به عنوان بومیان آمریکایی مبارزه با کروناویروس بسکتبال طول می کشد یک فاصله

ققنوس >> بسکتبال بافته شده به تار و پود زندگی بومیان آمریکا.

بچه ها پابه توپ در دادگاه خاک و ساقه در موقت رینگ در برخی از رزرو در حالی که مسابقات برگزار می شود در دولت از هنر ساختمان در دیگران است. بازیکنان و طرفداران مه سفر صدها مایل به بازی و تماشای بازی از “رژ توپ” سریع ء هیچ-شات-is-a-bad-یک نسخه از پرتال تخصصی اولی بازی های برگزار شده توسط بومیان آمریکایی است. این بازی همچنین به ارمغان می آورد در حال حاضر تنگ جوامع حتی نزدیک تر است.

در حال حاضر در گیر توپ اما متوقف تندرست.

در حال حاضر ضربه سخت coronavirus شیوع بومی آمریکایی ها در مواجهه با زندگی بدون بسکتبال — یا هر ورزش دیگر — برای آینده قابل پیش بینی.

“اگر کسی می داند که آمریکایی های بومی ما در ورزش و داشتن به توقف فعالیت های ورزشی در حال حاضر دشوار است” گفت: کشور هند امروز تهیه کننده اجرایی Patty Talahongva عضو هوپی ملت که تعدیل اخیر زوم تماس در COVID-19 و تاثیر آن بر بومی آمریکا ، “هنگامی که ما صحبت در مورد اجتماعی فاصله آن می رود در برابر پارچه از فرهنگ ما است.”

از نزدیک گره طبیعت از زندگی بومیان آمریکا منجر به برخی از عواقب ویرانگر در رزرو به خصوص در جنوب غربی است.

آمریکایی های بومی اغلب در زندگی شلوغ خانه با خانواده و نرخ بالاتر از چاقی و دیابت و بیماری های قلبی از کل جمعیت ایالات متحده مسائل است که coronavirus حتی بیشتر خطرناک است.

عوارض شده اند تلفظ در رزرو ناواهو که sprawls در سراسر بخش هایی از آریزونا و نیومکزیکو و یوتا است و تقریبا سه برابر اندازه ماساچوست است. قبیله با 175,000 عضو دارای بالاترین سرانه میزان تایید coronavirus موارد در حدود 18 در هر 1000 نفر است. بیش از 4,400 مردم باید آزمایش مثبت و 147 نفر در ملت ناواهو.

قبیله بوده است تهاجمی در تلاش برای مبارزه با ویروس از جمله سازماندهی حکومت و در ادامه به آموزش مردم در مورد خطرات.

“هنگامی که شما در یک تیم آن را دانستن نقش خود گفت:” دکتر میشل تام سابق ایالتی آریزونا بازیکن بسکتبال که به خانه بازگشت و به خدمت نوجو مردم در وینسلو آریزونا پس از به دست آوردن او مدرک پزشکی. “شما نمی خواهید به موفقیت با خودتان است.”

آمریکایی های بومی’ اتصال به بسکتبال باز می گردد به ریشه های این ورزش است.

James مشاهیر است که با اعتبار اختراع بازی بسکتبال در سال 1891 تاسیس دانشگاه کانزاس بسکتبال برنامه و اغلب به حال Jayhawks داد و بیداد در برابر Haskell هندی ملل دانشگاه چند مایل پایین جاده در لارنس.

Haskell شده است با اعتبار اختراع منطقه دفاع در حالی که تلاش برای نگه دارید تا با سریعتر Jayhawks و ورزش شده و تثبیت شده در فرهنگ بومی آمریکایی پس از.

در رزرو بدون منابع بسیاری, کودکان و نوجوانان بازی در خاک در حالی که تیراندازی در حلقه های متصل به قطب با توپ پارچه ای پیچیده شده در نوار اگر بدون توپ واقعی در دسترس است.

بزرگتر قبایل شده اند قادر به ساخت عرصه مانند 6,500 صندلی زنبور عسل Holdzil مبارزه با پیشاهنگی مرکز حوادث در پنجره سنگ آریزونا که میزبانی من بخش زنان بازی بسکتبال بین ایالتی آریزونا و بیلور در سال 2018 است.

دبیرستان ورزشگاه اغلب تبدیل به حلقه هاب جامعه میزبانی کلاس های روز وانت های شب.

بومی آمریکا طرفداران نیز شناخته شده برای سفر در مسافت های طولانی به تماشای بازی بسکتبال, که آیا آن را یک منطقه ای یا ملی آمریکایی های بومی در مسابقات و یا مرحله نهایی مسابقات بین بالا high school تیم است. صدها نفر از نوجو طرفداران استفاده می شود به اتوبوس ساعت از رزرو به تمپه به تماشای Ryneldi Becenti بازی در ایالت آریزونا در 1990s قبل از او رفت و تبدیل به اولین بومی آمریکایی برای بازی در WNBA.

“بسکتبال همواره بخش مهمی از جامعه بومی آمریکا به دلیل آن بوده است وجود دارد از ابتدای بازی گفت:” برنت Cahwee از بنیانگذاران NDNsports یک منبع آنلاین برای بومیان آمریکا, اخبار ورزشی.

لغو بومی بسکتبال آمریکا دعوتی مسابقات به ضربه بسیار سخت است.

این مسابقات در اصل برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 21-27 در شهر فینیکس به طور معمول جذب 128 تیم از حدود 300 بومی آمریکا سازمان ملل.

سالانه مسابقات فرصتی است برای آمریکایی های بومی به تجربه فرهنگ های دیگر و ارتباط با دیگر قبایل از طریق بسکتبال.

برای بازیکنان این یکی از بزرگترین استخدام هفته از سال یک فرصت نادر برای بازی در مقابل مربیان از تاریخ و کالج ها و NAIA مدارس. این نبی بنیاد نیز اعطا نزدیک به 300.000 دلار در بورسیه از طریق سال.

“آن بوده است, استخدام, تخت برای مربیان کالج به نمایش گفت: Cahwee از پونی/Euchee ملت است. “من دیده ام بچه ها برای گرفتن بورسیه در نقطه ای که قصد ندارم به اتفاق می افتد در این سال است.”

ورزشی در سراسر کشور باید به آرامی شروع دوباره. نسکار شروع مسابقه بدون طرفداران, PGA Tour, بازیکنان, آمار لینک آخر هفته گذشته و تیم های حرفه ای را آغاز کرده اند باز کردن امکانات برای بازیکنان به کار کردن.

ورزش ممکن است دیگر برای دریافت, نورد, در, رزرو, حتی به عنوان stay-at-home سفارشات منقضی و مردم سعی می کنید برای از سرگیری زندگی عادی در سراسر نقاط کشور.

در رزرو در سراسر غرب تمرکز در امن ماندن و نه بازگشت به دادگاه.

Rec مراکز و پسران و دختران باشگاه به طور معمول رفتن به مکان هایی برای, بومیان آمریکا, بسکتبال, بازیکنان, باید توقیف و یا استفاده می شود به عنوان جداسازی مراکز برای افرادی که آزمایش مثبت و بهبود از COVID-19.

بسکتبال تبدیل به یک چاره اندیشی موقت در جوامع قفل شده است و در طول همه گیر.

“اینها همه خانواده ما و از آن متفاوت است. سخت تر از آن بازدید” تام گفت. “ما در حال حاضر با توجه بیش از حد بسیاری از زندگی است. اجداد من به زندگی بیش از حد بسیاری به گسترش برای به دست آوردن پول برای به دست آوردن منابع بیشتر است. چگونه است که این گونه متفاوت است ؟ ما باید اقامت نزدیک است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de