یک پارچ Puk به دنبال تیز تا کنون در این بهار

مسا — A. J. Puk است که به دنبال و احساس قوی پس از تبادل سه نوبت در دو فصل بهار, آموزش شروع می شود برای دو و میدانی.

دو سال از حذف تامی جان عمل جراحی Puk انداخت به اواسط 90-mph محدوده در طول دو زمین باز یافته, 23-زمین بدون گل تفرج در برابر کلرادو در یک 5-2 برنده پنج شنبه. این دراز و باریک چپ دست مجاز دو بازدید و زده از leadoff مرد David دال بر سه fastballs.

“این هنوز همه چیز در مورد فقط در خارج وجود دارد و فقط گرفتاری خاموش” گفت: Puk که سخت تن به تن بدون گل زمین باز یافته در برابر شیکاگو توله آخر هفته گذشته.

Puk رو شروع صف مواجه نگردند با به طور منظم از جمله نولان Arenado, Trevor داستان چارلی Blackmon و ایان دزموند.

“آنها به ارمغان آورد بسیاری از پسران بزرگ بیش از اینجا. بنابراین آن را خوب است برای دیدن. شما می خواهید او را به این نوع نگاه” اوکلند مدیر باب ملوین گفت. “به خصوص در اوایل بهار. واقعا خوب دوباره با تمام زمین.”

سابق در دور اول انتخاب تن به تن 10 بدون گل نوبت در بهار آموزش دو سال پیش قبل از بازوی ناراحتی در او چه بود آخرین تفرج منجر به پایان فصل تامی جان عمل جراحی است.

Puk بازگشت به بازی در لیگ کوچک در ماه ژوئن گذشته و بازگشت به یک را در ماه اوت است. او تن به تن 11⅓ نوبت در 10 امداد با حضور 13 strikeouts به پنج پیاده روی و یک 3.18 عصر. او پیش بینی می شود در شروع چرخش همراه با یکی دیگر از جوان lefty چشم انداز عیسی Luzardo.

“فقط خوشحال هستم و احساس خوب و واقعا هیجان زده” Puk گفت. “هنوز هم فقط من مکانیک synched ، من واقعا خوشحال می شود در استارت معمول من و من می خواهم فقط به حفظ ساختمان و ساخت یک برنامه دارم.”

Puk گفت: دانستن و دیدن دیگر کوزه دوباره از عمل جراحی و زمین به خوبی به او کمک کرد تا از طریق روند نوتوانی. ملوین امید Puk می توانید پرتاب 50 رزین در تفرج بعدی خود را.

“به محض این که شما دریافت پیش نویس شما در حال فکر کردن در مورد گرفتن تا اینجا و فقط کمک به تیم” Puk گفت. “وضعیت که در آن ما در حال حاضر بزرگ است. ما باید یک تیم بزرگ در اینجا. فقط خوشحال می شود بخشی از آن است.”

یادداشت

رشته کوه های راکی LHP Kyle Freeland چپ و پنج بازی با کمر سفتی پس از دو نوبت و پیاده روی به تپه برای یک سوم است. . … Arenado ضربه اول خود را در خانه اجرا از بهار آموزش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de