یک پارچ Montas امیدوار به انتخاب کنید تا جایی که او را ترک کردن قبل از اینکه طولانی تعلیق

درد در ribcage شروع به صدا به اندازه کافی برای نگه داشتن Piscotty از کاکتوس لیگ اکشن برای آینده قابل پیش بینی. این را مراقب باشید به تشدید حساس صدمه; او می توان به آرامی به مخلوط.

Piscotty سعی شده است به عقب بر گردیم در برابر آنچه احساس می کند مانند ماه. این ribcage درد به دنبال یک پیچ خوردگی زانو در ماه ژوئن و راست مچ پا پیچ خوردگی در اواسط ماه اوت که Piscotty کاهش یافته و عمل جراحی. امیدوارم که او می تواند کمک به خود حذفی محدود تیم زنده نگه داشته ارواح خود را با بیش از یک فصل پایان جلسه زیر تیغ.

فزاینده آسیب های interjected تهاجمی فصل است که نمی تواند خارج از زمین. Piscotty batted .249 کاهش .309/.412 با .720 OPS و 13 خانه اجرا می شود در جهش است که به نظر می رسید به حرارت تا نقطه آسیب است.

یکی دیگر از نگاه ماتئو Barreto

به نظر می رسد آمده است در اواخر ماه مارس فعال فهرستی نمی خواهد که اتاق را برای یکی از دو دوم به پایان رسید.

هر دو فرانکلین Barreto و خورخه متئو شبیه در نگاه اول; بر روی کاغذ هر دو ضربه از سمت راست. هر دو به همراه پایه-سرعت در حال اجرا. هر دو مبارزه با همه مهم بشقاب نظم و انضباط.

اما روشن تفاوت در هر یک از بازیکنان ارزش. پیشاهنگی می گویند که متئو اتحاد برتر خالص ابزار — سرعت خفاش و دفاعی تطبیق پذیری (او می تواند یک پاک کننده shortstop) — برای ترجمه را به لیگ های بزرگ در حالی که همچنین سوال بارتو را بت تحت لیگ های فشار.

بین آنها Barreto است که بزرگ ترین تجربه لیگ — 201 در خفاش ها بیش از سه فصل به متئو را صفر در خفاش ها بیش از صفر فصل به دقیق. در Barreto پنجره از فرصت او را نشان داد و روشن چشم ظاهر قدرت — اگر شما می توانید آن را گرفتن. او به طور متوسط یک 87.8 خروج سرعت اما انتظار می رود به طور متوسط پنبه حلاجی شده در هر Statcast هنوز هم همچنان در پایین. بر اساس تولید خود را در سال 2019 او تا به حال یک .165 انتظار می رود متوسط .308 انتظار ضربه زنی در صد و .241 انتظار وزنی بر پایه درصد است.

متئو سود زمستان در دومینیکن لیگ سوخت خود را آتش است. با Toros دل استه متئو کاهش .263/.300/.316 با .616 OPS.

بهار خود را اجرای نباید دیکته سرنوشت خود را در این فهرست اما آن ضرری ندارد. هر دو در حال گرفتن افزایش در خفاش. Barreto شمارش سه بازدید بیش از چهار بازی. متئو جمع آوری بیش از دو و چهار ،

به نظر می رسد یک را ممکن است به نفع یک جوخه گزینه با تونی کمپ و شاید 26-roster-نقطه مرد Vimael ماشین (که نمایش داده می شود تطبیق پذیری موضعی و در زمان برخی از تکرار در پایه اول در روز شنبه). تیم دیگری ممکن است مناظر خود را در یکی از یک ابزار-y infielders; و یک حرکت قطعا می تواند باز کردن این ظروف سرباز یا مسافر تا یک تصمیم گیری نهایی نیاز به ساخته شده در این جفت ارز است. اما تصمیم گیری خواهد آمد.

مت چپمن می رود حیاط

این یک کردم اولین پیروزی خود را از بهار در روز چهارشنبه و آن را یک دقیقه.

آنها قرار داده تا شش اجرا می شود در اولین ورود دو در دوم و سوم با بسیاری از آنها انتظار شروع مصرف جعبه به همه چیز لگد کردن.

“ما زد خیلی گروه خوب در خارج وجود دارد برای شروع; ما شناخته شده اند که در اوایل نوبت” ملوین گفت.

اوایل برجسته: مت چپمن سکس دهنی, انگشت کردن شکستن توپ راست بیش از سمت چپ میدان نرده ای برای اجرای اجرای خانه, گل مارکوس Semien که تا به حال راه می رفت (صدای آشنا؟).

این یک نوسان مت اولسون دیدم آینده ثانیه قبل.

“آنها می دانند که هر یک از دیگر بسیار خوب” ملوین گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>