به عنوان مستندات سهولت برخی از کشورها گزارش جدید عفونت قله

رم — در حالی که میلیون ها نفر از مردم در زمان استفاده از کاهش coronavirus مستندات برای لذت بردن از بهار آب و هوای برخی از جهان پرجمعیت ترین کشورهای گزارش نگران کننده قله های جدید در عفونت جمعه از جمله هند که دیدم بزرگترین واحد-روز پرش نشده است.

دوم در جمعیت تنها به چین و هند گزارش شده بیش از 2600 عفونت های جدید. در روسیه جدید, موارد بیش از 10 ، 000 برای اولین بار. تایید مرگ و میر در انگلیس صعود نزدیک است که از ایتالیا کانون در اروپا شیوع حتی اگر انگلستان جمعیت جوانتر از ایتالیا و انگلیس بود و زمان بیشتری برای آماده سازی قبل از همه گیر رسید.

ایالات متحده همچنان برای دیدن ده ها هزار نفر از عفونت های جدید هر روز با بیش از 1,400 اضافی مرگ و میر گزارش روز شنبه.

کارشناسان بهداشت هشدار داده اند از پتانسیل موج دوم از عفونت مگر اینکه آزمایش به طور چشمگیری گسترش یافته است هنگامی که مستندات آرام هستند. اما فشار برای بازگشایی نگه می دارد ساختمان پس از هفته های طولانی خاموش کردن کسب و کار در سراسر جهان سقوط اقتصاد جهانی به عمیق ترین رکود از دهه 1930 و محو میلیون ها شغل.

چین که گزارش تنها دو مورد جدید شاهد افزایش بازدید کنندگان به تازگی بازگشایی نقاط توریستی پس از مسافرت داخلی محدودیت بودند سست جلوتر از پنج روز تعطیلی اجرا می شود که از طریق پنج شنبه. حدود 1.7 میلیون نفر بازدید پکن پارک در دو روز اول تعطیلات و شانگهای اصلی, نقاط توریستی استقبال بیش از 1 میلیون بازدید کنندگان با توجه به رسانه های چینی. بسیاری از نقاط محدود روزانه بازدید کنندگان به 30 درصد از ظرفیت.

در آستانه ایتالیا اولین گام در جهت کاهش محدودیت های وزارت بهداشت گزارش 174 COVID مرگ و میر در دوره 24 ساعته پایان شب یکشنبه — بالاترین روز به روز تعداد از ملی مستند آغاز شد و در مارس 10. پارک ها و باغ های عمومی راه اندازی شد به بازگشایی در روز دوشنبه.

در اسپانیا بسیاری از جرأت خارج برای اولین بار از این کشور مستند آغاز شد مارس 14, اما, اجتماعی, فاصله, قوانین, در محل باقی مانده است. ماسک الزامی شروع دوشنبه در حمل و نقل عمومی.

در بریتانیا, نخست وزیر بوریس جانسون تحت فشار است تا نشان دهد چگونه این کشور را بلند آن مستند. این محدودیت ها با توجه به گذشته از طریق پنج شنبه اما با مرگ صدها هنوز گزارش روزانه دو بار به عنوان بسیاری به تازگی به ایتالیا یا اسپانیا — که مشخص نیست چگونه این کشور می تواند با خیال راحت شل محدودیت.

55 سال جانسون که صرف سه شب در بخش مراقبت های ویژه در حالی که تحت درمان COVID-19 گفت: روزنامه خورشید که او می دانست که پزشکان او در حال آماده شدن برای بدترین.

“این یک رابطه جنسی خشن, پیر, لحظه, من نمی خواهد آن را انکار کند” او گفت:. “آنها تا به حال یک استراتژی برای مقابله با ‘مرگ استالین’-نوع سناریو” اگر او در برابر ویروس.

دیگر برنامه به طور بالقوه نشانه مشکل پدید آمده در افغانستان در شهر کابل که در آن یک سوم از 500 نفر انتخاب و به صورت تصادفی تست آمد تا مثبت برای ویروس.

در ایالات متحده, New Jersey, بازگشایی پارک دولت هر چند چند تا به حال به نوبه خود مردم را دور پس از رسیدن به 50% حد در پارکینگ خود را. مارجی Roebuck و اولین کسانی بودند که بر روی شن و ماسه در ساحل جزیره پارک ایالتی.

“چهل و شش روز در خانه به اندازه کافی بود,” او گفت:.

زبان در “فاکس نیوز یکشنبه,” کاخ سفید coronavirus هماهنگ کننده دبورا Birx ابراز نگرانی در مورد تظاهرات مسلح و بیشتر maskless جمعیت خواستار پایان دادن به اقامت در خانه سفارشات و کامل راه اندازی مجدد اقتصاد است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تشویق مردم به “آزاد” خود را متحده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net