحش ققنوس با خدمه از ESPN. چرا ؟ آنها را بیرون آورده و تعدادی از حیوانات بومی کشور خود را برای یک بخش به منظور بالا بردن آگاهی در مورد آتش سوزی شده اند که برای ماه مواج در سراسر استرالیا.

در حالی که Hendriks گفت که او شخصا نمی دانم هر کسی تحت تاثیر آتش سوزی های آینده اش در یک آتش نشان در شهر پرت می تواند به نام به عمل اگر آنها باقی بماند. در گذشته تعداد حدود 25 میلیون هکتار از زمین عمدتا در مناطق روستایی استرالیا شده بود سوخته توسط بوش آتش.

“در حال حاضر آن را مانند به نظر می رسد ما در این دم آخر از همه سوزی” Hendriks گفت. “بادها فوت کردن باران آمده است کمی برای کمک به مردن که quelled برخی از آنهایی که ممکن است در آستانه بودن موجود است.”

او قادر به بازگشت به خانه برای کریسمس بیش از offseason. خود را در سفر بعدی خواهد بود برای عروسی خواهرش زمستان آینده. (او هنوز در تلاش برای گنجاندن در سفر به بزرگ Sur scuttled با سال گذشته همه ستاره nod بیش از حد.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im