به عنوان تعداد موارد تایید شده می رسد 29, Contra Costa County ممنوعیت تجمعات از 100 یا بیشتر در ماه مارس

تعداد موارد تایید شده از COVID-19 رسیده 29 در شنبه کنترا شهرستان شهرستان است به طور موقت ممنوعیت تجمع جرم هر دو عمومی و خصوصی از 100 یا بیشتر مردم به دلیل نگرانی بیش از coronavirus.

این ممنوعیت که صادر شد در صبح روز 14 مارس توسط کنترا کوستا خدمات بهداشتی درمانی موثر است در 12 صبح یکشنبه و اجرا خواهد شد از طریق پایان ماه مارس.

“ما می دانیم این منظور خروج از راه بسیاری از ما زندگی می کنند زندگی ما” گفت: Contra Costa سلامت افسر دکتر Ori Tzvieli. “وزارت بهداشت و درمان خواهد از شما برای ایجاد این تغییرات اگر آنها بسیار مهم است.”

تصمیم می آید را به عنوان تعدادی از COVID-19 مورد در منطقه خلیج در حال افزایش است. تعداد موارد تایید شده در شهرستان کنترا کوستا ایالت شروع به پریدن کرد از 25 تا 29 شنبه و Tzvieli بهداشت گفت: کارگران انتظار برای دیدن بیشتر موارد تایید شده به عنوان تجاری برای تست این ویروس تبدیل شده است در دسترس به صورت محلی.

“منظور این است که بر اساس شواهد از افزایش انتقال COVID-19 در شهرستان کنترا کوستا ایالت شواهد علمی در مورد روش های موثر برای آرام انتقال بیماری های مسری به طور کلی و COVID-19 به طور خاص و بهترین شیوه در حال حاضر به عنوان شناخته شده و در دسترس برای حفاظت از عموم قابل اجتناب از خطرات ناشی از بیماری های جدی و یا مرگ ناشی از قرار گرفتن در معرض COVID-19,” سفارش می خواند.

این ممنوعیت است به احتمال زیاد به تاثیر بزرگی بر روی همه چیز از تئاتر و باشگاه به کلیساها و دیگر اماکن عبادت که بسیاری از آنها در حال حاضر به ایجاد تنظیمات به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در عین حال این قانون صدق نمی کند و به “عادی عملیات در فرودگاه ها یا فضاهای دیگر که در آن فرد ممکن است در حمل و نقل; محیط های اداری; دفاتر پزشکی و بیمارستان و یا درمانگاه; کلاس های درس یا جمع زندگی موقعیت هایی از جمله خوابگاه و بی خانمان encampments.”

منظور امتیاز از چهار دلایل خاص و چرا از آن مهم است به ممنوعیت تجمع جرم به منظور محدود کردن گسترش coronavirus:

1) تجمع جمعی رسم مردم از یک منطقه جغرافیایی گسترده ای.

2) تعداد زیادی از مردم در نزدیکی برای یک دوره طولانی از زمان.

3) آن را دشوار است به کنترل مواجهه در رویدادهای بزرگ است.

4) سخت به اطمینان حاصل شود که مردم به دنبال بهداشت مناسب/اجتماعی فاصله شیوه های.

سایر استان ها و شهرستانها را صادر مشابه احکام را امتحان کنید و محافظت در برابر گسترش coronavirus.

سان فرانسیسکو برای یک مثال است و به تازگی ممنوع تمام تجمعات از 100 یا بیشتر مردم تا مارس 30.

Tzvieli در یک کنفرانس خبری در روز شنبه اشاره کرد که کنترا کوستا اتحاد دوم بالاترین نرخ مورد تأیید پشت سانتا کلارا.

“ما نیاز به برداشتن قدم برای نگه داشتن جامعه سالم و امن” او گفت:. “از آنجا که COVID-19 جدید است انسان هیچ ایمنی نسبت به آن هیچ واکسنی وجود دارد.”

در حالی که قانونی حکم به ممنوعیت تجمع بیش از 100 نفر Tzvieli گفت که او و دیگر پزشکان در حال تشویق هیچ جمع هر اندازه به خصوص برای افرادی که در معرض خطر افزایش سطح مانند سن قلب و بیماری های ریوی و سرطان و دیابت و یا فشار خون بالا.

Candace اندرسن صندلی از شهرستان کنترا کوستا ایالت هیئت ناظران گفت: هیئت مدیره است که “حمایت” از افسر بهداشت تصمیم به مسئله تحریم و حمایت خواهد شد اگر در بخش بهداشت و درمان نیاز به گسترش آن.

“با کاهش گسترش آن از طریق مسئول اجتماعی فاصله ما می توانیم پیش بینی بسیار بهتر پاسخ” اندرسن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de