یک پارچ Manaea کار در کشویی جدید

مسا — طرفداران در زیر رتبه بندی در سمت چپ میدان در Hohokam ورزشگاه بودند تحت حمله در اوایل نوبت از یک 11-5 دست دادن به لیورپول در روز جمعه. مت اولسون plopped یک توپ در berm خود در بت و سپس رامون Laureano قرار داده و یکی تقریبا در همان نقطه دو نوبت بعد.

برای یک, آن را فقط یک روز دیگر با یکی دیگر از میانه-of-the-order hitter رفتن راه دیگر برای دو اعتصاب صفحه اصلی اجرا کنید. روز جمعه آن را اولسون کار می کرد که تعداد 3-2 قبل از قرار دادن یک fastball بر روی دکمه سمت چپ میدان berm در Hohokam ورزشگاه. روز قبل از مت چپمن homered به پشت یک اغل گاو یا حشم در سمت راست میدان در دو اعتصاب fastball.

اما در سمت چپ میدان berm شد به سختی با یک ویژگی منحصر به فرد.

چپ دست شان Manaea شد کروز قبل از او فرار به مشکل در سوم زمین باز یافته تسلیم شدن سه بازدید و دو اجرا می شود شروع به زمین باز یافته. سپس با دو outs مت دیویدسون انداخته در یک fastball که فرود بر روی در سمت چپ-مرکز زمینه دیوار به صفحه دو.

Manaea زده از شش بیش از سه نوبت از جمله هر سه مورد در دوم اما شده بود برای بازدید چهار و چهار اجرا می شود — تمام آینده در سوم. او مجاز حداقل دو اجرا در هر سه خود را در بهار شروع می شود اما بیشتر از تماس با ما جمعه بود نرم و Manaea گفت: این یک احساس متفاوت — در بهترین راه ممکن است.

“من احساس واقعا خوب” Manaea گفت. “آن بوده است مدت زمان طولانی از آنجایی که من احساس می کردم که. همه چیز درست از آب در آمد واقعا خوب امروز.”

Manaea شد شلیک خود را fastball در 94 mph در اولین ورود و جدید خود را لغزنده کرده بود به سرعت برای مطابقت با. او پس از عرضه جدید گرفتن در لاس وگاس در هفته گذشته Manaea گفت: او می خواهم هرگز پرتاب یک نوار لغزنده 85 مایل در ساعت قبل از. روز جمعه زمین آمار 89 از جمله یکی برای وادار کردن اولین بار از این بازی.

در طول یک اغل گاو یا حشم جلسه قبل از خود گذشته و با شروع تبادل مربی اسکات امرسون پیشنهاد Manaea سعی کنید از جدید گرفتن. او گفت: او را به دو درز گرفتن و چرخش آن پس خود را در وسط و انگشت ها عمود بر درز در آنها.

“این احساس واقعا خوب” Manaea گفت. “من فقط می خواهم به ادامه پرتاب آن است. دیگر من یک کمی آهسته است. … این یکی فقط احساس می کند واقعا خوب است.”

به دوباره گرفتن بیشتر شبیه یک برش و فوق العاده دلربایی که با آن می آید.

“این دیوانه” Manaea گفت. “سرعت آمد حق دور. … آن را سریع با کمی حرکت به جای بزرگ و loopy.”

با اضافه کردن سرعت به آینه fastball, آن را تنها می افزاید: فریب به یک پارچ که تحویل است که در حال حاضر ساخته شده برای آن است. زمین طول می کشد تیز شکستن و دور از چپ دستان در حالی که او تغییر می کند و همان را در برابر righties. آن را ایجاد یک trifecta از فریب است که باعث می شود آن را یک چالش برای شناسایی زمین.

“او fastball از بد بو زاویه” نیمکت مربی Ryan Christenson گفت. “او می تواند به قطع fastball که همان خط و سپس پرتاب تغییر-تا که محو و دور از hitter وظیفه از همان خط به عنوان خوبی است که سختی مخلوط.”

شاید Manaea فرض می, او می تواند تبدیل کشویی قدیمی گرفتن به موبایل و کامپیوتر مدتی پایین جاده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de