به عنوان بسته بندی گوشت می آمد گیاهان بازگشایی, اطلاعات در مورد بیماری کارگر باقی مانده گریزان

این Smithfield غذاهای گیاهی در Tar Heel, N. C., یکی از بزرگترین خوک پردازش امکانات استفاده حدود 4500 نفر و کشتار حدود 30,000 خوک یک روز در اوج آن است.

و مانند بیش از 100 دیگر گیاهان گوشت در سراسر ایالات متحده تسهیلات دیده می شود تعداد قابل توجهی از coronavirus موارد است. اما تعداد دقیق کارگران در Tar Heel که آزمایش مثبت حدس و گمان است.

Smithfield نمی خواهد به ارائه هر گونه اطلاعات در مورد تعدادی از بیماری ها در گیاهان است. نه که دولت محلی و یا مقامات بهداشتی.

“شده است وجود دارد یک ننگ مرتبط با این ویروس گفت:” ترزا Duncan, مدیر وزارت بهداشت در Bladen شهرستان که در آن گیاه واقع شده است. “بنابراین ما در حال تلاش برای محافظت از حریم خصوصی است.”

همراه با خانه های سالمندان و زندان بسته بندی گوشت می آمد امکانات به اثبات رسانده اند مکان هایی که این ویروس به سرعت در حال گسترش. اما به عنوان ده ها تن از گیاهانی که بسته به دلیل شیوع بیماری شروع بازگشایی و گوشت و شرکت ها تمایل به افشای دقیق در مورد تعداد باعث می شود آن را سخت به بگویید که آیا سرایت موجود است و یا موارد جدید در حال ظهور و حتی با اقدامات ایمنی در محل. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: وجود نزدیک به 5000 بسته بندی گوشت می آمد کارگران مبتلا به این ویروس تا پایان ماه گذشته. اما گروه غیر انتفاعی غذایی و محیط زیست گزارش شبکه تخمین زده می شود در هفته گذشته که تعداد صعود به بیش از 17,000. شده اند وجود دارد 66 بسته بندی گوشت می آمد و میر این گروه گفت.

و شیوع بیماری ممکن است حتی گسترده تر.

برای هفته مقامات محلی دریافت سیگنال های متضاد از رهبران دولت و شرکت های بسته بندی گوشت می آمد در مورد چه مقدار اطلاعات به انتشار با توجه به ایمیل های داخلی از دولت سازمان بهداشت و درمان به دست آمده از طریق ثبت درخواست توسط دانشگاه کلمبیا قهوه ای, موسسه رسانه های نوآوری و ارائه شده به نیویورک تایمز. مخلوط پیام های چپ بسیاری از کارگران و جوامع خود را در تاریکی در مورد میزان گسترش را در نقاط, آیووا, نبراسکا و کلرادو است.

ایمیل ها همچنین نشان می دهد احترام برخی از مسئولان شهرستان نشان داده اند نسبت به غول شرکت های بسته بندی گوشت می آمد و کمی قدرت آنها در سوق دادن شرکت های بنیادی شیوع است.

“خبر بد گسترش راه سریع تر از حقیقت” گفت: یک county health رسمی در کلرادو از شیوع در یک شرکت کارگیل گیاه با توجه به یادداشت ها را از یک کنفرانس در ماه گذشته. “در این مرحله ما در حال انجام هر کاری به بازیگران آنها را در نور بد. نمی خواهد آنها را پرتاب به مطبوعات است.”

سوال در مورد شفافیت در دولت و شرکت های مورد coronavirus گسترش فراتر از بسته بندی گوشت می آمد. این درحالی است که به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار نیست به طور کامل افشای میزان ویروس’ گسترش در درون مرزهای خود را. و در ایالات متحده آمریکا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به سوال رسمی مرگ و میر از coronavirus نشان می دهد که این تعداد ممکن است متورم شود و حتی به عنوان کارشناسان بهداشت عمومی و آمار و ارقام می گویند که مخالف است به احتمال زیاد درست است.

گوشت شرکت ها از نظر قانونی ملزم به افشای چگونه بسیاری از کارگران بیمار است. اما کارشناسان حقوقی می گویند حریم خصوصی است که یک دلیل معتبر برای نگه داشتن تعداد از مردم است.

“هشدار یک جامعه در مورد تعداد موارد در یک محل خاص است که استاندارد بهداشت عمومی پاسخ گفت:” نیکول Huberfeld یک متخصص سلامت در دانشگاه بوستون. “مردم نیاز به مناسب عمل می کنند اگر آنها در معرض.”

عدم افشای کامل نیز نشان می دهد این صنعت در نوسان بودن به عنوان یک کارفرمای بزرگ در غرب و جنوب.

در حالی که بیش از 80 درصد از گوشت گاو و گوشت خوک کارگران اتحادیه حتی رهبران کارگری اذعان دارند آن است که به عنوان آسان به خاموش کردن گیاهان گوشت به عنوان دیگر کارخانه ها ضروری هستند زیرا به عرضه مواد غذایی. خودکار گیاهان, برای مثال, تعطیل شد, نسبتا زود هنگام این بیماری همه گیر و تنها فقط شروع به بازگشایی شده است.

پس از برخی از کشتارگاه را نزدیک رستوران ها و فروشگاه های با تجربه قابل توجهی کمبود گوشت منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن به صدور یک فرمان اجرایی تعیین گیاهان گوشت “زیرساخت های حیاتی” است که باید باز بماند.

اما سفارش به آدرس نیست مسایل مهم مانند تست پیشرو بسیاری از شرکت ها برای بازگشایی گیاهان و یا نگه داشتن آنها را عامل به طور کامل و بدون ارزیابی این که آیا تا به حال کارکنان قراردادی ویروس.

در سراسر کشور بسیاری از ادارات بهداشت محلی را تشویق شرکت ها به آزمون کارکنان — اما متوقف کوتاه سفارش آنها را به انجام این کار.

در کارولینای شمالی کارگران و جامعه طرفداران در Tar Heel منطقه آغاز شده به منظور بالا بردن زنگ در مارس به عنوان محلی رسانه های خبری گزارش دادند که یک رشته از عفونت های مرتبط با Smithfield گیاه.

در کشور همسایه رابسون County, 59 ساکنان که در تار پاشنه تسهیلات تبدیل شده اند آلوده از مجموع 669 موارد در جامعه با توجه به ملیسا Packer این شهرستان دستیار سلامت مدیر.

اما مثل بقیه, عمومی, پکر نمی دانم تا چه حد کامل از شیوع بیماری در گیاهان است.

این ماه Gov. آیووا نبراسکا اعلام کرد که دولت نمی خواهد فاش تعداد coronavirus موارد خاص گیاهان گوشت بدون رضایت شرکت. دولت آزاد است و مصالح مورد اعداد در سراسر صنعت گوشت پردازش فرماندار سخنگوی گفت. برخی از نبراسکا بزرگ meatpackers نیز آغاز شده آشکار کمتر در مورد مورد شماره به کارکنان خود را.

اریک Reeder محلی اتحادیه رئیس جمهور به نمایندگی از کارگران در 14 گیاهان در اطراف نبراسکا گفت که بزرگتر شیوع کمتر شفاف برخی از شرکت ها تبدیل شده اند در مورد پرونده شماره.

“هنگامی که یک گیاه بازدید چند صد موارد آنها بیشتر کم حرف و که باعث می شود آن را دشوار برای کارگران برای محافظت از خود و خانواده خود گفت:” Reeder جمهور ایالات غذایی و تجاری اتحادیه کارگران محلی 293.

کسانی که مسائل مربوط به شفافیت در نمایش ماه گذشته زمانی که ترزا اندرسون مدیر منطقه مرکزی در بخش بهداشت و درمان در گرند آیلند Neb., گفت: گوشت پردازنده JBS که او برنامه ریزی شده به انجام coronavirus تست در یک پارک در نزدیکی شرکت گیاه که در استخدام 3,700 مردم است.

JBS می خواستم اطمینان داد که نتایج آزمون خواهد بود ساخته شده است.

“ما درک می کنیم که شما خواسته خواهد شد و ضبط کارفرما” نیکلاس سفید انطباق رسمی در JBS نوشت: در یک ایمیل به اندرسون در 15 آوریل. “اما ما می پرسند که شما فاش نمی کند که اطلاعات به عنوان بخشی از هر گونه افشای عمومی از نتایج آزمایش.”

شش روز بعد, چند, اندرسون اعلام کرد که بیش از 200 نفر متصل به گرند آیلند گیاه آلوده شدند. توسط مه 5 حداقل 328 کارکنان تا به حال آزمایش مثبت با توجه به ایمیل های از گرند آیلند که برخی از آنها قبلا گزارش شده توسط ProPublica.

یک سخنگوی JBS, کامرون Bruett گفت: این شرکت نمی خواهید به انتشار تعداد موارد مثبت در کارخانه به دلیل کمی تست شد و در حال انجام در گسترده تر منطقه است. انتشار اطلاعات, او گفت:, “آیا تحریف هر شرکت نقش در جامعه گسترش یافته است.”

حتی زمانی که مورد اعداد فاش بسیاری از ادارات بهداشت می گویند که قدرت کمی برای عمل در گیاهان گوشت.

ماه گذشته یک کارگر در پیروزی غذاهای گوشت خوک گیاه در سنت جوزف, Mo. ایمیل فرستاده شده در این شهرستان گفت: حداقل دو نفر از کارکنان آلوده شدند و 90 درصد از کارکنان هنوز کار “کمتر از یک متر دور” از یک دیگر.

“کارگران در حال, ترس,” کارمند گفت. “دولت می تواند اقدام در این ماده برای حفاظت از کارگران و شهرستان؟”

یک مقام بهداشتی نوشت در آوریل 21, گفت این شهر به “قدرت محدود” در بسته شدن یک کسب و کار و پیشنهاد کرد که کارگران خود را پوشش بینی و دهان و استفاده از ضد عفونی کننده دست.

پس از پیروزی را عرضه کرده است کارگران با ماسک در میان دیگر اقدامات حفاظتی با توجه به وب سایت شرکت. اما در آن زمان این کارخانه کارگر بود و نه آرامش شهر را برگردانند.

“آیا شما به من گفتن که مهم نیست که دو کارگر در حال آلوده,” او نوشت. “از آنجا که این گیاه به ارزش بیش از کارگران و سلامت؟”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de