به عنوان گیاهان گوشت باقی ماند باز به خوراک آمریکایی-صادرات به چین رسید

Smithfield غذاهای اولین کمپانی بود که به هشدار می دهند در ماه آوریل که coronavirus همه گیر شد و فشار ایالات متحده “شدیدا نزدیک به لبه در نظر ما گوشت عرضه است.” Tyson Foods همچنین صدا زنگ و گفت که “میلیون ها پوند از گوشت را ناپدید می شوند” از ملت زنجیره تامین به عنوان گیاهان بودند به دلیل شیوع بیماری.

که همان ماه Smithfield فرستاده چین 9,170 تن از گوشت خوک یکی از بالاترین ماهانه صادرات بالغ به بازار است که در سه سال گذشته است. تایسون صادر 1,289 تن از گوشت خوک به چین بیشتر از ژانویه 2017.

در همه رکورد میزان گوشت تولید شده در ایالات متحده — 129,000 تن — صادر شد و به چین در ماه آوریل است.

داده های وارد شده توسط Panjiva عرضه زنجیره تحقیقات واحد S&P در بازار جهانی اطلاعات و وزارت جهاد کشاورزی است که به طور بالقوه شرم آور برای یک صنعت است که در بوق و کرنا نقش آن در تغذیه مردم آمریکا به استدلال می کنند برای حفظ گیاهان عامل در طول بیماری همه گیر. اگر چه برخی از گوشت شرکت ها می گویند بسیاری از آنها صادر گوشت خوک تولید شد قبل از وقوع حتی قبلا گوشت خام می تواند نگردند قفسه در آوریل و مه.

پس از کشتارگاه در چند کشور بسته شد که هزاران نفر از کارگران آزمایش مثبت و ده ها تن درگذشت صنعت عموم لابی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دخالت دولت و مقامات محلی و یا خطر عمده کمبود گوشت در سراسر آمریکا فروشگاه های مواد غذایی. در واقع برخی از خرده فروشان قرار داده و محدودیت در مقدار گوشت مشتریان می تواند خرید و زنجیره ای مواد غذایی سریع وندی در یک نقطه زد کم همبرگر.

اما meatpackers از جمله Smithfield که چین بزرگترین تولید کننده گوشت خوک خریداری شده در سال 2013 را تاکید نمی کند حداقل به صورت عمومی است که نگه داشتن گیاهان باز خواهد همچنین محافظت از خود را در دراز مدت سرمایه گذاری در صادرات به یک کشور است که بسیار حیاتی برای رشد آنها است.

تحلیلگران می گویند گوشت کمبود فروکش کرده و با اکثر گیاهان داشتن بازگشایی هر چند بسیاری از آنها هنوز هم عامل در سرعت کندتر. به عنوان برخی از گوشت شرکت ها همچنان به آزمون خود کارگران آنها هنوز کشف موارد مثبت. تا کنون 25,523 بسته بندی گوشت می آمد کارگران آزمایش مثبت و 89 فوت کرده اند با توجه به مواد غذایی و محیط زیست, گزارش, شبکه, شده, ردیابی شیوع.

پس از دهه ها نسبتا راکد مصرف گوشت خوک در ایالات متحده و اخیر گرم شدن در جنگ تجاری با چین در این سال بود که گوشت خوک صادرات تنظیم شد ،

“گوشت شرکت ها شد و گفت: آسمان در حال سقوط بود و آن را واقعا نمی شد گفت:” تونی Corbo ارشد لابی در مواد غذایی و آب دیده بان مصرف کننده و محیط زیست, دیده بان ، “آن نیست که به اندازه کافی وجود ندارد عرضه است. آن بود که عرضه شد در حال ارسال به خارج از کشور.”

این صنعت می ایستد با هشدار در مورد کمبود و نیاز به نگه داشتن گیاهان عامل.

“تا زمانی که ملت ما برداشت امکانات به کار خود ادامه نه تنها ما به اندازه کافی گوشت برای خوراک آمریکایی ها بلکه برای تغذیه جهان” Smithfield در بیانیه ای گفت.

قبل از همه گیر در زمان برگزاری ایالات متحده در صنعت گوشت خوک شده بود تحت گسترش عمده. بزرگ جدید کشتارگاه در سراسر غرب میانه کمک به 12 درصد افزایش در گوشت خوک پردازش بین 2017 و 2019, دولت فدرال آمار و ارقام نشان می دهد. کشاورزان نیز بزرگ خود گله و حتی سرمایه گذاری در ساختمان های غول پیکر بندی گیاهان به روند خود خوک ها.

در سال 2017, یک سرمایه گذاری شامل پنج بزرگ میانه خوک کشاورزان ساخته شده است نزدیک به 1 میلیون فوت مربع, $335 میلیون خوک گیاه در شهرستان Sioux, آیووا آغاز شده است که پردازش 3 میلیون خوک در سال است. یک سال بعد این شرکت حاشیه پیروزی دوم اضافه شیفت دو برابر خروجی سالانه آن به 6 میلیون خوک. به طور کامل کارکنان گیاه, حاشیه پیروزی استخدام کارگران از آنجا که میکرونزی.

همه از این گسترش در حال وقوع بود حتی اگر مصرف گوشت خوک در ایالات متحده باقی ماند نسبتا مسطح از اوایل 1980s. چین که مصرف نصف جهان گوشت به مدت طولانی loomed به عنوان یک فرصت بزرگ برای آمریکایی گوشت شرکت.

“ما در حال صحبت کردن رکورد تولید گوشت خوک در سال گذشته و سال قبل از آن گفت:” دنیس اسمیت یک دام تحلیلگر در Archer خدمات مالی. “تولید کنندگان نیاز به صادرات است.”

جنگ تجاری بین ایالات متحده و چین کاهش صادرات گوشت خوک. اما در این زمستان بسیاری از تعرفه ها بوده است کاهش می یابد و آمریکا صنعت بزرگ شرط بندی در صادرات “آغاز شده به دنبال واقعا هوشمند” اسمیت گفت.

گوشت خوک است که به چین فرستاده است که اغلب سودآور است. در برخی موارد, چینی, خریداران وارد کردن بخش های بزرگی از لاشه خوک که نیاز به نیروی کار کمتر برای پردازش و در نتیجه بالاتر حاشیه برای meatpackers.

چین نیز شروع به شکل چگونه آمریکایی خوک ها مطرح شده است. اخیرا تولید کنندگان بزرگ مانند تایسون گفت: آنها دیگر نمی خواهد روند خوک که تغذیه شدند ractopamine یک خوراک افزودنی که اجازه می دهد تا آنها را برای به دست آوردن عضله در حالی که کمتر خوردن دانه. ترین خوک ها در ایالات متحده مطرح شده بود در مواد مخدر, اما چین ممنوعیت آن.

تولید گوشت خوک به طور معمول ارسال 25-27 ٪ از گوشت آنها در خارج از کشور, با توجه به U. s. گوشت صادرات فدراسیون. اما این تعداد افزایش به 32 درصد در چهار ماه اول سال جاری رانده تقاضا از چین است.

هفته گذشته وزارت کشاورزی گزارش داد که مجموع گوشت خوک صادرات به سرزمین اصلی چین در ماه آوریل به بالاترین مجموع ماهانه از این سازمان آغاز شد پیگیری 20 سال پیش. به طور کلی گوشت خوک افزایش صادرات 22 درصد از قبلی مارس به 291,000 تن هر چند که پایین بود از مارس.

در حالی که این شرکت تاکید می کند که صادرات به چین عبارتند از پا دم و دیگر قطعات اکثر آمریکایی ها نمی خورند حدود 40 درصد از مارس صادرات تمام شد لاشه. برخی از تحلیلگران بر این باورند کسانی که در مجموع می تواند حتی بزرگتر. Meatpackers به شدت مرموز و معلوم نیست که چگونه بسیاری از ملت گیاهان طراحی شده به لاشه کشتی به چین است.

“برخی از گیاهان می تواند شرکت هایی که شاید خود پنج یا شش گوشت خوک گیاهان و گفتند در یکی از گیاهان کوچک, ما فقط در حال رفتن به انجام لاشه برای چین گفت:” برت استوارت رئیس شرکت مشاوره جهانی AgriTrends. “من فکر نمی کنم هیچ یک از آنها واقعا گزارش آنچه را که آنها انجام داده ایم.”

دولت اطلاعات در مورد صادرات نیز ناقص است. پس از گوشت مدیران هشدار داد کمبود Corbo از مواد غذایی و آب دیده بان ظ عمومی-ثبت درخواست, درخواست وزارت کشاورزی برای یک لیست از تمام صادرات “گواهی” جزئیات صادرات گوشت از هر یک از شرکت. آژانس فدرال کاهش یافته است به انتشار مقدار یا نوع گوشت موجود در هر یک از حمل و نقل بدون شرکت اجازه او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>